Jak wgrać niemiecki Nk

Status
Zamknięty.

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
mam problem bo nie moge wgrać niemieckiego Nk na polskiego gothica 2. Proszę pomórzcie :!: :!: :oops:
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
chodzi ci o patch spolszczający??? clon i raven też mają NK niemieckie podobno ale i tak czekają na wersje PL...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Zazwyczaj nie można dać patch'a na grę w innej wersji językowej. I raczej wiele na to nie poradzisz, chyba że ktoś ma jakiś sposób.
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Bardzo prosty. Zgraj plik Gothic.exe z płytki niemieckiego nk na polskiego G2. Działa w 100% Do tego łatka i można grać po ingliszu
smile.gif
 
A

Anonymous

Guest
Tylko tak sie sklada ze u mnie na niemieckiej plytce dodatku nie ma zadnego pliku gothic2.exe ktory moglbym gdzies przegrac.
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
Wiem, że nie wolno popierać piractwa ale to jedyny sposób żeby niemieckie NK zainstalować na polskiego G2, więc:

1. Należy ściąnąć cracka do niemieckiego NK
2. Skopiować go do katalogu Gothic2system
3. Zainstalować dodatek.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja np. mam inny problem :cry: :cry: Nie wiem jak zainstalować niemiecką wersje Nocy Kruka :cry: Czy ktoś mi pomoże
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
wżuciłem niemieckiego cracka z NK do foldery system w polskim G2 i w czsie instalacji pisze że nie zainstaluje sie bo nie ma wersji 2.6.Gdy zainstalowałem patcha i dalej jest to samo.....POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Właśnie co zrobić z takim fantem :?: Czy ktoś dokładnie może opisać instalacje niemieckiego NK ale nie tak na odczepne dobrze.
 

NedvedSTU23

Member
Dołączył
19.9.2004
Posty
84
Po pierwsze trzeba spoawdzić czy są takie samy wersje, np.: G2 wersja 1.02 i G2 N. K. wersja 1.02. Są przecież różne wersje, zazwyczaj niemiecks wersja jest: 1.04(ja taką miałem), nie pokryje się ona z wersją polską G2 1.02. To tyle!!! :?
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Gothic II PL - version 1.30
Die Nacht Des Raben - vesion 2.6

A tak wogóle mi już zaczeła sie gra instalowac ale prz 3 % wiswietlil okienko że jest to kopia i sie wyłaczył
biggrin.gif
jaka ta gra jest glupia
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Polskie z niemieckim NK

Ja mam polskiego gothica 1.30 i niemiecki dodatek 2.50 i niemam pojencia jak zainstalowac dodatek ktos moze mi pomuc??
sad.gif
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
A jednak można wgrać niemieckiego patcha na polską wersje G II oto sposób :

1.sciągamy patcha 1.3 niemiecki
2.klikamy start->uruchom
3.wpisujemy tak np c:gothic2_130_de.exe /X i nie znajdujemy go więc piszemy pełną ścieżkę do miejsca gdzie ściągnęliśmy patcha i klikamy OK
4. pamiętać po.exe jest spacja potem / i dopiero x
5. otwiera się mam tekie małe okienko a w nim pliki zaznaczomy wszystkie i odpowiednio umieszczamy w grze
smile.gif

6. na stronie http://www.kerrazy-torrents.com jest forum gdzie trzba sie zarejstrowac i tam poszukac tematu z dodatkiem do g2 ( znaleźdź link do pliku list. txt)

I tyle ale dalej z dodatkiem jest juz lipa
smile.gif
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
ja sciągnełem niemiecki NK z torrenta (wiem, że to piractwo, ale poprostu nie moge się doczekać pol, jak wyjdzie napewno kupię) i w tym co sciągnełem miałem plik z gothic2.exe z niemieckiej wersji G2, który należało przegrać do katalogu system plus zmienić nazwy dwóch plików, na innym temacie jest to opisane
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Tak jasne napisz to dokładnie ale po polsku jak ty to zrobileś ok i nie wrzucaj tu tej denej angielskiej notatki instalacji ok .
Jak ten twój sposób mi zadziała to postawie ci browara
biggrin.gif
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Pierwszą wersję Nk po niemiecku jaka miałem, miałem złą, zaczynało sie instalować i cos tam o kpoii, czy cos w tym stylu wyskakiwał...Niektóre wersje NK po niem, sa poprostu złe - trzeba ściągnąc inną.
Jeśli chodzi o instalacje niem NK na polskiego G2 to wygląda to tak:
-plik exe z G2 zamieniamy na cracka z niem NK, ale musi to być crack 2.5!!!
-instalujemy Die Nacht Des Raben
-instalujemy patcha zaangielszczającego
-gramy w The Night Of The Raven
biggrin.gif
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Ja musialem jakiegos patcha specjalnego sciagac bo jak zgrywalem kraka to niemoglem wcisnac "weiter". :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom