Jak Usunąć Magiczną Barierę

Status
Zamknięty.

jaman

New Member
Dołączył
1.12.2011
Posty
5
Jak usunąć magiczną barierę z jaskini pod wulkanem? Mam zwój zniszczenia magicznego pola, klikam, nic się nie dzieje.
 

jaman

New Member
Dołączył
1.12.2011
Posty
5
Dyski zebrałem najpierw dla Dona potem dla Mendozy. Gram bandytą.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gdy dasz wszystkie dyski Mendozie to ci otworzy bramę.

A jak grasz bandytą to pierw dajesz te dyski Donowi, potem mówisz Mendozie, że on je ma.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Szkelo, ty mówisz o tej bramie w wejściu do wulkanu, a koledze chodzi o barierę. Są dwa rodzaje zaklęć: na niebieską i czerwoną, może złego zaklęcia używasz.
 

jaman

New Member
Dołączył
1.12.2011
Posty
5
Chodzi mi o barierę już po otwarciu wrót, jest ona po zabiciu tego gościa z obozu bandytów, co znalazł się w jaskini - Brogara. Mam zwój zniszczenia pola i niczego więcej chyba nie mogę użyć.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Romek dobrze gada.
Zwój do niszczenia pola działa na czerwone bariery. A o ile pamiętam ta pod wulkanem jest niebieska. Ją możesz usunąć runą do usuwanie niebieskich barier. I na tym etapie gry musisz ją już mieć w ekwipunku (nie pamiętam, gdzie się ją zdobywa). Do jej użycia potrzebna jest umiejętność pieczęci na drugim poziomie.
 

jaman

New Member
Dołączył
1.12.2011
Posty
5
Niestety, ale nie mam runy do usuwania niebieskich barier...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
poszukaj zwoju u jakichś magów, ktoś musi mieć.
 

jaman

New Member
Dołączył
1.12.2011
Posty
5
Znalazłem runę zniszczenia bariery w grobowcu Ursegora.Teraz tylko trzeba mi zdobyć dwie pieczęcie. Nie potrzeba pieczęci, Illuminar może zrobić zwoje z zaklęciem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom