Jak rozwalić orka elite ???(Magiem Ognia)

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Jestem w drugim rozdziale no i jak wszyscy wiecie mam tam te kopalnie sprwdzić te kopalnie. No i przydało by sie troche natłuc doświadczenia a tam niedlako taranu jest taki własnie ork elita. Chciałbym go zabić ale moja kula ognia coś nie może mu nic życia zabrać. Jestem otwarty na wszelkie poropozycje. Próbowałem wskrzesić golema ale on nie chciał nikogo atakować. Nie wiem jak sie pozbyć tego orka denerwuje mnie i bardzo chce go zabić :twisted: tylko to mi nie wychodzi. :oops:
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Hmm ja mam ten sam problem , ale jakos daje rade , przyzywam wilki , i mam wyoczone 30% br jedn. i miecz mistrzowski , i jakis po malu daje rade orkom , 1v1 zawsze prawie wygrywam ;]
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Raczej orka elity nie próbuuj teraz rozwalać najlepiej ptrzemień się w wilka lub warga i przebiegnij sobie koło niego i biegaj se gdzie polezie (odmienia się Enterem) ale możesz zakupić se silniejsze zwoje i jak masz dużo many to nawalaj z jakiś dobrych zwojów w elite a z kuli ognia raczej go nie położych a przywołane potwory dużo ci niepomogą...
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Mozesz tez zrobic tak z tym golemem przywolaj go i walnij orka kula jak przebiegnie to zaczna sie lac , ale ork raczej wygra wiec proponuje kup sobie np.Deszcz ognia to powinno zalatwic sprawe
tongue.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
re

A jaki masz level :?: Bo musze ci powiedzeic że gram teraz łowcą smoków i mam 29 level i nie moge rozłożyć elity :| Czarami orka nie rozwalisz. jak chcesz zrobić tą misję z kopalniami, to zrób tak jak ja.

:arrow: Idź do Samuela (gośc robiący drinki w obozie piratów)
:arrow: Nakup 30 szybkich śledzi (ja kupiłem 200 ale to inna bajka
biggrin.gif
)
:arrow: Pijesz i biegniesz do kopalni (na szybkim śledziu nie ma problemu z omijaniem orków
biggrin.gif
)
 

Zbigniev

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
123
-wez kup zwoj z przyzwaniem demona w klasztorze
-kup zwoj z przemiana w cieniostwora(cieniostwor jest szybszy to pewnie go zabijesz)
-albo poprostu biegaj pomiedzy nimi, ja nawet bezmiksturek ich omijam
 
A

Anonymous

Guest
Ja robilem to w taki sposob. Podbiegalem do grupy orkow i prowokowalem ich zeby mnie gonili az pod sam taran. Nastepnie walilem jednego miczem i spowrotem na taran i tak w kolo.
laugh.gif
Mozna ozywiscie z kuszy pakowac ale to juz trzeba miec gdizes 120. Troche monotonne al przydatne :roll:
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
Ludzie a od czego jest Szpon Beliara???
Brat jest Łowcą Smoków i szponem masakruje ich aż mnie zazdrość bierze ( ok 35lvl) . Ja gram magiem i mój sposób to bryłą lodu a później mieczem do oporu ( mam rubinowe ostrze) . Czasem nawet bez bryły - tylko unik i 2-3 ciosy i tak w kółko. W sumie trochę to trwa ale działa. Ostateczność to deszcz ognia :twisted:. Poza tym nie ma się co pchać na orków za wcześnie ( poniżej 25 lvl) bo się tylko wku... zdenerwujesz
wink.gif
za bardzo i nie będziesz mieć przyjemności z gry. Rób wszystko po kolei i nie za szybko a i z orkami dasz radę ( nawet z całą Hordą
tongue.gif
).

V.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja nigdy nie mam problemów z Orkami. Zawsze robie w ten sposób że biegne wokół całego zamku i zbieram Orków pod Taran. I albo ciacham je Mieczem (obecnie Szpon Beliara - Gram Najemnikiem) albo używam Deszczu Ognia i poziomy skaczą 8) Tak więc to jest moja strategia. Chociaż większość pewnie uważa że to jest na łatwizne. Pozdro All
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
sorry za offtopic ale to moze miec jakis zwiazek

czytam sobie na forum ze fajnie przyzywac demony :evil: skąd wziąć serce żeby zrobić runę??
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
ktos tam ciebie uczyl wyciagania magicznych serc (ten gosc po drodze do kamiennej fortecy w GD chyba? albo chyba jeszcze ten przy farmie onara w dol od pepe). jak juz umiesz je zdobywac to mozesz wyciagnac z:
-demonow
-golemow
-moze cos jeszcze(nie liczac smoki). poprawcie mnie jak cos


aha jeszcze cos: wiekszosc osob przyzywa demony ze zwojow
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
ok ale ja pytam gdzie jest demon z którego wyciągne serce ?? (dawno grałem w GII i nie przypominam sobie gdzie taki sie znajudje) :twisted:

edit : sorry za powtórke tematu
 

Beastmaster

New Member
Dołączył
7.3.2005
Posty
18
Niechwalonc sie jako mag ognia w 2 rozdziale to fajnym zwojem (kturych troche mialem) deszcz ognia to rozwalaem cale bandy jednym ciosem. Tylko trza uwarzac by cie nie dziabneli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom