Jak Powiecie Dziewczynie: "kocham"

Status
Zamknięty.

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Popatrzyłem że takiego tematu nie ma, jeśli kiedyś był to go wykasujcie. Chodzi mi o to jak wyobrażacie sobie powiedzenie tej jednej jedynej słowa: "Kocham cię" w jakich okolicznościach i miejscu. Ja wybrałbym restaurację i kupiłbym jej jakiś prezent, a pod koniec kolacji klęknął bym przy niej i prosił o przebaczenie że tak marna istota jak ja odważyła się pokochać anioła, niezłe co??

Edit: doctor, w żaden sposób mnie nie obraziłeś, sam teraz się śmieję z tego tematu, a pamiętam że to była pierwsza albo jedna z pierwszych rzeczy które napisałem na tym forum więc rzeczywiście może się trochę głupia wydawać.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Hehehe ... może i dobre ale przy wszystkich wyszedłbyś na idiote
tongue.gif
tak to się robi przy oświadczynach
biggrin.gif
ja na twoim miejscu nie klęknąłbym tylko chyciłbym ją za rekę , szeptał ciepłe słówka i powiedziałbym jej to
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
O ja sobie wyobrażam tak:

Francja stolica miłości - Paryż najlepsze miasto
smile.gif
- Wierza Eiffla (Nie wiem jak sie to pisze ) --> Ostatnie piętro - > Kolacyjka --> sztuczne ognie --> na nich napis -- Kocham Cię ---> No i się oświadczam klekacjac przy niej
smile.gif

Ona się zgadza i żyjemy długo i szcześliwie
smile.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Najlepiej zrób to szybko i przez usta
tongue.gif
. A tak na serio najlepiej usiasc gdzięs na łąwce i jej to wyznac i tyle ewentualnie pójść na hamburgera
tongue.gif
.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jesli jest to dziewczyna z którą kręcisz to jest o wiele łatwiej... Według mnie najlepiej zaprosić ją na jakiś spacerek po fajnym acz kolwiek dość pustym miejscu... Wyczytałem że mieszkasz w Lublinie- to dość spore miasto i chyba jest tam ogród botaniczny. Jesli tak to warto właśnie tam ją zaprosić- szczególnie teraz gdy wile kwiatów bardzo ładnie kwitnie (to działa na laski) usiąść gdzieś na trawce albo ławeczce... następnie powoli zacząć się do niej przytulać. Jesli nie będzie miała nic przeciwko to wszyeptać jej do uszka magiczy zwrot "Kocham Cię" i wszystko.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
QUOTE (Shrat @ 30-07-2005, 17:52) Najlepiej zrób to szybko i przez usta
tongue.gif
. A tak na serio najlepiej usiasc gdzięs na łąwce i jej to wyznac i tyle ewentualnie pójść na hamburgera
tongue.gif
.
Haha !! nie ma to jak prosty sprawdzony sposób co nie ? też tak uważam !! ja tylko dwa razy tak zrobiłem
tongue.gif
z jedną dziewczyną się udało a od drugiej dostałem w twarz
tongue.gif
hmm....

Myśle, że dla osoby która jest nie śmiała radził bym napisać
tongue.gif
jakiś list z wyznaniem miłości i powiedzieć, że np. Jestem nie śmiały ! dziewczyna wtedy to zrozumie !! ja także jestem takie nie lepek ;P wstydze się poprostu i boje się odpowiedzi mojej wybranki
smile.gif
!!
Polecam też spodkanie się sam na sam np. w Parku nad jakimś jeziorkiem ! naprawde fajny klimat panuje ! patrząc jej prosto w oczy powiedzieć te piękne słowo ,,Kocham Cię" !!

Kolejnym dobrym faktem jest to, że można wybranke zaprosić do jakieś knajpy lub pizzeri
smile.gif
wtedy zrobić na dziewczynie dobre wrażenie i powiedzieć ,,Siedzi przedemną adnioł którego pragne" np.
tongue.gif


Hmm... Także jestem nie śmiały chętnie poczytam wasze pomysły i może po wakacjach rusze do boju
tongue.gif
i wreście znajde osobe którą pokocham
smile.gif
.

Pozdro:Rod_
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
ja bym ją zaprosił do restauracji ''niebieska palma'' [jesli taka jest
tongue.gif
]pojedlibysmy tam,a na koniec powiedziałbym[tak jak w filmie bruce wszechmogący
laugh.gif
]ze zostałem redaktorem głównym
laugh.gif
laugh.gif
.nie dobra ale na serio powiedziałbym KOCHAM CIĘ!!!
tongue.gif
laugh.gif
.noi ślub,dzieci starość,i wnuk.
laugh.gif
tongue.gif
pozdro all
 

Gornu

Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
32
Łatwe to niejest ale jeśli jom naprawde kochamy to jakoś to z siebie wykrztusimy
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ja sobei to tak wyobrazam:
nad morzem w egzotycznym kraju , kąpiemy się daleko od brzeug , nie dosiędamy morza a ja z slipów wyciągam pudełko z perścioniem z brylantem .... mówie:
Kocham cie najdroższa , czy wyjdziesz za mnie ?
a ona odpowieda , ... wiadomo coo
biggrin.gif

Pozdrawiam Jodełko
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Hmm nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałem szczeże mówiąc. Co tu dużo mówić jestem zwykłym chłopakiem nigdy nie uważałem że jestem piękny i że podobam sie dziwczynom (choć miałem już 2) Trudno mi powiedzieć jak bym ja sobie to wyobrażał jeżeli bym miał powiedzieć kocham Cię to cóż nie potrzebowałbym żadnych super okoliczności bo mogę to powiedzieć zawsze i wszędzie. Natomiast odnoszac sie do oświadczyn to ja to widze tak (zawsze mnie ciągnęło do ieknych zielonych krain) Irlandia, na pięknych rozległych polanach, wieczór piękne bezchmurne niebo a ja leże z nią wpatrując się w gwiazdy, następnie wyciągam z kieszeni pierścionek, klękam przed nią i oświadczam sie (cóż nigdy nie byłem romantykiem poprostu mam sentyment do zielonych pieknych polan) Teraz tak mówie ale gdy jestem zakochany to uwierzcie ten post wyglądałby całkiem inaczej. Nie dość ze byłby żywszy to i wszystko jakieś takie bardziej romantyczne (heh sam sobie przecze ale to nic
dry.gif
)
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Napewno w wieku 15 lat i w niedalekiej przyszłości dziewczyny nie zabrałbym do romantycznej restauracji. Nie dałbym kwiatów, czekoladek itp... <zygi> Typowe dla starych :/ A mnie to nie pasuje.

Osobiście najpierw gdybym sie zebrał na odwage zagadałbym do dziewczyny. Poznałbym ją poprostu. Umówil się z nią na następny dzień i zabrał do kina, na pizze, lody... Nie wiem, byle by było na luzie. Dziewczyna musi sie czuć w naszym towrzystwie pewnie :] Później poszlibyśmy na spacer do parku, na miasto... Kij wie gdzie. Usiedlibyśmy gdzieś, w jakimś fajnym miejscu. Nie koniecznie musi być ustronne, w którym jest mało ludzi. Tam zapytałbym się jak sie bawiła, czy sie jeszcze spotkamy. I tam spróbowałbym ją pocałować. A czyny znaczą więcej niż słowa :]
Ale to tylko moja chora wyobraźnia :pPP

Heh! Gadam jak lowelas, a sam boje sie zagadać do laski :/
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
QUOTE (Diego 2005 @ 30-07-2005, 22:24) ja bym ją zaprosił do restauracji ''niebieska palma'' [jesli taka jest
tongue.gif
]
szkoda że nie do "błekitnej ostrygi"
smile.gif
(patrz "akademia policyjna")
ja swojej dziewczynie nie pamiętam kiedy po raz pierwszy to powiedziałem (mineły już 2 lata), ale jeśli kochasz ją naprawdę i to jest ta jedyna do końca to nawet się nie zająkniesz.
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
napisze w tym temacie nastepny problem zeby nie robic nastepnego jest bardzo zpokrewniny:D No to wiec z jedna chce chodzic ale ona chyba cos tam do mojego kumpla:( a ta ktora do mnie cos tam... to moj kumpel chce znia... to jest pokrecone:( co teraz robic??????? fuck
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Słuchaj to nie jest raczej biuro matrymonialne albo forum "Porady Sercowe" Więc z takim problemem zwróć sie do osoby zaufanej przyjaciela lub nie wiem kogo ty tam masz. Ale nie zaśmiecajmy foro takimi postami. No bo ja razumiem pogadać o dziewczynach etc.. ale też wszystko z umiarem.

Sorry za off-topa


EDIT
W takim razie sorry mój błąd (na drugi raz popatrze na opis tematu
wink.gif
)
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Faktycznie masz strasznie zagmatwany problem... Wydaje mi się że najlepiej zrobisz wyjasniając całą sprawe... Pogadaj najpierw z kumplem powiedz mu co i jak... Niech on pogada z tą co tobie się podba a chce być z nim i niech jej powie ze między nimi nic nie będzie bo ma w sercu kogoś innego ty zrób to samo z tą co cos do Ciebie a on by chciał... Napewno obie będą bardzo smutne i bedą potrzebować kogoś kto by je przytulił i takie tam więc tu jest zarówno towja jak i kumpla szansa... Musicie się zając tymi dziewczynami a może cos z tego będzie...

Edit:
QUOTE Słuchaj to nie jest raczej biuro matrymonialne albo forum "Porady Sercowe" Więc z takim problemem zwróć sie do osoby zaufanej przyjaciela lub nie wiem kogo ty tam masz. Ale nie zaśmiecajmy foro takimi postami. No bo ja razumiem pogadać o dziewczynach etc.. ale też wszystko z umiarem.

Sorry za off-topa
To jest forum generalne słóży dyskutowaniu na dowolny temat... Jesli ktoś ma problem to czemu miałby się nie zapytać może ktoś był w podobnej sytuacji i wje co robić... Jeśli Ci się nie podoba ze ktoś pyta się o takie rzeczy to nie zaglądaj tutaj a zajmij się tylko działom posiwięconym Gothicowi

Pozatym zobacz co jest napisane pod działem hobby w którym temat ten się znajduje


QUOTE Hobby
Rozmowy o wszystkim i o niczym…
Forum Led by: Kacperex, ozi

Więc to chyba znaczy ze możesz gadać o wszystkim jeśli nie jest to sprzeczne z regulaminem
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Lol ^^ raz to zrobilem
biggrin.gif
w sylwestra, po 1,5 szampanie i z 5 piwkach wzialem ja na balko(strasznie pizgalo), a na balkonie stala w garnku zupa ktora rozlalem i stalismy w zupce
smile.gif
zaczal padac snieg i ledwo ledwo wybelkotalem slowka: "Asiu, wiesz co, kocham cie" ;*;*;*;*
tongue.gif
:p:p itd itp
biggrin.gif
polecam
tongue.gif
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Najlepiej zagadać laskę przez GG,albo w szkole,na osiedlu.Nie wiem.Miałem laskę przez 2 dni(długo nie???!!!)Nawet się z nią nie całowałem.Najpewniejszy sposób to jakieś czułe słówka i listy.


Pozdro

Obrońca Jerozolimy
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Jesli jest to dziewczyna na ktorej ci zbytnio nie zalezy i chcesz ja tylko (wiecie) a jestes nei smialy to wypij se ze 4 warki strong i bojdzie jak po masle, no a jesli ja naprawe kochasz to.... nie wiem bo jeszcze nie spotkalemdziewczyny z ktora moglbym spedzic cale zycie.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Heh no ja mam z tym problemy zawsze
tongue.gif

No ale cush jesli naprawde się kocha to jakoś to powinno pójśc. No ja odbiegam od tej reguły
tongue.gif
No ale najlepeiej jest iść gdzieś razem, w jakieś miejsce, gdzie ejst mało osób noi zacząc rozmawiać, w pewnej chwili chwycić ją za ręke, spojrzec głęboko w oczy i to powiedzieć. LoL jak znam życie to ja bym raczej tak nigdy nie zrobil
tongue.gif

heh ale porad nie zaszkodzi udzielić
biggrin.gif
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Powiedz to szybko może w jakiejś zabawnej sytuacji.Przytul.Powiedz to szybko.ja też miewam z tym problemy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom