Jak myślicie?

Czy znowu przełożą premiere NK?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Czy znowu przełożą premiere bo wkońcu jest możliwe że nie!
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
tak znowu przesuną ale ja nieczekam na premiere bo 2 dni po niby "oficjalnej" premierze zaczyna się rok szkolny i ja jush czasu na granie pogaduch i sranie głupich min niebęde miec :(
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja wierzę, że nie przełożą, choć mówiąc szczerze akurat będe jechał w różne ciekawe miejsca więc i tak nie będe wtedy grał.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Nie przeloza ta data wydaje sie bys juz ostateczna.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
jak przełożą - to zbiore petycje od wszystkich czekających na NK i oświadczymy, że są ściamniaczami - non-stop przekładać dzień premiery
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Hmmmm... Oni w tym CD-Projekcie nic nie robią tylko dumają: Przełożyć, czy nie przełożyć... Oto jest pytanie. :D:D Kurde wnerwiają mnie te ich przekładanki... :x
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja jestem optymista i mam nadzieje ze NK zostanie wydana 26 sierpnia i w koncu bede mogl skoczyc do empika i kupic NK 8)
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Jeszcze raz przełożą to im zasade kopa w D**e to odlecą na Kontynent do Myrthany
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
OmG

No dobra równie dobrze otrzymaliyśmy nk 5 sierpnia, tylko pełne "buraków" w tłumaczeniu. Pewnie, że przeginają z terminem tego nie da się ukryć, ale przynajmniej do naszych rąk trafi dobrze, bez żadnych uchybień przetłumaczona wersja. TAk wieć pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Pomyślicie w jakiej wystuacji jest teras cd-projekt, otrzymują miliony e-maili że są partacze itp., ale to dopiero ocenimy grając w nk, a ja myśle że wykonają robote perfekcyjnie.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Według mnie dlatego cd-projekt przekłada bo:
1. Forsa
2. Aktorzy
3. Dużo gier se wzioł na łep jak na jeden raz np: NK, TONY, Soldiers i coś tam jeszcze.
 

Maximus

Member
Dołączył
11.11.2003
Posty
147
Hmmmm... Oni w tym CD-Projekcie nic nie robią tylko dumają: Przełożyć, czy nie przełożyć... Oto jest pytanie. :D:D Kurde wnerwiają mnie te ich przekładanki... :x
weź nie gadaj głupot bo to wcale nie jest takie łatwe. oni nie przekładają premier dla swojej przyjemności tylko z jakichś konkretnych przyczyn. jak już napisał Raven przynajmniej będziemy mieli dobrze przetłumaczoną grę za pierwszym razem a nie 5 tysięcy patchy i upgradów :p beż żadnych "piranias are watching you" czy "Paladin Zauber" :D
 
A

Anonymous

Guest
CD-PROJECT przełożył premiere NK na 20 września lub pażdziernika !!!!!!!!! :shock:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

To już dawno wiemy mr. Gacek :] Więc uzbrojmy się w cierpliwość. I narazie konczymy temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom