Jak Moge....:/

Status
Zamknięty.

@Kruk@

New Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
20
1) Yy..... co nie znalazłem już kryjówke złodziei w Korinis i powiedziałem o tym Andre, ale powiedziałem mu tylko o kryjówce, a co mam zrobić żebym dostał kase a oni znaleźle się w kiciu:/
huh.gif

2) Gram w Noc Kruka i mam teraz za zadanie przywrócić moc oku Inossa i Vatras, Mag ognia [ sory wyleciało mi zgłowy jak on ma na imie] są juz na miejscu na słonecznym kręgu, a Xsardas powiedział, że nie zjawi się tam dopóki nie udowodnie, że jestem, gotów do walki ze smokami....
dry.gif

Z góry dzięki za pomoc
rolleyes.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jeśli chodzi o pierwszy punkt, to jak powiedziałeś że oni tam są to nie będą juz raczej w kiciu... Odeszli do drugiego, lepszego świata. Z resztą odwiedź gildie złodzieji to sie sam przekonasz
smile.gif


Jeżeli chodzi o drugi punkt, to szczeże hmm - nei mam pojęcie, nie zrobiłeś pewnie jakiejś istotnej dla fabuły misji.
 

igor8327217666

New Member
Dołączył
15.3.2005
Posty
7
Jeśli grasz strażnikiem to do puki nie zostaniesz paladynem Xsardas ni pujdzie do kręgu jak to nie to to niewiem.
 

Faliran

New Member
Dołączył
21.5.2005
Posty
15
Wiesz wydaje mi się chyba ,że coś pokręciłeś.

Co do 1 Punktu to Szczurek ci już powiedział.Jak mówisz ,że Gildia złodzei jest w kanałach, Andre wysyła tam straż Miejską ,która likwiduje złodzei.

Co do 2. To nie powinno być przypadkiem ,że to właśnie Xardas i Vatras są pod Słonecznym kręgiem ,a nie Vatras i Pyrokar.Wydaje mi się ,że sie pomyliłeś ,ponieważ to właśnie Pyrokar chce dowodu Lojalności Xardasa ,i prosi o coś naprawde wyjątkowego.Po rozmowie z Xardasem ten Mówi o książke na Farmie Sekoba (Dwór Irdorath).Zdobywasz księge dajesz ją Pyrokarowi i Już . Ten udaje się do Kręgu a Xardas i Vatras powinni tam być. Albo może poprostu zle napisałeś pytanie ,dlatego trudno cię zrozumieć.

[/QUOTE] a Xsardas powiedział, że nie zjawi się tam dopóki nie udowodnie, że jestem, gotów do walki ze smokami....

Wiesz co to nieprawda. Xardas zawsze był chętny do pomocy,i nie mógł czegoś takiego powiedzieć ,jeżeli jedziesz z Main Questem do przodu. Wydaje mi się (jak to napisałem wyżej ,że zle napisałeś pytanie) Jego sens jest bezsensu.Sądze ,że Odpowiedz na swoje drugie pytanie ci napisałem.

To chyba na tyle.
smile.gif
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Co do punktu pierwszego: najlepiej nie idź do Andre i nie kapuj.Strażnikiem zostaniesz i kase dostaniesz jesli to TY zabijesz jej członków.Najlepiej kup sobie przyzwanie demona i golema i najpierw pokonaj(potworkami) Ramireza iCasie.Nie przyzywaj tez potworów jeden po drugim, bo sie same zatłuką.Wtedy idziesz do Andre, on Ci gratuluje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom