Jak Moge Się Dostać Do Gildi Nowego Obozu

  • Thread starter Xadras
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
X

Xadras

Guest
ph34r.gif
Wchodze do nowego obozu a tu jakiś dupek każe mi roznosić wode a gdy mu się sprzeciwie to zaczyna mnie lać. on niejest taki grożny ale gdy już go pokonam to wylatuje kuchażyna z pałkom i zaczyna mnie lać a raczej dobija. Chcę się dostać do tego obozu nie używając kodów ani nie zwiększając poziomu a jestem obecnie na drugim poziomie jak to zrobić.
 

Cor Angar X =*

New Member
Dołączył
27.6.2005
Posty
6
Na drugim poziomie to ty raczej Ryżowego księcia i Leusa nie pokonasz !!
wink.gif
Ale roznieść wodę i idz dalej do Laresa daj mu pierścień od Mordraga. Mordrag każe ci zdobyć ziele Bal Isidro który siedzi upity w karczmie na środku jeziora dajesz mu piwo i idziesz do Bala Kagana (nowy obóz) koło Laresa i rozmawiasz z nim (o wszystkim co możesz) i dziesz z powreotem do Bala Isidro zabierasz ziele od niego i sprzedajesz troche u wilka a troche u Sharkiego tak żebyś wszysko sprzedał zanosisz pieniądze do Morgraga. Później idziesz do Diego (stary obóz) i idziesz do starej Kopalni po listę od Jana zanosisz ją do Laresa on dopisuje do nie kilka rzeczy i wracasz do diego i koniec (jesteś już w nowym obozie)
biggrin.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Jest jeszcze lepszy sposób na ominięcie bijatyki - mianowicie polega on na przejściu jak najdalej od ścieżki prawą stroną. Dojdź do samej skały od prawej, idź wzdłuż niej i dojdziesz do wejścia do Nowego Obozu. Ja ten sposób stosowałem odzawsze i specjalnie przechodzę koło tego Lewusa czy jak mu tak, gdy mam tak około 5-7 poziom, wtedy pokonujemy go bez trudności a ten "kucharzyna" to jest Ryżowy Książe.

I na tym temat powinniśmy zakończyć.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom