Jak Można Zdobyć Czar

Status
Zamknięty.

Szymon3

New Member
Dołączył
10.4.2007
Posty
6
Mam mały problem z jednym czarem który nazywa sie meteor ale nie wiem jak go zdobyć naprawdę chciałbym wiedzieć
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Szukaj u każdego maga którego napotkasz. Może jakiś będzie go miał na zwoju lub będzie mógł go nauczyc ;)
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Zaklecia meteor mozna sie nauczyc chodz, do konca nie jestem pewien w kaplicy beliara lub innosa moze tez go nauczyc jakis mag wody lub ognia. Jak sie juz nauczymy tego zaklecia to ono pojawi sie w tabeli z zakleciami pod B i naciskamy na te zaklecie lewym klawiszem mychy i pojawi sie ten meteor jak wskarzemy na dana postac i nie wiem czy ona musi byc na czerwono lub na zielono zaznaczona niech ktos to wyprobuje i odpisze czy jest jak pisze nra
pozdrooooo
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
ja mialem jeden zwoj ale nie wiem gdzie dokladnie go zdobylem ale na pewno w jakiejs skrzyni... a nauczyc sie mozesz tego zaklecia w kazdej kapliczce innosa I TYLKO TAM!!! zaden mag cie tego nie uczy ale tego zaklecia nie mozna sie nauczyc tak poprostu... z tego co wiem to albo trzeba zostac slugom innosa albo miec odpowiedni poziom prastarej wiedzy wtedy w kapliczkach uaktywni sie taka opcja "wiedza o najwyzszej magii" albo jakos tak... beda tam tzy zaklecia do nauczenia: meteor, blogoslawienie ostrza i jeszcze jakies nie pamietam jakie... a jezeli chodzi o uzywanie tego czaru to mozna go uzyc na kazdym... wystarczy ze widac napis niewazne w jakim kolorze
 

macS93

New Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
15
mam ten sam problem nie wiem gdzie się go można nauczyć i NAPEWNO NIE W CHRAMACH !! tam go nie ma
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Juz dokladnie nie pamietam gdzie sie nauczylem, ale u jakiegos maga ognia...
Karrypto chyba PEWIEN NIE JESTEM, bo dawno nie gralem w G3.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Może faktycznie od magów ognia ale pewności się nie ma. Po prostu jak ktoś tu już powiedział szukaj u każdego maga jakiego spotkasz, zobacz kapliczki może będzie. Teraz tródno powiedzieć od kogo dokładnie można się tego nauczyć. Jak będziesz grał dalej napewno wcześniej czy później na to natrafisz. Wszyscy mówimy teraz że mogą być u magów ognia, w kapliczkach ale w końcu nikt dokładnie nie wie, więc graj dalej a wogóle bez tego czaru jakoś sobie poradzisz. <_< :D B) :)

Myślę że pomogłem. :D :) ;)

Co tu więcej gadać <_< :(

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom