Jak Lojalni Są Wobec Orków Ich Najemnicy

Status
Zamknięty.

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Dostałem te zadanie od Marika w Monterze lecz nie mogę go wykonać. Rozmawiałem już ze wszystkimi, by wykonać zadanie trzeba udowodnić że Sanford jest szpiegiem Buntowników. By to udowodnić trzeba dać listę Sanforda która jest skierowana do przywódzcy Buntowników w Okarze w ręce Marika. Lecz ja tą listę oddałem przywódzcy Buntowników i czy jest jakiś inny sposób na wykonanie tego zadania. Bo już wszystko zrobiłem. A jak się nie da wykonać to jak anulować bo jak zabiłem Marika to zadanie jest nie wykonane. :(

Pomóżcie :(

Pozdrawiam ;)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Nie czy mam rację, ale nie do końca cię zrozumiałem. Otóż Manson (buntownik koło farmy z krowami) zleca zadanie aby zabić krowy - musimy się przejść i te krowy powybijać. Profilaktycznie dodam że żeby najemnicy się nie rzucili na ciebie krowy muszą zostać zabite za jednym ciosem (jak masz za słaby miecz to próbuj zwojami, albo magią - zazwyczaj skutkuje). Jak już zabijesz te mlekodaje to Manson powie ci hasło, które ma wyłonić kto jest buntownikiem w Monterze (Wiadomo że Sanford). Hasło będzie brzmiało: "Długie życie Okary". Idź do Sanforda i mu to wydukaj - wtedy będziesz wiedział że on jest buntownikiem :)
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Nie o te zadanie mi chodziło. Chodziło mi o zadanie "Jak Lojalni Są Wobec Orków Ich Najemnicy?" które zleca Marik i które nie mogę wykonać bo dałem wiadomość Sanforda przywódzcy buntowników zamiast Marikowi przywódzcy najemników w Monterze. :(
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
=BLADE= dobrze ci napisal... jak juz dostaniesz od buntownikow haslo i podasz je stanfordowi to on sie ujawni i pieknie ci wszystko wyspiewa nastepnie idziesz do Marika i mowisz mu ze Stanford jest buntownikiem i koniec zadania
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Tak masz rację, tylko że Marik potym jak mu to powiem będzie rządał dowodu. Dowodem jest list który daje Sanford do przywódzcy Buntowników w Okarze. Ja zamiast dać Marikowi ten dowód, zaniosłem go do Okary i dałem przywódzcy Buntowników i teraz mam jeszcze te zadanie i nie mogę go wykonać bo nie mam dowodu. :( CO MAM ZROBIĆ!? by te zadanie wykonać :angry:

Pozdrawiam ;)
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
Jak robisz zadania u buntowników to nie możesz jednocześnie zrobić wszystkich u orków ... przeszkadza Ci ,że będzie coś w nieudanych zadaniach ? Co ty ten save całemu światu pokażesz , czy co ? Odpuść sobie to zadanie ;)
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
Siemka

Z tymi zadanim jest tak:
Bierzesz zadanie od Marika i pozniej podchodzisz do wszystkich osob z imionami kolo magazynu, areny, na farmach - nie ma sensu bym ich tu wymienial wszystkich osob. Nastepnie jak juz ich zrobisz to od dwoch buntownikow dostaniesz haslo zwiazane z okara Daryl, Mason chyba i idziesz do Bradleya, i tez do Stanforda i rozmawiasz z nimi oraz z Marikiem. Konczysz zadania i Marikowi mowisz o szpiegu Stanfordzie ale po tym jak dostaniesz wiadomosc od magazyniera ale o niej nie mowisz Marikowi tylko wspominasz o szpiegu a wiadomosc zanosisz do okary i to by było na tyle jeśli grasz buntownikiem, a jak grasz najemnikiem to po otrzymaniu wiadomosci od magazyniera daj ten dowod marikowi i po sparawie, a jak masz problem jeszcze z tym zadaniem to zrob montere na nowoooooo.
Nra pozdrooooooo



( jak co to mnie poprawcie jesli zle opisalem)......
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
CYTAT(pawel_pl @ 29-03-2007, 21:35) [snapback]136887[/snapback]
By to udowodnić trzeba dać listę Sanforda która jest skierowana do przywódzcy Buntowników w Okarze w ręce Marika. Lecz ja tą listę oddałem przywódzcy Buntowników i czy jest jakiś inny sposób na wykonanie tego zadania



CYTAT(slawtt @ 06-04-2007, 13:23) [snapback]137444[/snapback]
Konczysz zadania i Marikowi mowisz o szpiegu Stanfordzie ale po tym jak dostaniesz wiadomosc od magazyniera ale o niej nie mowisz Marikowi tylko wspominasz o szpiegu a wiadomosc zanosisz do okary i to by było na tyle jeśli grasz buntownikiem, a jak grasz najemnikiem to po otrzymaniu wiadomosci od magazyniera daj ten dowod marikowi i po sparawie


Przeciez napisał że oddał list przywódcy buntowników...


Ps. Jeśli oddałeś ten list to już nie ma możliwości wykonania tego zadania.
 

pankowski

New Member
Dołączył
10.4.2007
Posty
5
A nie można po prostu olać to zadanie??? :huh:
Nie wiem jak byś się namęczył to nie zrobisz wszystkich zadań. :D
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Trudno tak to już jest w Gothicu, dzięki za rady i pomoc. :)

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom