Jak ich zabic...

Status
Zamknięty.

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Siema, jestem wlansie przy zadaniu z tymi reliktami dla Saturasa. Poszedlem we wskazane miejsce na polnoc --> chodzi o kanion nie? ( tam jest taka jakby swiatynia ). No dobra przed nia jest pare orkow a w srodku jest ognisty demon. ( przebieglem se szybko i widzialem ). No dobra ale tu jets problem. Mam 16 level no i jak mam zabic orka to sie niezle namecze, sporo czasu mi to zajmuje a co dopiero 3. A tego demona to ja za Chiny nie rozwale, jest strasznie silny i prawie nic mu nie zadaje
sad.gif
Mam buławę 70 dmg. Slaba bron narazie ale ta opcja z dodawanie siły to mnie rozwala i musze czekac na nowe level i pkt. nauki. Pomozcie co mam robic bo sobie nie radze :/
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jak ich zabić

Ja też miałem ten problem , żeby zabić ognistego demona najlepiej kupić sobie kilka zwojów np. błyskawica , grom itp. ale najlepiej żeby miały orażenia powyżej 200. Więc w świątyni sobie poradzisz . A co do orków to trzeba było ich zabić razem z piratami podczas zadania z brzytwiakami, bo była wtedy możliwość chodzenia z nimi po całym kanionie. Jeżeli nie wykorzystałeś tej możliwości to pozostają ci zwoje.
 
A

Anonymous

Guest
ja bodajze zabilem tego demona na 14 lvl, a okrow zabili mi piraci tak jak kolega wspomnial wczesniej a wracajac do demona wystarczylo go zapedzic w kont i nie mial ucieczki i najlepiej bylo uderzeac go "lewa, prawa" i wtedtyu nie mial jak uderzyc. Najlepiej byc przynajmniej wojownikiem w ktorejs z rodzaji broni
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Ej no z piratami to cos nie bardzo, bo wszyscy mi gineli? :shock: Zabilismy razem gdzies tak 2 orki i 2 szamany, a reszta padala nie wiem czemu. Powiedzialem sobie ze pojde z nimi za chwile. Poszedlem dalej i w pewnym momenie powiedzieli ze maja dosyc i wracaja. I tu koniec nie moglem juz ich poprosic :? trudno, kupie zwoje, no ale z tym demoneom bede probowal. A jak z pozostalymi tabliczkami? Tez sa orkowie i demony?
 

baroxio

New Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
19
stary a ile ty tych piratow wziales?? wez sobie z 7 i wtedy:) mi to sie wogole poszczescilo bo poszedlem z nimi do tej "swiatyni" z demonem i zanim powiedzieli ze maja juz dosyc zdazyli zabic demona:D bk... a ta tabliczke ktora ja wzialem to byl tylko blotnisty golem ktory wogole mnie nie zranil bo byl za wolny i chyba z 7 zombi ale oni tez sa za wolni:) dalej tez kombinuje...
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
A po co od razu zabijać?? Możesz się po prostu skradać on śpi i w dzień jest nie groźny. Wciskasz sobie "x" i przeszukujesz wszystkie kufry. To samo można robić w jaskiniach cieniostworów. Jeśli chcesz szybciej chodzić skradając się to tyciągnij broń, chodziw w tegy nieco szybciej.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
No to nie dobrze, ciężko Ci będzie, ale jak już było powiedziane to nalepiej zwojami zatłuc gada (demona).
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
ja to zawsze jak zaczynam grać w NK to zdobywam 1lvl i odrazu od Cavalorna ucze się skradać a drugie 5pkt zostawiam na nauke obdziarania skór
smile.gif

i to troche dziwne Adamos bo jesteś już dość daleko i nie umiesz sie skradać
biggrin.gif
biggrin.gif

przyjdź do mnie stoje koło wieży Xardasa,naucze cię
tongue.gif
smile.gif
 
A

Anonymous

Guest
stary ja w z 2 pzoiomem zbiłęm czarnego trolla a z 9 tego demona ...
jednym słowem nei myslicie i dlatego macie problemy ...
przywołaj sobie cieniostwora .albo szkieleta najlepiej 2 ...rozniosa tego demona w pył a ty bedziesz stał i sie patrzył ....
na czarnego trola puszcza sie zmniejszenei potwora i mozna go zabic z 2 poziomem .....
na ozywiencow tam gdzie smocza zguba ... wchodzisz z czarem zniszczenei ozywienca i masz ich na raz .....
na orkow bierzesz i spuszczasz desz ognia i ida na raz oporcz elity ....

na poszukiwacza podchodzisz najlepiej od tyyłu on sie obruci i sprobuje walnac czar omninies zgo i potem nawalas zlew prawa ..co kilka uderzen przyblizas zsie zeby nie rzucił czaru ... jak masz wiecej niz 200 zycia i miecz przynajmneij 60 to go rozwalisz ....

na smocze zebacze pusczasz zamrozenie i ich kosisz ....
i nie mowie tu o magu tylko bo kazdym mozna puszczac czry ze zwojów
smile.gif
( to chyba wiecie )
nie potzreba zadengo skradania itp ....
jak chces zbyc niezauwazony to poruszasz sie tyłem .....

jest mnóstwo sposobów ...
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Ja tam sie posłużyłem szkieletami goblinami przyzwałem z 10 i wicięły (z moja drobna pomocą
tongue.gif
) wszystko ci sie w świątyni ruszało! Ja gram magiem ale jak znajdziesz/kupisz sporo zwojów z przyzwaniami to cie sie moze udać!
Goblinki są the best! Lepiej przyzwać duzo goblinków nisz szkieleta bo wróg nawet nie zdąży sie ruszyć i zdechnie... Nie działa to na poszukiwaczy bo wystarczy ze walną ognista burzą i wszystkie goblinki na około padają!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom