Jak Humanoidy Atakuja?

Status
Zamknięty.

timbuktu

New Member
Dołączył
30.10.2007
Posty
2
witam wszystkich,
czy to prawda ze w grze humanoidy atakuja naszego bohatera pojedynczo, zauwazylem ze jestem otoczony przez orkow a podchodza do mnie pojedynczo, nie stadami jak w poprzednie czesci gry. czy to jest jakis blad mozliwy do naprawania?
moim zdaniem takie rozwiazanie powoduje ze grywalnosc jest gorsza ;(
mam orgynalny gothic3 z czasow premiery gry w polsce.
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
to prawda xD też to zauważyłem. Hmm według mnie twórcy gothica 3 mieli na myśli żeby orkowie mieli honor i nierzucali sie stadami tylko pojedynczo ;]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Taa, kompletnie psuje to klimat. Stoi dookoła grupa przeciwników i nie atakują dopóki nie wykończysz ich poprzednika.
Czasem zadają jakiś cios, ale jest to rzadkością...
 

orlik

New Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
24
a wyobrazcie sobie ze idziecie do jakiegos miasta i go atakujecie i co nagle dochodzi do was 50 orkow i wszyscy uderzaja? jakie by byly wtedy szanse beziego?;p musieli tak zrobic inaczej by bylo ciezko w miastach przynajmniej dla mnie
 

timbuktu

New Member
Dołączył
30.10.2007
Posty
2
jakos inaczej porozstawic tych orkow w miescie. zeby nie podchodzilo naraz 10 a tylko z 3 lub 4, wtedy jest szansa i realistycznie.
albo przy wyzwoleniu miasta dac nam do pomocy kilku NPC ktorzy zajma sie pozostalymi. nie beda walczyli na smierc i zycie, tylko na remis zeby poczekac na gracza. ten wybije tych co mial pod reke i pojdzie zabic orkow walczacy z powstancami. ci widzac nadchodzacego gracza mogliby jakos zrecznie wyjsc z bitwy zeby gracz mial mogl osobiscie zabic kazdego orka w miescie.
a w miejscu gdzie musi stac z 10 wrogich nam humanoidow i nie bedzie zadnych pomocnikow to dac graczowi taka mozliwosc aby moc odciagnac kilku od grupy. w gothicu2 tak sie robilo przeciez i bylo wysmienicie :).
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bezik i tak na przełomie lat stal się herosem... Za latwo mu wszystko wychodzi. Cała armia nie mogła wyzwolić miasta a jemu samemu sie udaje... Troche chore i jeszcze orkowie którzy przyglądają sie walce i czekają na swoja kolej -_-
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Mi się to nawet podoba :D Ale z drugiej strony.....;) Gothic 3 wprowadził dużo nowości :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom