Jak dojść do magów??

Status
Zamknięty.

pikolo6

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
9
Jak dojść do magów wody tam co mam zanieś kawałek ornamentu od Laresa?? Jestem w 3 roz. Jak rozmawiałem z Laresem jakoś na początku gry miałem możliwość aby mnie doprowadził do obozu najemników i do magów wody. Napierw wybrałem aby iść do najemników, a gdy wróciłem do portu i chciałem aby mnie zaprowadził do magów wody już nie było takiej opcij. Jak tam dojść??

[ : Sob Lut 12, 2005 10:42 pm ]
A i mam jeszcze jedno pytanko. W pierwszym roz. Vatras kazał mi dołączyć do którejś zgildii (najemników, straży lub magów) poczym miał mi dać list do hagena jestem już w 3 roz. i mi tego listu jeszcze nie dał. Macie jakieś sposoby aby zyskać więcej siłybo na taką kuszę łowcy smoków potrzebne jest 150 a ja mam 36
 

Wolf Shadow

New Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
10
Co do Laresa, to doprowadzi Cię do magów wody, jak już zostaniesz członkiem wodnego kręgu, po spotkaniu w gospodzie. Co do zadań przed przystąpieniem do kręgu wody i ornamentu zgłoś się do Vatrasa w Khorinis.

Tej kuszy jeszcze długo nie poużywasz:) Może naucz się podstaw achemii i potem zajdź do Constantino w Khorinis - on uczy jak się wyrabia eliksir siły. Ponadto w miarę możliwości co 24 h módl się w kapliczkach Innosa za 100 szt. zł, będziesz dostawał bonus do współczynników. Najlepiej teraz skup się na dodatku Noc Kruka i jak najszybciej przejdź do Nowego Świata - tam znajdziesz 2 pierścienie wojowników i takiż amulet, niedość, że każdy z nich z osobna dodaje premię do siły, to wszystkie 3 założone razem dodają jeszcze kilka punktów dodatkowo. Ponadto punkty nauki ładuj głównie w siłę i ewentualnie w zręczność.
 

pikolo6

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
9
doszłem do saturasa ale nie mam opcji wręczenia listu od vatrasa?? czy to jest bug i trzeba grać od nowa??
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK.TO JEST BUG!!!JUZ CHYBA setny RAZ KTOS SIE PYTA.Zawsze jak najpierw wybierzesz zeby lares zaprowadzil cie do Najemników to potem nie ma opcji do magów wody,tym samym ornamentu lares ci nie da i tym samym ukończenie Gothica NK jest NIEMOŻLIWE.Rada:Graj od nowa(jedyne wyjscie)
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom