Jak Długo Mamy Czekać?

Status
Zamknięty.

NICE_DL

New Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
1
Mod miał być już w maju, a moda jak nie było tak nie ma. Mam nadzieje że moderzy zdążą do 31 maja br. , a nie maja 2008 :p. Ja tu siedze w domu i nie mge sie już doczekać. Saga Gothic to moja ulubiona gra RPG, a w szczególności druga część przypadła mi do gustu (przeszedłem ją 16 razy i raz nabiłem setny LVL bez "marvina"). Zrozumiałe więc jest, że poganiam pracujących nad Gothic MP. Trzymam was za słowo!!!!
 

Footman

New Member
Dołączył
14.5.2007
Posty
3
Ludzie trochę cierpliwości! Jak ma wyjść w maju to wyjdzie, a jak nie to trudno poczekamy jeszcze trochę. Polecam zrobić tak jak ja - raz dziennie wchodzę se na stronkę i sprawdzam czy coś nowego, a reszte dnia się tym nie przejmuje. Jak nie macie co robić to pograjcie se... nie wiem w gusanosa (wormsy bez tur, online), poczytajcie coś, albo przejdźcie Gothica JESZCZE raz.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Przestancie zakładac takie tematy bo to do niczego nie prowadzi. Gra i tak wjdzie dopiero wtedy jak bedzie skonczona, narazie termin to maj a my ledwo połowe mamy. Za kolejny taki temat/pytanie dałbym chyba warna jakbym mógł bo mnie juz to zaczyna irytowac...
 
G

Gość

Guest
dzisiaj jest 30 maj ja czekam do jutra i się poddaje
 
G

Gość

Guest
CYTAT(Gość @ 30-05-2007, 05:50) [snapback]143601[/snapback]
dzisiaj jest 30 maj ja czekam do jutra i się poddaje



Zgadzam się.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nie umiecie czytać??????
napisałem w innym dziale, że premiere przesunięto na czas nieokreślony
GMP zostanie wydane w tym roku ale nie wiedomo kiedy.....
więc skończcie z durnowatymi tematami
 

mati144

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
Ja mam po prostu pytanie czy gothic mp zostanie wydany jeszcze w wakacje
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moze, ale moze tez byc wydany w swięta. Data jego wyjścia na swiatlo dzienne nie jest znana i lepiej zeby nie była podawana az do dnia w ktorym tworcy bedą pewni jej wydania. Bo takie pytania juz staja sie irytujące...

Edit: Nie zaprzeczam, ale na litość boską - dajcie sobie na looz...
 

Yasil

New Member
Dołączył
17.6.2007
Posty
3
CYTAT(Mati14 @ 15-06-2007, 18:52) [snapback]146077[/snapback]
ok ale wiesz fajnie byloby pograc sobie jeszcze w wakacje w gmp


było by fajnie ale narazie nie można musisz poczekać na premiere multi -.-
 

Zgrzytx

New Member
Dołączył
2.6.2007
Posty
25
no właśnie? przedłużyło się to trochę... już koniec czerwca a nic nowego o modzie. -_-
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Ludzie - jak zamierzacie tylko pytać i nie zadać sobie trudu zajrzenia do sąsiednich tematów w których jest podane WIELE informacji, i które mam nadzieję będą aktualizowane, to może zajmijcie się czymś kreatywnym. Nikt nie wie kiedy mod wyjdzie. Nawet twórcy.

CYTAT
to jak dowiem sie cos o tym modzie????????????????


z google ? Również w jednym z tematów na forum jest podany link do strony/forum (chyba to drugie) o modzie. Poszukajcie.
 

mati144

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
Ja sie poddaje żądnych nowych wieści o modzie ani nie wiadomo kiedy będzie a miał być w maju
 
V

Vergil

Guest
Do ch*lery trolle jedne! Teki spam, moderatorów tu nie ma!? Warn jak nic. Są już wakacje, a gdyby mod już nadciągał, to byłoby jakieś info, nie?
 

mati144

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
11
co ty sie tak denerwojesz kazdy chce zeby mod byl jak najszybciej a mialbyc w maju dlatego wszyscy sie ciagle pytaja
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Napewno nie przyśpieszysz tego śmiecąc forum tematami "Kiedy to wyjdzie?!". Spróbuj zapomnieć o modzie a wyjdzie szybciej niż myślisz! ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom