Jaką Drogą Poszliście?

Którą drogę wybraliście?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

sowasas

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
2
Jestem bardzo ciekaw ile osób poszło za Xardasem ;)

Za taki post należy Ci się warn... Tworzysz temat, po czym piszesz mniejszego niż linijka posta (co jest karane wg regulaminu) i sam nic nie piszesz na podany temat...
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Uważam, że drogą Buntowników gre przejdzie się najszybciej. Ale powiem szczerze żałuję swojego wcześniejszego wyboru (bo gra im dłuższa tym przecież ciekawsza) i kiedy będe grać kolejny raz wybiorę orków, a później przejdę do Asasynów. Odbijając miasta stwarza sobie człowiek masę problemów. Na przykład teraz spokojniutko mógłbym wejść do Ishtar ale nie! Pomagałem koczownikom... i się na tym ostro przejechałem. Dostałbym mapę wykopalisk od Vaka ale po co mi ona. W końcu odbiłem miasto i ubiłem wszystkich ważniejszych orków... Krótko mówiąc - idźcie na najemników orkowych !
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Proszę o zeedytowanie ankiety, ponieważ droga orków i droga Xardasa to ta sama droga...zresztą powinno być "Po czyjej stronie stanąłeś: Adanosa, Beliara, czy Innosa" bo można przejść zarówno pracując dla buntowników jak i Asasynów...

Żeby nie było offtopu: Ja przeszedłem "drogą Xardasa" ponieważ Adanos to bóg harmonii i ładu, a Beliar chce tylko zła, zaś Innos tylko dobra, świat nie może istnieć bez zła, jak i bez dobra - Wniosek musi być to i to bo inaczej świat pogrążyłby się w chaosie. Tak jest według mnie.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja poszedłem droga Innosa. Pomyślcie? Nasz bohater od poczatku walczył w imieniu Innosa. W jedynce pokonał
Śniacego prastarego demona. W dwójce walczył ze smokami i pokonał wladce Irdorath. A przychodzi Gothic3
i nasz bohater ma wybor. A prawie zawsze walczył po stronie Innosa. Tak pomyślec ile razy Beliar przegrywał z Innosem? A teraz Beliar chce miec go po jego stronie. Troche to dziwne. Wiec sadze ze droga Innosa to najlepszy wybor dla bohatera Gothic. Kto lubi grac w Gothic3 niech przejdzie wszystkimi drogami. Ja przeszedłem 2 razy gothic3 i tylko droga Innosa:D
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
W sumie ja chcac zobaczyc wszystkie trzy zakonczenie zapisalem gre przed pokazaniem artefaktow Adanosa Xardasowi i zakonczylem na trzy sposoby:pP
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Tak to żadna frajda... prawie jak oszustwo (przynajmniej dla mnie). Taki projekt jest trochę dziwny bo co? Przechodzę całą grę Buntownikiem w służbie Innosa i... idę oddać artefakty Beliarowi? To nie dziwne tylko śmieszne. Ja raz jużprzeszedłem po stronie Innosa. Teraz jak mówiłem gram Najemnikiem. I jest faaajniej!
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
ale ja przechodziłem grę dla wszystkich tzn jak np. odbiłem cape dun to potem reddok i tak dalej:)
grałem w gothica dla samej radości z gry, za polowaniem pieszymi wędrówkami po Nordmarze itp. Przejście gry było dla mnie sprawą drugoplanową:)
 

n0ah

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
13
Ja poszedlem za Beliarem wdg mnie to najciekwaszy wybor. Droga Inossa jest troche nundna i przewidywalna a Xardasa srednio mi odpowiada..
 

Pendzior130

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
6
Ja grę przeszedłem jako Assassyn czyli (Sługa Beliara ;p) więc za Xardasem nie poszedłem wręcz przeciwnie musiałem go zabić.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
po pierwsze prosze o zeedytowanie ankiety bo Innos to się pisze przez 2 "n"

a teraz odpowiadam
ja przeszedłem gre wiele razy wiec znam kazda droge i moge powiedziec ze najfajniej gra sie z Xardasem (no i gdyby to było w realu to byłoby to najlepsze wyjście)
dla Innosa tez fajnie, ale troche za krotko
a dla Beliara to taka sieczka
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Gram pierwszy raz w gothic 3 i jak narazie ide droga orkow ale jak jeszcze mnie zdenerwuja to sie to zmieni
 

kjsparrow

New Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
6
Ja na poczatku gry mialem zamiar przejsc droge z assasynami ale wkoncu sie nawrocilem i przeszedlem buntownikami
ZA INNOSA!!!!!!!!

Proszę pisać dłuższe posty, z uzasadnieniem... Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne, potem warn.
 

Illidan1979

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
1
Jestem tu nowy. Dopiero się zarejestrowałem ale mogę powiedzieć że gram już jakiś czas w Gothica i przeszedłem 1 i 2 czensc(część},a teraz gram w 3. prubowalem(Próbowałem) jurz(już) wszystkimi drogami ale najemnikiem orkuw(orków) najfajniej się gra. :)


Kolego interpunkcja i ortografia, jeśli zamierzasz dłużej u nas posiedzieć - naucz się chociaż używać słownika ortograficznego.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Ja podobnie jak Rozpruwacz, za pierwszym razem grałem za Innosem i z buntownikami ale rzeczywiście tak się grę najszybciej przechodzi, też spróbuję kiedyś pozostałymi frakcjami grać. Cieżka decyzja ale chyba co Innos to Innos. :p
 

Erix221

New Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
3
Ja zakończyłem grę drogą Innosa, ponieważ i tak od pierwszej części gry idzie się tą drogą ;p a pozatym zawsze nie lubiłem orków. Buntownicy także mają fajne zbroje(i szaty). xD
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Niecałe dwa razy przeszedłem drogą Innosa (drugi, niedokończony Adanosa, ale zakończyłem w Varancie). Jak teraz będę grał, to myślę o ścieżce Beliara, ale jakoś tak nieswojo trzymać z Orkami i Asasynami. Lepiej przywdziać zbroję Paladyna i siekać tych niemilców, ale chętnie zobaczę inne zakończenie tej historii ;).


Pozdrawiam.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Za pierwszym razem poszedłem drogą Innosa. Szczerze się zawiodłem, myślałem, że będzie więcej do roboty. Za drugim razem poszedłem drogą Beliara. Tutaj byłem bardziej zadowolony z nadmiaru celów do likwidacji.
Dlaczego takie drogi ? Stwierdziłem, że chcę zobaczyć jak to będzie jak zwycięży jedna ze stron. Nie żadna tam harmonia, tylko dominacja jednej ze stron. A dlaczego Beliar .. zawsze miałem do niego sentyment, przez całą sagę.
 

maak

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
16
a ja cos dodam jak hce sie dlugo grac i pocieszyc sie gra to wybierzcie assassynow jak krutko znaczy przesc szybko gre to paladynow :) ja wybralem assassynow.
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Ja wybrałem droge Adanosa , bo zawsze byłem za rónowagą , za magami wody , oraz praktycznie wszyscy ( oprócz Miltena ) no prawie wszyscy starzy kumple są za drogą adanosa. Bo nawet Lee pomoże nam zabić Robara , a Lesterowi też wszystko obojętne , a Lares tak samo mu nie zależy , magowie wody, A Xardas to juz wogóle zaskoczył :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
BELIAR 4 ever ! ;p
Nie no :D na poczatku gralem Innosa ,a pozniej Beliara teraz adanosa gram..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom