Intro

Status
Zamknięty.

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
W czasie gamescomu na prezentacji było pokazane intro tej gry.Wideo niestety jest w kiepskiej jakości.

A oto link: http://www.gametrailers.com/video/gc-09-risen/54623#comments_top

Wracając do intra jest bardzo podobne do intra z pierwszego gothica.
Pokazuje tylko co się zdarzyło i skąd się wziął główny bahater.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Lada dzień będzie na pewno ładniejsze ;)
Co do filmu to czegoś takiego właśnie się spodziewałem. Trochę tajemniczy i dobrze wykonany. Buduje klimat Intro trochę tłumaczy czemu trafiamy na tajemnicza wyspę. Intro generalnie na plus.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie tłumaczy czemu tylko jak :). A dlaczego płynęliśmy, to dopiero dowiemy się najprawdopodobniej podczas gry. Jak widać, dziad z brylantowym okiem nie będzie obcy naszemu bohaterowi podczas gry.
Ciekawe, co to za monster wodny. Magią go nie ukatrupił to se zwiał. Dobry typ z tego jednookiego. Już go lubię :).

Intro dość ciekawe, nie mówiące praktycznie nic. I o to chodzi. Stare dobre czasy z jedynki - Co ja tu robię?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Intro jest świetne, co tu gadać. Tajemnicze, wiadomo tyle co nic. Jest tajemniczo? Jest. Jest dziad z brylantem w oku? Jest. Jest bezimienny bohater? Jest. Są prastare ruiny? Są. A więc mamy hit murowany :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Intro dosyć ciekawe a zarazem potwierdzające wiele domysłów co do właściwości magicznych rękawic Inkwizytora i jego 'Oka'. Już kilka miesięcy temu wiadome było, że rozbitek płynął tym samym statkiem co Inkwizytor. Mnie zastanawia fakt pojawienia się tej potężnej magicznej bestii. Coś się wydaje, że rzeczywiście za wroga będziemy mieć kogoś bardziej znacznie groźniejszego niż Inkwizycja.
 

gothic-error

New Member
Dołączył
5.9.2009
Posty
12
Intro to pomimo słąbej jakości i tak się dobrze zapowiada ^_^ Zapewne wielu "natrętnych fanów Morrowinda" zacznie krytykować tą gre, ale cuż zrobić :lol:

(Nie miałem na celu obrazy fanów gry Morrowind... Jeżeli kogoś uraziłem to najmocniej przepraszam)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom