Internet W Telefonie

Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Witam
mam dwa telefony. jeden z którego korzystam (Nokia 6500) jest z sieci Era (zakupiony w salonie Ery) a drugi zapasowy(Samsung D900) z Plusa. Korzystam z karty SIM z Plusa. wykupiłem właśnie pakiet internetowy, jednak w telefonie z Ery nie działa, a po przełożeniu karty SIM do drugiego telefonu wszystko ładnie śmiga. wie ktoś co zrobić aby wszystko ładnie działało w pierwszym telefonie?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Być może ACTA zaczyna od cenzurowania internetu w telefonie. Przyznaj się na jakie strony wchodzisz. :D
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
żebym mógł wejść, najpierw musiałby mi ten internet działać :p
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Karta z netem jest z Plusa, tak? A Nokie masz z salonu z Ery. Chcesz by tak karta banglała w Nokii? Może ściągnij najpierw simlocka, bo jak nokia jest z salonu, to chodzi tylko w Erze. Nie wiem jak teraz (bo ponoć polityka sieci się zmieniła w tej sprawie), ale w przeszłości telefony miały blokady.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Telefon nie ma blokady. wszystko ładnie śmiga z Plusa jednak przeglądarka próbuje łączyć się z Erą.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
wejdź na stronę plusa i dalej w konfigurację telefonu. Podaj swój model nokii i tam powinna być pomoc jak skonfigurować komórkę dla danej sieci (mms, internet itp.) lub jeszcze lepiej otrzymasz sms z gotową konfiguracją dla swojego modelu. Możesz też zadzwonić do biura obsługi i konsultant też powinien ci wysłać sms konfiguracji do Twojego modelu. Wtedy powinno być ok, tak przynajmniej mi się wydaje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom