Instalacja

Status
Zamknięty.

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Może mi ktoś powiedzieć co ma z tym zrobić? Próbuje zainstalować Gothica II(oryginalny), to przy normalnej próbie instalacji, CDRom działa przez chwilę i siada, dopiero jak wejde na płytę i wezmę ta instalacje, to jest przygotowanie do instalacji, normalny obraz jak przy instalacji i błąd
QUOTE Błąd numer: 0x80004005
Opis: Nieznany błąd

Instalator zakończy pracę
Mam Windows XP

Proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję.
 
G

Guest

Guest
moze juz masz porysowana plytke i niechce z niej czytac. Radzilbym ci przegrac plytki poniewaz orginalu nie sklonujesz. Moze z prtzegranej plytki odpali
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Płyta jest cała, w stanie nienaruszonym(przynajmniej dla ludzkiego oka), mój tata twierdzi, żer to może być wina jednej z poprawek do WINXP, przez która mogą nie działać niektóre gry. Jeżeli ma ktoś inna teorię, lub rozwiązanie tej proszę o szybka odpowiedź.
Jakby co, cały mój sprzęt i płyty nadają się do użytku, problem leży w czymś innym.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Świrus @ 17-05-2005, 18:46) Płyta jest cała, w stanie nienaruszonym(przynajmniej dla ludzkiego oka), mój tata twierdzi, żer to może być wina jednej z poprawek do WINXP, przez która mogą nie działać niektóre gry. Jeżeli ma ktoś inna teorię, lub rozwiązanie tej proszę o szybka odpowiedź.
Jakby co, cały mój sprzęt i płyty nadają się do użytku, problem leży w czymś innym.
Zgodzę się z twoim tatą. Ja również tak miałem jak miałem servic paca 1 wtedy za chiny mi Gothic niechciał sie zainstalowac choc płytki były idealne. Proponuje ci reinstalacjie windowsa i odrzau zainstaluj Gothic poczym wgraj poprawki ja tak zrobiłem i mi dział choc tez miałem niestworzone błedy.
 

zaop

New Member
Dołączył
19.5.2005
Posty
20
tez tak mam , tylko inny błąd(przy 28%)i nie wiem co robić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom