Instalacja NK!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

paladyn12

New Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
4
Mam Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie moge zainstalować NOC KRUKA NIEMIECKIEJ WERSJI!!!
Skopiowałem ten plik .....
instaluje mi się już...........!% i jakiś błąd wyskakuje
pisze takie coś Bite legen sie die Orginal-CD Gothic2-die Nacht des raben ein. :x :x :x POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :cry:
 

pago

Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
33
Po prostu crack nie ten /plik gothic 2.exe/, ale ja też tak miałem naściągałem chyba z 5 innych i żaden nie pasował ;( Lepiej poczekać te pare dni i kupić oryginał w polskojęzycznej wersji,albo czekać na pirata jak kto woli,bo ta niemiecka wersja do bani jest!
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
AHHH JUTRO PREMIERA POLSKIEJ WERSJI NOCY KRUKA
biggrin.gif
:D:D:D:D
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
niom,juz większość nawet dzisiaj dostaje Gothic II NK :cry: a ja nawet jeszcze nie mam Gothic II podstawki!!,jak tylko czytam te ich recenzje ze juz dostali Gothic II NK to aż mi sie robi zielono :x ponoć CDProjekt przeprowadza z Jowood jakieś rozmowy na temat wznowienia sprzedazy Gothic II no ale ile to jeszcze bedzie trwać?!?no bo mnie tu krew zaleje i sie pędzej w niej utopie!!!tu już gracze czekają z niecierpliwością a ci pewnie se z nimi popijają kakao i przegryzają to ciasteczkami !!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Schodzicie z tematu. Ale to fakt niektórzy już mają a ja najpuźniej o 14 dzisiaj dostane dopiero
biggrin.gif
.
 
A

Anonymous

Guest
Ja tyż wczoraj dostałem ale grać nie mogę, bo G2NK zachowuje sie jak pirat bez cracka :? Ekran robi sie czarny na chwile i wyskakuje na pulpit, juz reinstalowalem kombinowalem i nic. Poszedlem do kumpla zainstalowalem u niego i działa, no myślałem że mnie krew zaleje
Już system przeinstalowalem i dalej nic :cry:
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
chłopcze moze być coś wiecej powiedzial o swoim komputerze ?
tongue.gif
?
 
A

Anonymous

Guest
Mam G2 i NK porzyczonego, wiecie może skąd wsiąść cracka do polskiej wersji NK??
 
A

Anonymous

Guest
ja też mam i nie moge grać :? zgrałem od kumpla płytke clonem, uruchamiam gierke z obrazu, a tu komunikat że wykryto oprogamowanie emulujące napęd cd i :cry:
 

Prezes_71

New Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
4
Jeżeli chcesz cracka do NK to napisz do mnie na e-mail, to Ci wyśli działającego.
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
Ja tam mam cala serie G oryginalna. Moja ukochana gra i musze ja miec
biggrin.gif
Nie oddam
biggrin.gif
eheheh jok3 s!3m4
 
A

Anonymous

Guest
Ja to tak zrobiłem:
Zainstalowałem Clona do Virtuali i Alcohol 120%, zrobiłęm dwa wirtuale. Zrobiłem imaga NK przy pomocy najnowszego Clona i go włączyłem. NK działa
smile.gif
))
 

xeo151

New Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
1
Crack do Noc Kruka

Ma ktoś może cracka do gothica noc kruka polskiej wersji ??
 
A

Anonymous

Guest
Kto mi podeśle sprawnego cracka do nocy kruka na maila, bo nigdzie nie moge znaleść.
 
A

Anonymous

Guest
jesli ktoś ma cracka do polskiej wersji noc kruka to bardzo prosze o przesłanie na maila
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
ja mam cracka do wersji PL jak ktos chce to niech zamiesci maila na forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom