Inny Miecz

Status
Zamknięty.

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
mam takie zapytanie jest jakis inny miecz niz ognisty 100\100 i gdzie pomocy
dzki nra
 

Geni

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
11
Polecam wykuć sobie "Półtoraręczny Miecz", po wykuciu i naostrzeniu ma on 110 obrazen(dosc szybko mozna go wykuc, a i sporo kasy mozna zarobic na ich kuciu (4k z kawalkiem za sztuke)) , oczywyscie z jednorecznych, a z dworecznych dobry jest "Dwureczny miecz z rudy" (z tych latwiejszych do zdobycia).
 

Matiashi

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
9
Możesz zarówno nakopać robharowi :D i zarombać mu jego miecz. Gdzieś słyszałem ze mozna miec gniew innosa , podobno znajduje się on w skrzynce jednego z kowali w klanie wilka :/ jednak to jest zasłyszana plotka przeze mnie dlatego ...hmm nie ma się co podpalać :D
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Tak to jest plotka. Poza tym jak nakopiesz Rhobarowi to się na ciebie rzuci cały Vengard wiec nie polecam.

Popieram Geni'ego. Najlepsze są własnoręcznie wykute miecze. ;)

Pozdro.
 

Dragonair

New Member
Dołączył
5.1.2007
Posty
10
To zalezy jak grasz po stronie orków to itak vengard powinien sie isc dymac a najlepszy miecz jedno to miecz przodków 150 po wszystkich ulepszeniach i ocrona +5 prze 3 podstawowymi
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Nie prawda, że Gniew Innosa jest plotką. Ten miecz istnieje, jak jeszcze forum gothic.phx działało to był temat, w którym dokładnie było wytłumaczone, co trzeba zrobić, żeby go dostać. Dokładniej jest trzydzieści parę specjalnych skrzyń rozmieszczonych na całym kontynencie. Trzeba znaleźć wszystkie te skrzynie i wziąć zawartość, a w ostatniej będzie Gniew Innosa.

Żeby nie było off-topicu : polecam Ci nauczyć się kowalstwa i zbierać blueprinty(projekty). W ten sposób możesz wykuć sobie na prawdę fajne machadła. Ja na przykład grałem dwoma mieczami, np właśnie ognistym i El Bastardo, albo dwoma El Bastardo. Było bardzo klimatycznie. Można kupić blueprinta na El Bastardo. Nie podam Ci gdzie na pewno go dostaniesz, bo nie pamiętam :) ale połaź troche po miastach i kowalach a na pewno znajdziesz coś co Ci odpowiada.

:p

Pozdrawiam
 

devilek

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
21
robara nie tak trudno skopac jak sie ma jak ja pponad 1000 hp :D
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
Nie prawda, że Gniew Innosa jest plotką. Ten miecz istnieje, jak jeszcze forum gothic.phx działało to był temat, w którym dokładnie było wytłumaczone, co trzeba zrobić, żeby go dostać.


:ph34r: :ph34r: :ph34r: pepon masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

QUOTE
Gdzieś słyszałem ze mozna miec gniew innosa , podobno znajduje się on w skrzynce jednego z kowali w klanie wilka :/


Napisałem, że plotką jest to, że można go znaleść u tego kowala, a NIE, że miecz nie istnieje. Ehh ludzie. Poza tym chyba robi się offtop co nie? Swoje zdanie gdzie zdobędziesz jakieś miecze napisałem już.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Najlepiej(ja tak robilem i zdobylem... Miecz Przodków!)isc kolo skrzynki,zapisac gre otworzyc skrzynke wytrychem i sprawdzic co jest,jak niema tego co bys chcial wczytujesz save i znowu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom