In Game Z Gothic3

Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Taaa... szkoda tylko że te screeny sajużdawno zamieszczone przez clona na stronie, a jeśli dobrze pamiętam to temat w którym ktoś pokazywał te screeny juz byl
wink.gif
Ciekawe czy przegladałeśforum i stronke zanim to tu wystawiłeś
dry.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Hehe... Może chodzi Ci o coś innego niż te przestarzałe screeny. Nie wiem, może wypatrzyłeś tam jakąś nowość, też nie wiem... Powiedz dokładniej, co mielimy tam podziwiać
biggrin.gif
.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
QUOTE Hehe... Może chodzi Ci o coś innego niż te przestarzałe screeny. Nie wiem, może wypatrzyłeś tam jakąś nowość, też nie wiem... Powiedz dokładniej, co mielimy tam podziwiać  .


on ma na mysli NOWE screeny zamieszcone przez clona 19. 05.2005 głownie z jakims biednym miasteczkiem, widac ze niezbyt dokładnie ogladasz forum
mad.gif

troszke sie spoznij to fakt
dry.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Screeny sa na stronie głównej ale tez nie rozumiem dlaczego piszesz ten temat przeciez dwie linijki nizej jest ten sam temat!! czy ty nie myślisz w ogóle?? Jezus jak widze takie tematy to mnie czyści!! nAle screny są spox dłuzsza wypowiedz mam w tamtym temacie!
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Może jemu chodzi o coś co jest niżej napisane. Ja tego nie kapuje bo nie znam języka niemieckiego. Jeśli nie to też nie rozumiem po co ten temat powstał. Może napisz oco ci chodziło ???


Pozdrawiam
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
niezły hardkor
biggrin.gif


filmik z Gothica III jest zajefajny, widac ze swiat jest ogromny, tyle przeszedl a dalej była ta rownina, scierwojady nawet nie atakowaly moze przyzwyczaily sie do bycia z ludzmi. Walka nawet fajnie wyglada te miecze w dwoch rekach super wygladały ale kamera troche zrąbana jest powinna zostac jak w poprzednich czesciach co do tych bandytow ujda, ale widac tez ze to dopiero wrsja alpha postacie "suną po ziemi" albo blokuja sie na konarze i sa tacy jacys zgarbieni walka ktora byla wizytowka Gothica troche upadła. Ale mam nadzieje ze wszystkie błedy zostana wyeliminowane a wszystkie superowe jeszce bardziej poprawione!!

PS; Ja nie znam niemieckiego, a jakby ktos znal moze tak w przyblizeniu przetłumaczyc co mowi ten koles w wywiadzie??

Ju nie mog sie doczekac !!!!!!!!!!!!

Sciągajcie jak najszybciej!!!!!!!!!!!!
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Filmik pierwsza klasa ale tak jak moj przedmowca tez uwazam ze kamera jest zrabana, mozna sie latwo pogubic, co do scierwojadow i bandytow to nie ma sie co denerwowac bo to dopiero pre alpha wersja wiec napewno kolesie z pirani wszystko poprawia, lacznie z kamera, taka mam przynajmniej nadzieje.


I jeszcze jedno, tez nie znam niemieckiego i chcialem dolaczyc sie do prosby Haldira o przetlumaczenie tego wywiadu z Bergerem oraz tej garsci informacji ze strony gamestar’u.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
SCRENNY SA ZEJEBISTE ja nie nie rozumiem zalozyciela tylko was czemu spamujecie na tym temacie
tongue.gif
:p
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
QUOTE SCRENNY SA ZEJEBISTE ja nie nie rozumiem zalozyciela tylko was czemu spamujecie na tym temacie
tongue.gif


TU NIE MA SCREENOW !!!! Przecierz jest tu pierwszy filmik jak ktos gra w Gothica III tylko trzeba sobie go sciagnac, piotrek14 napoczatku sie pomylil ale pozniej dal wlasciwy link, dziwi mnie to ze tak mało osób wypowiedzialo sie tutaj przecierz ten filmik mozna nazwac przełomowym( troche mnie poniosło). WIec sciagajcie go czym predzej!!!!
 

tomes

Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
40
Filmik spoko. Widac ze G3 bedzie kolejnym hitem. Jedyne co mi sie nie podobalo to ten japonski klimat. Przynajmniej ja tak odczulem ta walke z bandytami. Goscie sie zachowywali jak samuraje. Nie bardzo przepadam za wschodnimi klimatami. Nie wiem byc moze jedna z misji bedzie w Żółtym kraju:)
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
błagam szybciej !! niech ta gra wychodzi n0! kurde ;] wypas będzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom