In Game Wideo!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Arcania - a Gothic Tale - Trailer IN Game

http://pl.youtube.com/watch?v=kSyCf3bVuNc

Kilka dni temu w internecie ukazał się filmik prezentujący Arcania: A Gothic Tale w akcji. Początkowo wydawało się, że to fake jednak dziś już wiemy, że film może być prezentacją Gothic 4.
Podczas Games Convention odbył się zamknięty pokaz dla prasy, gdzie prezentowano możliwości Arcania: A Gothic Tale , naturalnie na pokazie był zakaz kamerowania, jednak jeden śmiałek złamał tę regułę i ukrytą kamerą nagrał to co się działo na ekranie.
In Game wygląda rewelacyjnie, cudowe - dynamiczne oświetlenie, świetna grafika.
Arcania: A Gothic Tale zapowida się ciekawie!


9153bde4ceab.jpg

130b44dd5955.jpg


048f8d8d711c.jpg







O to co mówi na temat Traileru sam autor:

"Miałem szczęście, że na prezentacji było bardzo wielu ludzi, musiałem stanąć w rogu i miałem możliwość włączenia swojej kamery. (miałem kamerę ze statywem, ale nikt nie zorientował się, że nagrywam ) ... Film jest bez dźwięku, bo zadawałem pytania, niechce być zdemaskowany ... Wycięte zostało trochę materiału, ale to są najlepsze części! Oglądaj w WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI!"
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dla mnie film prezentuje się kapitalnie. Bardzo ładnie wykonanie gry już urzeka!
Pierwsze co rzuca mi się w oczy to cudowne oświetlenie, i ciekawie wykonane lokacje.
jedyne co mnie kuje w oczy to postać, tak jakoś dziwnie biega, i mam nadzieje, że nie jest to nasza główna postać.
Osóbiście film zrobił na mnie wrażenie i mam nadzieje, że gra wypadnie również zacnie
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ej świetny materiał :D Postać wygląda znakomicie a do tego jeszcze te znakomite lokacje. Podoba mi sie jego bieg oraz fajnie strzela z łuku. Mogliby jeszcze pokazać jak walczy mieczem. Według mnie filmik jest kapitalny przynajmniej chodź w małym stopniu pokażą nam jak miała by wyglądać gra xD
 

RoleR

New Member
Dołączył
27.3.2008
Posty
1
Fajnie sie zapowiada jedynie co mi się nie podobało to pasek życia tego NPC. Dodam również że grafika mnie bardzo zachywca. :ph34r: Ale co z tego gothic 3 też sie fajnie zapowiadał a nic z tego nie wyszło...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Grafika zapowiada się wyśmienicie, choć jakoś filmiku pozostawia wiele do życzenia (lepsze to niż nic :)). Jednak o grafikę się nie bałem. Wymiatanie z łukiem nawet ciekawe - szczególnie ten zwolniony moment gdy ofiara próbuje sobie wyciągnąć strzałę.
Jednak nawet najbardziej rozbudowana gra RPG, bez dobrej fabuły to zła gra - przykład Assassin"s Creed
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Świetne. Co prawda jakość filmiku pozostawia wiele do życzenia, ale nie o to przecież chodzi. Szczególnie podoba mi się strzelanie z łuku.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Fakt postać ma dość dziwaczny chód i nie podoba mi się pooświetlanie postaci gdy na nią naceluje
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
mimo wszystko trochę w oczy kłuje to strzelanie z łuku... jak się temu trochę bardziej przyjrzałem to zauważyłem, że ofiara ginie w tym samym momencie co strzała zostaje zwolniona z cięciwy... brak tego efektu, że strzała leci :/ a tak poza tym to imo wszystko jest git :)
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Możliwe jest, że te błędy zostaną naprawione, bo jak dla mnie gra sie prezentuje dobrze ale może być lepiej :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Kenpachi Zaraki @ 12-10-2008, 09:09) index.php?act=findpost&pid=198812
Możliwe jest, że te błędy zostaną naprawione, bo jak dla mnie gra sie prezentuje dobrze ale może być lepiej :)



trzeba mieć na uwadze to, że gra jest w bardzo wczesnym stadium, a do końca prac jest jeszcze ponad rok.
Dlatego możemy być spokojni, a wszelkie uwagi kierowac możecie bezpośrednio do twórców, za pomoca naszego forum.
 

sHADOWSKI

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
1
JAK NA MOJE OKO , TO JEST KOBIETA :0 ( Zgadzałoby sie to z zapowiedziami iż wygląd bohatera graczę sami będą kreowac) . Filmik robi wrażenie!
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Możliwe że to nie jest główna postać, ale nie wydaje mi się żeby twórcy pozwolili by nam sami kreować postać - już dawno tej informacji zaprzeczyli. Może to jest jakaś inna postać żeby nie ukazywać głównego bohatera który ma być wielkim surprise. Podoba mi się jak postać biega z tarczą, waha się ona ;). W 3 to wyglądało tak jakby było dosłownie przyklejone :/

Ogólnie jak na sam początek to jest świetne :D. Widać miejsca ukazane na starych screenach, wyglądają super, może trochę do picowali PhotoShopem ;)
 
E

Electric_Dragon

Guest
Rzeczywiście ładnie się przedstawia,tylko chciałbym więcej zobaczyć niż strzelanie do manekinów. Fakt, u biegnącego bohatera można było zauważyć kobiece ruchy :p
Zobaczymy w praniu. Widzę, że prawa autorskie działają, ponieważ kilka godzin temu filmik został zablokowany. Więc adres podany w pierwszym poście jest nieaktualny.


Teraz żałuję, że nie zgrałem sobie go rano na dysk :/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Electric_Dragon @ 16-10-2008, 15:53) index.php?act=findpost&pid=199236
Rzeczywiście ładnie się przedstawia,tylko chciałbym więcej zobaczyć niż strzelanie do manekinów. Fakt, u biegnącego bohatera można było zauważyć kobiece ruchy :p
Zobaczymy w praniu. Widzę, że prawa autorskie działają, ponieważ kilka godzin temu filmik został zablokowany. Więc adres podany w pierwszym poście jest nieaktualny.


Teraz żałuję, że nie zgrałem sobie go rano na dysk :/



Przecież http://pl.youtube.com/watch?v=kSyCf3bVuNc filmik działa?
Jest 19 i ja go właśnie oglądam :?
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
hmmmm... ladna grafika w koncu na podstawie klasykow desperados[swietna gra] mysle ze wymagania bede srednie a gra sie zobaczy fabula rzecz Swieta w grach RPG:) :rolleyes:
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Gra nawet na takim etapie jak jest na filmie i tak jest lepsza od G3.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Gdy obejrzałem ten film przypomniały mi się stare czasy... gdy pierwszy raz zobaczyłem Gothica I u kolegi gdy miałem zaledwie hmmm... chyba 5 lat :lol: I już wtedy mnei to zafascynowało. Teraz chyba się nie doczekam aż to wyjdzie ale w głębi duszy... chcę... aby robili to jak najdłużej aby to była piękna, dokończona, prawie idealna gra, pozostajaca w pamięci na długo i będąca jak poprzednie części, na podstawie czyjegoś cytatu na forum ( nia pamiętam czyjego :lol: ) "W Gothicu to jest piękne, że choćby nie wiem co i tak do niego wracamy". Dobrze powiedziane :rolleyes:
 

QbeK

New Member
Dołączył
4.2.2008
Posty
29
czasowo zbliżamy sie do Arcanii ^^ gra na filmiku zapowiada sie 9/10 ponieważ mnie zdziwiło troche (moż nawet więcej niż troche) te świecące osóbki na celowniku ! nawet w G3 nie było podświetlania celu a w 4 ? jak bedzie to podświetlenie to sie załamie bo mnie to troche denerwuje - może i ułatwia gre ale to ma być gra która ma być 10/10 ! jak GTA IV dla strzelanek tak G4 ma być super !! ^^ pozdrawiam QbeK
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom