Imie naszego bohatera??

Status
Zamknięty.

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
ee tam poco nonamowi imie??Przecież ten mały braczek dodaje apetytu
biggrin.gif
grze.
PoZdRo
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
A przypadkiem nie mógłby nazywać się Gothic? Pewnie zaraz zostane wysmiany, że Gothic to znaczy cośtam, ale w jedynce ani razu nie padło to słowo. Czym jest Gothic? Jakiś bóg? Nazwa świata? Czy chodzi o gotycki styl architektury? CZy jeszcze o cos innego?
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
Gothic mi się kojaży ze średniowieczem i chyba tak to powinno być
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
niom ciekawy topic ale wg. mnie noname jest czymś w rodzaju sługi 3 bogów dlaczego??
w g1 pomagał Adanosowi w utrzymaniu równowagi czyli zniszczeniu bariery i odesłaniu Śniącego
jest wybrańcem Innosa bo może nosić jego oko i pokonał smocka-trupa
a co do Beliara w jednej książce w g1 pisze że runa uriziela może być używana przez sługów Beliara.
PoZdRo
Post2:
cyyaaa napewno bedzie tak
Poszukiwacz-gestapowiec:giń
Noname:ała(ginie)
Beliar(w piekle):Jak masz na imie??
Noname:nie wiem
Beliar:kur*** znowu wybrakowany
czry mary noname znów żyje
Poszukiwacz-gestapowiec:przecież cie zabiłem
Noname:eek:glądałeś Matrix??
Poszukiwacz-gestapowiec:no ała(umiera)
Beliar:jak masz na imie??
poszukiwacz-gestapowiec:poszukiwacz-gestapowiec
Beliar:ty kur*** wisisz mi troche zielska
poszukiwacz-gestapowiec:ała
KONIEC!!!
i tak noname unknął śmierci i znów nie wiemy jak ma na imie
PoZdRo
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Ja mysle ze w 3 np. Diego spyta sie Go imie a On odpowiada
"cholera sam nie wiem", mikt mnie o to nie pytal ( choc w scenariuszu 2 pisze ze jak sie gra magiem to sie pyrokar pyta ja tam gralem paladynem*) i zapomnialem ale.................. chyba Wrzód II .................................. buachachacahcah



* to wszystko mowi nasz bochater
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
QUOTE Ja mysle ze w 3 np. Diego spyta sie Go imie a On odpowiada
\"cholera sam nie wiem\", mikt mnie o to nie pytal ( choc w scenariuszu 2 pisze ze jak sie gra magiem to sie pyrokar pyta ja tam gralem paladynem*) i zapomnialem ale.................. chyba Wrzód II .................................. buachachacahcah



* to wszystko mowi nasz bochater
wątpie że czy tak będzie bo w g3 bezimienny dowie sie że jego imie jest zakane czy cuś w tym stylu
 

Reges

New Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
12
Nasz bohater nie ma imienia i dla tego nazywamy go potocznie bezimiennym. A jak chcesz, żeby twój heros miał imię to musisz "zadziałać" kodami. :wink:
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
QUOTE Nasz bohater nie ma imienia i dla tego nazywamy go potocznie bezimiennym. A jak chcesz, żeby twój heros miał imię to musisz \"zadziałać\" kodami. :wink:
tak jak sie bawiłem raz to ustawiłem wszystkim mieszkańcom miasta imiona "Zboczek" i zabrałem im stoje ale była naga balanga gdy tam wparowałem z kuszą lol poprostu
PoZdRo
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
Hiep

Hehe ładnie się zabawiamy 8)
A wogóle szkoda że sobie babką nie można grać :]
To jest normlanie nieuprawnienie :F
Moje propozycje 8) :
Jakieś swojskie imię:Lesio,Czesław albo na przykład Xavier :F
Hehe albo coś na czasie:mogłby się Nazywać Harry Potter 8)
Ogólnie bym imiona pozmieniała :roll:
Gomez to byłby Andrzej na przykład a jego panna to Renata 8)
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Ja wiem jak nazywa się nasza postać jest taki czar że się wcielamy w inna osobe i jak damy na siebie to pisze JA dobre
biggrin.gif
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
to XXX część tego samego tematu. Do Du.y może b wreszcie ktoś to zamknoł??? bezimienny niema imienia jak wskazuje na to jego nazwa "BEZIMIENNY" albo noname jak kto woli
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Ja bym to z chęcią zamknął jednak, moja władza tu nie sięga... :] ludzie po co wymyślać jak się nazywa? Piranha Bytes albo nam powie albo nie dowiemy się tego nigdy. Może mieć na imię nawet Kunegunda, wyjdzie G3 to się dowiemy lub nie. Teraz nie ma potrzeby rozatrywać tego. I koniec tych rozmów!

In nomine Patri et Fili et Spiritus Sancti. Glifion. †

Moja władza tu sięga więc taki jest mój wyrok:
Jeszcze raz ktoś palnie jakieś głupstwo lub same bezsensowne przykłady imion temat zostanie zamknięty - Gothi
 

futurama

New Member
Dołączył
7.12.2004
Posty
2
Piranha Bytes nic nie załatwi powinni go nazwać Zdzisio Wiertara co wy na to? :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom