Imię Dla Beziego

Status
Zamknięty.

XxbitxX

Member
Dołączył
20.8.2009
Posty
34
Mam dla was pytanie jaki byś cie dali imnię lub nick,przydomek dla BEZI ja bym dał mu łowca świata a wy?. Daje mu taki ponieważ zwiedził cały świat w gothic 1,2,3noi za nie długo 4.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Bez imienia jest bardziej męski i tajemniczy xD Nie nadam mu imienia... ;)
A co do nicku/przydomku..."Bezi" to przydomek...
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Nadanie imienia Bezimiennemu zniszczy cały pogląd na serie Gothic, przynajmniej dla mnie. Moim zdaniem lepiej żeby pozostał taki jaki jest bo nic innego do niego nie pasuje jak pozostać bez imienia ;)
 

XxbitxX

Member
Dołączył
20.8.2009
Posty
34
Ale jakie by ci pasowało żadne nie pasuje to prawda i to jest głupie kim jest BEZI !
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Bezimienny jest bezimiennym bohaterem i wybrańcem bogów...więcej nie trzeba Ci wiedzieć :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Czasami wydaje mi się trochę bez sensu, wchodzisz do Lorda Hagena w G2, a on słyszałem już o tobie. Pytanie o kim, tego nikt nie wie. Pierwszy dialog w grze:

- jestem...
- nie interesuje mnie kim jesteś, jesteś tu nowy blablabla

Diego pokazał że nie obchodzi go nawet to jak miał na imie jego przyszły przyjaciel, któremu pomógł zdobyć kamień ogniskujący, a wcześniej Bezimienny pracował dla niego i dzięki jego dobrej woli dołączył do Starego Obozu. A w dalszym ciągu nawet nie wiedział jak Bezimienny ma na imię. Bezi zawsze jaki z kimś rozmawia to stawia dialog: kim jesteś?, szkoda że osoba pytająca nie zapytała go nigdy o to samo ;D. Ale to właśnie brak imienia głównego bohatera daje klimat bohaterowi i myślę że takie tematy i wysnuwanie tez jakiego imienia to by nie mógł mieć to tylko strata czasu.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Co za idiota wymyślił taki temat? ...

Setki razy na wszystkich możliwych forach o Gothicu było powtarzane, że Bezimienny nie ma imienia i dlatego jest bezimienny! Zresztą, Smok-Ożywieniec mówi, że główny bohater gry nie ma imienia. Przyznali to też twórcy, oficjalnie.
Swoją drogą, temat "Imię dla Bezimiennego" przeczy sam sobie...

Uważam, że temat nie ma racji bytu i powinien być zamknięty.

Ave
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
On się pyta jakbyście go nazwali jakby była taka opcja, a nie jakie Bezi ma imię...

Ja tam bym go ochrzcił - RwijKonopie
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
a ja bym go nazwał po prostu Bury Zenek :D pasuje to do niego bury zenek to jest taki śmieszne, męski i silne imię więc do niego pasuje
 
S

Solmyr

Guest
Ja bym go nazwał po prostu Bezio, pasuje mu. Takie mężne sie wydaje.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Mam dla was pytanie jaki byś cie dali imnię lub nick,przydomek dla BEZI(...)
Zauważcie, że autor tematu pytał się również o przydomek. Pomysł wcale nie jest tak całkiem zły, w końcu, ludzie musieliby jakoś mówić o swoim panie. Prawdopodobnie będą się, rozmawiając o nim, posługiwać słowami takimi jak "Król" czy "Wybraniec(Innosa)", jednak.. Hmmm, jak zapewne wiecie, Bezimienny w 4 części(czy może pod koniec dodatku zatytułowanego Zmierzch Bogów) zostaje władcą Myrtany, a zarazem tyranem, więc dlaczego nie tak mieliby go nazywać obywatele?.. Bądź co bądź, Bezimienny ma wiele przydomków i bez wymysłów.

Daje mu taki ponieważ zwiedził cały świat w gothic 1,2,3noi za nie długo 4.
..A co do tego, przecież G4 dalej będzie się prawdopodobnie dział na kontynencie, być może zostanie dodanych parę nowych miejscówek, ale to nie takie pewne.. Moim zdaniem ostatnia część zdania była zbędna, ale to już czepianie się szczegółów.
 

Goldillon

New Member
Dołączył
25.12.2009
Posty
5
Hmm... może by tak go nazwać Roman? To tak romantycznie brzmi... a na serio to może ( na koniec G3 ) Król Rhobar III? Po swoim poprzedniku by odziedziczył.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Therios
Jak jest Innos, Adanos to jest i Therios ;) Zaliczam beziego do półbogów, sądzę że nawet wybraniec bogów nie byłby tak potężny. Bezimienny właśnie jest wybrańcem Innosa, ale mógł stanąć przeciwko niemu w Gothic 3- świadczy to o jego potędze i sile umysłu, gdyż Innos widział kogoś światłego w (będę już mówił Therios) Theriosie, ale najsilniejszy bóg, Innos, nie dostrzegł mrocznej strony jego duszy. Therios pasuje do bohatera serii Gothic, przynajmniej dla mnie.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nazwał bym Beziego TOKIPL. Czyli: Ten O Którego Imieniu Powstają Legendy... Często tak bezsensowne jak to imię obok :D
 

yaqub

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
6
O to chodzi w jego fenomenie, że nie ma imienia. Zjawił się w kolonii, nikt nie znał jego imienia, pochodzenia, przeszłości i tak już zostało. Być może jakieś imię ma / miał w przeszłości. W uniwersum Gothika jest jeszcze wiele luk do wypełnienia. A co do pytania z pierwszego posta to nie trzeba mu nadawać imienia, bo już mu nadano - Rhobar III :).
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Moim zdaniem ten temat jest bezsensu nasz bohater niema imienia i mieć nie będzie chyba że stworzą kolejną część traktującą o tym co sie działo przed wrzuceniem do obozu. Bez imienia nasz bohater jest bardziej tajemniczy a co do jego przedstawiania to moim zdaniem chodzi o imię wymyślone przez gracza taka jest moja teoria.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Teraz pomyślcie sobie, że każda z waszych propozycji może nie spodobac się innej osobie. Twórcy postąpili bardzo rozważnie nie nazywając postaci. W grach tego typu przeważnie można nadac imię swojemu bohaterowi, przez co NPC się dziwnie do niego odnoszą. Do beziego wszyscy mówili inaczej, mimo, że nie posiadał imienia. Przynajmniej nie było sytuacji, że komuś to imię nie pasowało i psuło klimat gry. No bo jakby np: nazwali go imieniem popularnym w jakimś kraju a w innym brzmiał by komicznie? Wyobrażacie sobie Maxa np? Albo coś równie nie pasującego? Własnie dlatego Bezi nie mógł posiadac imienia i moim zdaniem to dobrze.

Bezimienny to jak dla mnie najlepsze imie dla bohatera tego typu gry, w którą gra tak wielu ludzi różnych narodowości. :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Czy tak trudno to zrozumieć że Bezimienny jest bez imienia ani ksywki(oprócz Bezio).Ale jakbym miał mu nadac imie nazwałbymgo:Siłacz!
Dlaczego tak ponieważ w każdej części staje się siłaczem.
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Gdy Bezimienny miał jakieś imię to gra straciłaby na swojej wartości i to dużo. Gra bohaterem który nie ma imienia jest fajna, tajemnicza. Gdyby twórcy dali mu jakieś imię to niektórym ludziom mogłoby się to imię nie podobać. Bezimienny to to prostu bezimienny i tyle, głupotą byłoby dać mu jakieś imię a tak jest dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom