Ile Jest Za Was Expa?

Status
Zamknięty.

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Witam
Chciałem sprawdzić ile jesteście warci expa. Ja na 39 lvl`u jestem wart 420 exp. (można to sprawdzić w sposob taki że jak spadniecie z jakieś wysokiej skały i się zabijecie to dostajecie za siebie exp:)
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
hehehe ja mam akrobatyke czyli de facto jestem niesmiertelny.........
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Mi sie wydaje ze nie jest tak jak napisales. Doswiadczenie sie dostaje jak sie spadnie z jakiejs wysokiej skalki. Im dluzej spadasz tym wiekszego expa dostaniesz. Moge sie mylic.

~Have a nice fun
Filip3k
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
QUOTE
hehehe ja mam akrobatyke czyli de facto jestem niesmiertelny.........


Gdzie można nauczyć się akrobatyki?
 

Yakushin

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
9
wiem że akrobatyki uczy niewolnik z Cape Dun, którego szuka Gamal (Herek czy cóś, już nie pamiętam), trzeba go po prostu uwolnić i z wdzięczności cię nauczy, a dalej nie szukałem więc wiem tylko o nim
Pozdro
 

Yakushin

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
9
wiem że akrobatyki uczy niewolnik z Cape Dun, którego szuka Gamal (Herek czy cóś, już nie pamiętam), trzeba go po prostu uwolnić i z wdzięczności cię nauczy, a dalej nie szukałem więc wiem tylko o nim
Pozdro

Przepraszam za dwa takie same posty ale mam w pracy strasznie mułowatego kompa i ciężko mi sie w nim połapać
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
dla mniej kapnietych: akrobatyka uniemozliwia jedynie smierc po upadku z duzej wysokosci, hp i tak tracisz, ale za upadek dostajesz expa. jesli jestes w poczatkowej fazie gry to odradzam inwestowanie w te umiejetnosc, PN zuzyj lepiej na sile, zd. mysliwskie albo co tam jeszcze....

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom