Iii Rozdział

  • Thread starter xuwugezaz
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
X

xuwugezaz

Guest
w III rozdziale na początku jak tales zaprowadza nas na ziemie orków tzreba odszukać balla odszukaałem go teraz jestem w dużej sali z czterema kolumnami i nie wiem co dalej pomocy.
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
musisz szukac takich kartek zeby on je połonczyl i bedzie teleport!!
1 szukaj tekich kart,tabli pamietam ze 1 jest za jakimis kratami muisz je otowzyc sorki ale od danw nie gram w 1
 

Rajca

Member
Dołączył
14.6.2005
Posty
46
Tak gdzies tam w bocznych pomieszczeniach są dwie połówki zwoju orkowej teleportacji, znajdż je potem oddaj baalowi, potem wejx dopomieszczenia od którego odchodzą te trzy korytarze, to baal powie że umie to przeczytac, potem idx do ej sali z kolumnami, on coś pogada że cos tu czuje, idź przy prawej ścianie, on cie zatrzyma i powie że tu są drzwi, ale zamknięte, da ci zwój, użyj go to teleportujesz się na drugą stronę, potem otwurz drzwi, co dalej to już nie powiem
biggrin.gif
bedzie coś ciekawego...
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Musisz znaleźć 2 połowy zwoju teleportacyjnego orków następnie w pewnej sali baal powie że manuskrypty pomogą mu je odczytać a w głuwnej sali będą drzwi zamknięte (będą one kamienne) baal powie że tu można chyba użyć tego zaklęcia potem otwierasz mu drzwi z drugiej strony kołowrotem. POchodzisz po komnatach dużej i baal powie że tu zupełnie nic nie ma i będziesz z nim walczył potem wracasz do Cor Angara i koniec zadanka.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
QUOTE (Korpus @ 19-06-2005, 19:35) Musisz znaleźć 2 połowy zwoju teleportacyjnego orków następnie w pewnej sali baal powie że manuskrypty pomogą mu je odczytać a w głuwnej sali będą drzwi zamknięte (będą one kamienne) baal powie że tu można chyba użyć tego zaklęcia potem otwierasz mu drzwi z drugiej strony kołowrotem. POchodzisz po komnatach dużej i baal powie że tu zupełnie nic nie ma i będziesz z nim walczył potem wracasz do Cor Angara i koniec zadanka.
Sory za oftopic, ale zupełnie Cię nie rozumiem Korpusie. Przecież Rajca opisał zadanie, a Ty napisałeś to samo + tylko to, że będziemy walczyć z tym Ballem. Przecież to jest spam. Zdarza się, że niektórzy piszą w tym samym czasie, ale ty napisałeś to dużo później od Rajcy (Rajcarza
laugh.gif
), a i denerwuje mnie to, że dużo osób nie czyta odpowiedzi w temacie przed odpowiedzieniem na niego.
mad.gif
mad.gif
mad.gif

No i nieraz, a nawet b. często jest kilka(naście) praktycznie identycznych odpowiedzi, z czego tylko 2-3 są napisane w tym samym czasie.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom