Ie 9

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie,

Jak wiecie microsoft prowadzi intensywne prace nad nową odsłoną swojej przeglądarki internetowej - Internet Explorer 9.
Obecnie w sieci ukazała się wersja RC, więc już tylko krok do finalnego produktu.
Czy ktoś z was używa tej wersji przeglądarki? Jakie macie opinie.

Ja zainstalowałem wczoraj. Na chwile obecną podoba mi się szybkość ładowania samej aplikacji, jej przejrzysty desing i minimalizm (którego to mamy dobę ^^).
Nie wiem tylko jak "przypiąć" ulubione strony do paska - tak jak to się robi choćby w FF. A także brakuje jakieś klepsydry od wczytywania strony. Dajnemy adres www i dostajemy gotową stronę - w czasie wczytywania jest biała strona, co skutecznie wprowadza w błąd, bowiem myślimy, że nie nacisnęliśmy potwierdzenia.
Według mnie ta wersja IE ma spore szanse na powrót, na szczyt.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kacpi i jakie wrażenia po dłuższym czasie? znalazłeś jak 'poprzypinać' czyli pododawać do 'ulubionych'? zazwyczaj na IE są to takie żółte gwiazdki zaraz po lewej. na 7 i 8 tak jest (tylko ich wygląd uległ minimalnej zmianie) natomiast jak na 9 to nie wiem bo nie widziałam.
możesz zrobić screena i wrzucić tutaj? zżera mnie ciekawość :rolleyes:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kac o coś takiego ci chodzi?
beztytuugfd.png


Pobrałem IE9 wczoraj i jestem baardzo z niej zadowolony :). Przeglądarka szybsza dwa razy od firefox'a i przejrzysta. Chociaż denerwuje brak paska ładowania strony. Ale nie bez minusów.
Są dziwne opcje wysuwane, nie ma m . in. kopiuj adres nośnika itp., a są inne zbędne. Za wolno ładuje obrazki. No i, że działa tylko na W7 lub ewentualnie na Viście.
I jak tu załączyć podreślanie błędów jak w firefox'ie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom