I Znowu Kody

Status
Zamknięty.

dick

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
21
Przeszukałem forum, żeby sie nikt nie pogniewał ale odpowiedzi nie znalazłem to znaczy juz prawie ale klops.
Konsola mi pieknie działa ale po wpisaniu kodu pojawja się syntax error.
Powiedzcie co źle robie.
Podpisano gupi Piotruś :unsure:
 

mateuszek12328

New Member
Dołączył
21.1.2007
Posty
3
musisz uwazac na duze litery np jak "goto xardas" to niebedzie działac bo musi byc "Xardas" z duzej litery;]bedzie działać tez tak mialem
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
przed wpisywaniem na jakas rezcz musisz dodac give a przed jakims atrybutem teach
 

szwedzki

New Member
Dołączył
25.1.2007
Posty
1
Syntax error nie jest spowodowane tym że wpisujesz źle kod!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musisz poprostu w folderze z grą znależć folder "ini" a tam plik "keyboard_and_console". Odpal go i tam znajdź linijke która sie zaczyna od np. give; są tam jescze linijki god, kill itd obok tych linijek bedziesz miał napisane w nawiasach null np.
"(give) (null)" zmień opcję przy give z null na "ein" i wtedy beda działały ci kody na give. Mozesz tez zmienic reszte linijek np. jak zmienisz "goto" to bedziesz mógł sie przenosic do innych postaci np. jak wpiszesz goto Rhobar to przeniesie cie do Rhobara.
To powinno ci pomóc i pisze to dlatego aby pomóc w grze bo ja mam oryginał i gdyby nie opcja goto to bym gry nieskonczył bo mi zniknął paladyn kurt i pucharem, a wiec niemówcie ze gre zawsze mozna przejsc bez kodów bo czasem poprostu sie nie da.
Pozdr narka
 

eltan

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
22
QUOTE(szwedzki @ 07-02-2007, 21:11) [snapback]134464[/snapback]

Syntax error nie jest spowodowane tym że wpisujesz źle kod!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musisz poprostu w folderze z grą znależć folder "ini" a tam plik "keyboard_and_console". Odpal go i tam znajdź linijke która sie zaczyna od np. give; są tam jescze linijki god, kill itd obok tych linijek bedziesz miał napisane w nawiasach null np.
"(give) (null)" zmień opcję przy give z null na "ein" i wtedy beda działały ci kody na give. Mozesz tez zmienic reszte linijek np. jak zmienisz "goto" to bedziesz mógł sie przenosic do innych postaci np. jak wpiszesz goto Rhobar to przeniesie cie do Rhobara.
To powinno ci pomóc i pisze to dlatego aby pomóc w grze bo ja mam oryginał i gdyby nie opcja goto to bym gry nieskonczył bo mi zniknął paladyn kurt i pucharem, a wiec niemówcie ze gre zawsze mozna przejsc bez kodów bo czasem poprostu sie nie da.
Pozdr narka



Mialem dokladnie taki sam problem jak dick i rzeczywiście pomogło :D dzieki wielkie szwedzki :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom