I I I Oficjalny Turniej Bilardowy G.up

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
...

















[SIZE=14pt]Sponsorami transmisji są Ford oraz MasterCard- oficjalni sponsorzy Turniejów Bilardowych G.up (i Ligi Mistrzów UEFA; ale tymi tylko przy okazji :p ).[/SIZE]
LOGO%20-%20FORD%20Color.jpg

mastercard_logo.jpg



Witam w temacie organizacyjnym III już Turnieju Bilardowego Gothic.up.pl :).
Zapraszam do udziału tych, którzy już grali, jak i tych, którzy jeszcze nie wzięli w nim udziału.
Wstępną datą rozgrywek jest 31.VIII.07 ok. godziny 19, oczywiście wolałbym rozegrac ten turniej w środku następnego tygodnia (może nawet w środę, bo w końcu to będzie ostatni weekend wakacji :(), ale to wszystko zależy od liczby chętnych i tego jak data wam pasuje. Możemy też rozegrac ten turniej w pierwszym weekendzie rokuszkolnego. Tak czy inaczej, czekam na propozycje.
Gramy na www.gamedesire.com w Pool8.

Więcej szczegółów w miarę wzrostu liczby chętnych ;).


Pozdrawiam.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Się zgłaszam.
pasują mi pory od 20 ;). A dni wszystkie ;).
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Zgłaszam się i ja. Również wolałbym załatwić to w środku tygodnia, bo w weekend różnie może być.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zgłaszam się, od poniedziałku do piątku nie robi mi godzina. W sobote i niedziele musialbym się dostosować. Ale i z tym nie bedzie problemu :)
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
A gdzie to gracie, bo tez może bym wziął udział.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Dobrze, że pytaszs, bo jest problem :eek:.

Na stronie www.gamedesire.com zniknęły opcje gry w normalnego Pool 8! Dziś to zauważyłem. Pojawiała się za to mała ikonka "$". Nie wiem co to oznacza: może gre o kasę, może gre płatną, w każdym razie lepiej zmienic "halę" w której odbedzie się turniej ;). Ktoś coś kiedyś mówił, że istnieje identyczna gra z wp.pl czy gry-online.pl? Mógłby ktoś dac tu link.


Pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Albo wp ( tam grywamy czasami z leśnikami :p ) albo Gamezer tutaj ja czesto grywam ;]
Przypuszczam jednak że więcej ludzi gra na wp, więc proponuje to miejsce :)

Edit: Switek mnie ubiegł :]
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
I ja się zgłaszam. Też polecam grać na wp. Łatwiej i po polsku. D Termin - mi obojętny. Jak ustalicie dokładną datę i godzinę to wtedy zobaczę czy uda mi się usiąść na komputer i z wami zagrać.

Pozdro.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
No i jest nas 5 <_<. Może poczekamy jeszcze; ktoś się zgłosi, a ja przywyknę już do (nowej) szkoły i przejdę do rutyny. Myślę, że wy też macie podobny dylemat :p.


Pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Uff, a myslałem że mnie znowu ominie ;p Podaj tylko ze znacznym wyprzedzeniem termin i cale potrzebne info. Od poniedziałku albo wtorku czekam na nowinki, bo puki co kończe robote ;]
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Cholera... I Turniej był hmm... niezapomniany ( :D), II kulał, a III ma się nie odbyc? Nie, póki ja organizuję :p.

Info:
- Gramy w Pool 8 na wp.pl.
- Spotykamy się na Czcie Gothic.up o godzinie 19 dnia 22.IX i tam ustalamy pokój rozgrywek.
- [SIZE=12pt]Zapraszam jeszcze chętnych![/SIZE]
- Gramy, prawdopodobnie grupami, ale o tym napiszę trochę później.


Pozdrawiam.


EDIT: Bardzo możliwe, że dziś nie zagram (%$W$#@$%#$$ przeziębienie!!!) :(. Jak coś to grajcie bezemnie. No chyba, że zagramy kiedy indziej ;).
 
Do góry Bottom