Iść Do Gd?

Status
Zamknięty.

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Mam 5 level i rune Ognista Strzała(jestem Magiem Ognia) czy opłaca sie iść do GD?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm z takim lvlem to ja dopiero zaczynam penetracje miasta. Radze potrenować tak do 12 co najmniej i dopiero wtedy udać się do Górniczej Doliny.
Oczywiście możesz wpaść tam wcześniej, ale nie gwarantuje że przeżyjesz :)
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Zrobie gdzieś do 11 lvl naucze sie robić szkielet goblina i poucze sie many do ok 50-70 ;)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Przyda ci się nie wątpliwie. Wczoraj dokonałem karkołomnego wyczynu wejścia do GD na 7 z 20 many ; p. Strasznie sie wyprułem z forsy na eliksiry. Było nie prosto ale dałem sobie radę. Jakoś. Irytującej jest to że co 4 ogniste strzały musisz wypić jakiś napój.

CYTAT
Oczywiście możesz wpaść tam wcześniej, ale nie gwarantuje że przeżyjesz smile.gif


przeżyje ; p tylko się nieźle napoci żeby to zrobić : )
 

klapa66

New Member
Dołączył
10.2.2007
Posty
7
Najlepiej naucz sie "kuli ognia" na orka wojownika potrzeba trzy-cztery(nie jestem pewien) kule ognia
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Nie ucz sie szkieleta goblina. To tylko strata PN.
Jak już wspomnieli, kula ognia z 2 kregu i tyle.
W GD znajdziesz w sumie runę przywołanie szkieletu goblina i runę lodowego pocisku.
Polecam ci iść tam na 15 lvl, gra będzie o wiele łatwiejsza ;P.
I przed pójściem zaopatrz się w dobry łuk/kuszę (bardzo dobra jest przy moście prowadzącym do piramid, ja z nią zawsze do GD szedłem) i podwyższ sobie manę, do 100 np.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom