Http://www.twierdza.cba.pl/

Status
Zamknięty.

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Strona jest dopiero w budowie ale uważam ze mozna już ja oglądać
biggrin.gif

Moaj strona o twierdzy !
Poszukuje ludzi do redakcji ! Prosze takze o ocene strony w skali 0/10
cool.gif

Mile widziane uwagi na poprawienie czegoś a także pomysły które by ulepszyły stronke
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmm no widać że strona jeszcze w budowie, bo wiele dizałów jest nie aktywnych, ale stronka zapowiada się ciekawie. Szata graficzna ładna, lecz niezbyt bogata, ale ogólnie spoko. noi to praktycznie tyle do oceny jest...ee troszk emalo. Nie ma żadnych aktywnych działów dotyczacych gry, więc chyba jeszcze za wcześnie na ocenianie. Dlatego z oceną poczekam na dalszy rozwój stronki.
Powodzenia
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Hmm.. cóż, layout całkiem niezły, nawet ładnie dobrałeś kolory. Nawet reklama Google nie rzuca się w oczy ;] . Zapowiada się całkiem dobrze, będe czekał aż uzupełnisz większość działów, wtedy popatrzę, przeczytam i ocenię
smile.gif
. Aaa.. zapomniałbym, popraw trochę shoutbox ;O .

pzdr.
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Włąsnie jestem w trakcie poszukiwania redaktorów więc jak dobrze pójdzie to działy będą sie sie pojawiać jak grzyby po deszczu
biggrin.gif
Sam też coś tam robie z działami ale niestety dużo czasu mi to zajmuje
tongue.gif
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
choć osobiście uwielbiam wszystkie Twierdze jestem na tylu forach zarejestrowany że nie dam rady już na strongholda jestem zarejerestrowany na : 2 forach Gothica, Warcrafta, Ogame, Mu, Walheru Exilon poprostu nie wyrabiam lecz życzę ci udanego zakładania forum ale będzie ci cieżko gdzyż Firefly studios zmaścił Twierdze 2

GooD LucK
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Stronka zapowiada się ciekawie. Chociaż trochę za dużo tej czerwieni i ona troszkę nie pasuje do Twierdzy, chociaż mogę się mylić. Na razie ciężko coś więcej powiedzieć, bo bardzo mało jest jeszcze na tej stronie "rzeczy"

A czy nie lepiej byłoby zareklamować stronkę jak już będzie w miarę gotowa, bo teraz kilka osób napisze coś o niej i potem nikt już nie bedzie się nią interesował. Zresztą ona nikogo narazie nie przyciągnie, bo nie ma czym. A tak jakbyś zamieścił reklamę gotowej stronki to na pewno było by lepiej. No cóż nie będę już ględził więcej, życzę powodzenia.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Strona nawet jest fajna wizualnie ale nie ma na niej nic co każe mi tam zostać dłużej niż 5 minut. Strona jest, że tak powiem troche dziecinna i za mało grafiki tam jest. Jedyne co mi się narazie podoba to tylko logo ale coś czuję, że ty go nie robiłeś. Brakuje działów o tej grze i napewno przyda Ci się forum, którego też narazie nie ma
smile.gif
 

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
Widze że strona sie rozwija i sądze że może daleko zajsć musisz tylko wiecej czasu poświęcic na rozreklamowanie i forum.Chciałeś by ocenić tą stronke w skali do 10 więc odrazu przejde do zeczy.
-Forum:7/10
-Działy:6/10
-szata graficzna:7,5/10

Ogólna ocena:7/10
Życze powodzienia i pozdrawiam.
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Humm.. Widac że stronka dopiero co powstaje bo właściwie niewiele na niej jest (czas, for00m i moze kilka artykółw i opisów) Szata graficzna moze być, ewentualnie zmniejszył bym troche czcionke liter- bedzie się w tedy lepiej czytać. W dziale przeciwnicy znalazłem kilka literówer, ale to jeszce jest dopuszczalne (ewentualnie w przyszłości to poprawisz) Ogólna ocena to będzie tak, 6,5/10.. 7/10... Powodzeni w rozbudowie strony.
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Bardzo ładna strona, podoba mi się
smile.gif
niestety teraz niezbyt mam czas aby wchodzić w działy. Jedno mi się "rzuca na oczy". Proponowałbym ci zmianę czcionki
smile.gif
trochę mniejsza i bardziej stylowa
wink.gif


Sorry za krótką notę, ale masz moje uznanie
smile.gif
pozdro
ph34r.gif
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Ciesze sie żę wam sie podoba
biggrin.gif
Nawet motywuje mnie to do robienia działów
biggrin.gif

Ale wątpie czy przebije sie z moją stroną
wink.gif

Raczej nie pozyskam userów
sad.gif

Ale chyba skończe tą strone i poczekam i dowiem sie czy warto bylo robić tą strone czy nie
smile.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Stronka bardzo mi się podoba.... ale forum ci padło
sad.gif

Jak już to naprawisz to napisz ja się zarejestruje
smile.gif

Poza tym
smile.gif

Plusy:
Wszystko na tej stronce
smile.gif

PO prostu mi się bardzo podoba masz o 1 usera więcej
smile.gif

Minusy:
Niedziałające forum

Pozdro Cahir
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Dzięki za d.dobrą ocene
biggrin.gif
Forum już dodałem ale niestety niejest tak wspaniałe jak strona ale na początek wydaje mi sie żę powinno wystarczyć
wink.gif

Za jakiś czas rozejrze sie za nowym
biggrin.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Bardzo dobra stronka do tego ma fajną szate ocenie cie:
plusy:
-Szata
-Logo
-Dobre połączenie
-Ciekawy temat
-To nie forum o gothic

minusy:
-Małe rozreklamowanie


8/10
Rada:
Rozreklamuj bardzej swoją stronke.
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Bardzo sie ciesze że sie wam podoba ale powiedzcie mi jak je rozleklamować
wink.gif
??
Bo ja jakoś nie mam pomysłu
sad.gif

Jeśli wam sie podoba rejestrujcie i udzielajcie sie na forum
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Strona mi się podoba <jak narazie dam jej 7/10 ale wkoncu jest w budowie> nawet sie do forum zalogowalem. Chciałbym się zgłosić do redakcji ale zabardzo nie wiem na czym polegala by moja rola i nie wiem czy do tego potzreba płynnie znać HTML bo u mnie z tym narazie kiepsko. Ale mimo to byłbym zainteresowany jak by co to odezwij sie na gg 3334357 jestem czasami niewidoczny ale rzadko.


Pozdro
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Nie musisz znać płynnie wystarczy średni stopień zaswansowania (głównie umiejętnosć robienia tabeli).
Odezwe sie jak będziesz dzięki za rejestracje
biggrin.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja wracając do reklamy chodzi mi o to żebyś dawał reklamy na innych forach dawał forum do toplist tak jak ja to robie na toplistach forum mam już 5 ale mało ludzi zagląda na toplisty tak więc mało ludzi zagląda do mnie na forum ale zagladają mażesz tagrze sprubować zrobić baner.
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Wrzuce strona na jakąś top liste
smile.gif

A co do banneru to będzie tylko wątpie czy będe miał sie z kim wymienic bo strona nie ma za dużo wejsc dziennie
wink.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Jeśli chcesz ja mogę ci pomóc prowadzić stronę. Kłopot w tym że w życiu nie grałem w Strongholda ;]

Znam się dobrze na html, podstawy css, php... tu już nie ;]
Jeśli chcesz pomogę ci dopracować technicznie stronę.

Pozdrawiam.
EDITED: widzę że jednak forum ci działa
smile.gif

ale z stroną mogę pomóc
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom