Hot Fix

Status
Zamknięty.

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
mam problem instaluje Hot FiXa i pisze mi coś takiego:

This appears to be not a correctly installed Polish,Czech,Hungarian version in Arcania - Gothic 4 . Please to reinstall or select the right folder.

Proszę o pomoc :)
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
mam problem instaluje Hot FiXa i pisze mi coś takiego:

This appears to be not a correctly installed Polish,Czech,Hungarian version in Arcania - Gothic 4 . Please to reinstall or select the right folder.

Proszę o pomoc :)

Przeinstaluj grę przy wyłączonym programie antywirusowym.
Jeśli masz Windows Vista lub Windows 7, to wymuś uprawnienia administratora na pliku SETUP oraz później na pliku Hotfixa.
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175

To oznacza, że coś mocno wpływa na instalację gry.

Uruchom komputer w trybie czystego bootowania i w nim wszystko zainstaluj.
Tak tylko nadmienię - bo nie mam pewności - Polski Hootfix ma ok. 230 MB. Jeśli masz inny, to pobierz jeszcze raz:
http://www.cdprojekt.pl/files/get/802/Hotfix

Opis uruchamiania w trybie czystego bootowania:
http://www.cdprojekt.pl/support/tutorial/3027/Czyste_bootowanie
 

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
nadal nie działa co mam zrobić?Nie ma coś innego na zmniejszenie grafiki i poprawienia jej?Bo nie wiem co mam już zrobić.Mój ma 226 MB.
 

pst

New Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
1
Nie masz po prostu wersji polskiej, czeskiej ani węgierskiej.
Prawdopodobnie masz wersje angielska, do ktorej jest inny hotfix wazacy ok. 19mb takiego poszukaj
 

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
... no comments ...
http://data.jowood.com/~arcania/ArcaniA_Gothic4_Hotfix_Installer_EFIGS.exe


mam już to zobacze czy działa :)

EDIT:

zainstalowało się i wszystko a gra chodzi tak samo daremnie,ściina się a mam taki sprzęt :

-GeForce 9500
-Dual Core 2,2x2
-2 GB ramu

Czy nie idzie tego inaczej zrobić żeby dobrze działało?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Najbardziej obiektywne byłoby gdybyś zrobił format i zainstalował na czysty dysk.
Możesz mieć same śmieci, które zamulają ci system. Wyłącz wszelkie zbędne procesy pracujące w tle.

Jaki masz system ? Xp?
 

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
Najbardziej obiektywne byłoby gdybyś zrobił format i zainstalował na czysty dysk.
Możesz mieć same śmieci, które zamulają ci system. Wyłącz wszelkie zbędne procesy pracujące w tle.

Jaki masz system ? Xp?

tak mam XP bo jest najlepszy :)
 

moherlol3

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
16
polska wersja jest z hotfixem (1.1)
jezeli masz angielska wersje gry to szukaj angielskiego hotfixa

XP nie jest najlepszy, na pewno w tej chwili brak wspolpracy z 85% oprogramowania
windows 3,11 - tez mowili ze jest najlepszy, polecam Ci kierowniku 7 jesli masz na czym ja zainstalowac, bo jak masz 2GB ramu to faktycznie nie ma co przechodzic na cos nowszego niz XP
 

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
polska wersja jest z hotfixem (1.1)
jezeli masz angielska wersje gry to szukaj angielskiego hotfixa

XP nie jest najlepszy, na pewno w tej chwili brak wspolpracy z 85% oprogramowania
windows 3,11 - tez mowili ze jest najlepszy, polecam Ci kierowniku 7 jesli masz na czym ja zainstalowac, bo jak masz 2GB ramu to faktycznie nie ma co przechodzic na cos nowszego niz XP

mam 2,5 GB ramu bo mi się 1 GB spalił :)Czyli nic nie mogę zrobić żeby gra płynnie chodziła?
 

greg96

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
4
I co znalazł ktoś tego hotfixa do wersji angielskiej mam chyba taki sam problem
 

greg96

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
4
niby się zainstalował ale wielkich różnic nie widać szkoda, ale nie jest tak źle da się grać, choć inne nowe gry chodzą mi bez najmniejszej przycinki
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom