Hora Ho

Status
Zamknięty.

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
chcialbym sie dowiedziec gdzie znajduje msie grobowiec Hora ho musze tam zaprowadzic Nefariusa wydawalo mi sie ze wiem gdzie on jnest na drozde miedzy Braga a ishtar byla taka zielona dolina i byl tam naewet straznik s wiatyni ale nie wiem gdzie mam stanac zeby pozbyc si enefariusa a musze bo chce goo zabic :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ten grobowiec jest obok miejsca gdzie pierwszy raz spotkałeś Nefariusa. Od tego obozu idź prosto w kierunku góry. Powinno być dużo martwych drzew, śmieci itp. Na końcu jest grobowiec.

Ale co, do, że chcesz się go pozbyć to chyba ci się nie uda. Ja go tam zaprowadziłem, pogadałem i nic. Nadal był przy mnie. Też chciałem go zabić wiec wyciągam miecz i nic. Jak będziesz miał taki sam problem to zabij go jakimś czarem. Najlepiej obszarowym, czyli Krąg Ognia czy coś podobnego.

Pozdro.
 

garond33

Member
Dołączył
29.9.2005
Posty
45
Ja po rozmowie z Nefariusem poszłem w strone oazy (na lewo od wejścia do dolinki z zniszczonymi drzewami). Tam można znaleść ognistego golema i jak go siędobrze sprowokuje to załatwi Nefariusa. Punkty za jego zabicie i tak przypadają beziemu.
 

devilek

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
21
BUG tak samo jak to ze niemozna dac typowi w Vengradzie narzedzi ( 5 pil )
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Bo trzeba mu ich dać więcej niż 5. Chyba 15 ;) Temat już o tym był, wystarczy użyć opcji szukaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom