Homo

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
I to się rozprzestrzenia na cały świat. Co do homoseksualistów - nie jestem za tym by ich bić, jestem tolerancyjny, ale zwyczajnie wkurza mnie to, że zaczyna się uważać ich za coś, czego tknąć nie można. I że można ową poprawnością maskować prawdę.
O to się rozchodzi.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Jeśli chodzi o sprawę zatajenia efektów ubocznych to zgadzam się z Gothim. Tak było po prostu dla nich wygodniej.

QUOTE
Gdy prawda wyjdzie na jaw (jak tutaj) stracili na tym dobre imię firmy, bo zataili taką informacje, kasę za odszkodowanie itp. Wiec wyszło mniej więcej na to samo.


Nie do końca. Gdyby to zatajenie udało się w 100% mieliby bardzo dużo do zyskania i nic by nie stracili, a gdyby odrazu na początku się do tego przyznali, nic by nie zyskali. Tak działa umysł ludzki - podejmowanie ryzyka.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Co jak co, ale dyskusje o homoseksualistach były przyjemne :p.

CYTAT
Dopamina, zwana "hormonem szczęścia", jest neuroprzekaźnikiem odpowiadającym za napięcie mięśniowe, koordynację i układ ruchowy, dlatego jej agonisty stosuje się przy chorobie Parkinsona. Jednak jest też odpowiedzialna za procesy emocjonalne - podstawowe działanie kokainy polega na stymulowaniu wydzielania dopaminy w mózgu.


W sumie to wiele wyjaśnia.

http://www.pardon.pl/artykul/3277/miasto_z...obicznej_muzyki

A co do homo. jako choroby... Jak już można wywnioskowac z wypowiedzi Armalite!a, poza demokratycznym głosowaniem w 1991 r. przeprowadzonym przez WHO, które uznało, że homo. nie jest zboczeniem nie ma żadnych naukowych dowodów, że homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie.
M. in. Simon LeVay twierdził, że homo. warunkuje gen INAH3 znajdujący się w podgórzy mózgowym. Mylił się, do czego po trzech latach od nagłośnienia rewelacji sam się przyznał.
CYTAT
Nie dowiodłem, że homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie ani nie znalazłem genetycznych przyczyn bycia gejem. Nie wykazałem, że geje są gejami od urodzenia

John Bailey i Richard Pillard twierdzili, że istnieje gen odpowiadający za zachowania homo.. Niestety (a raczej stety), badania nad bliźniętami jednojajowymi obaliły tę tezę. Potem Bailey przyznał, że nie da się wyjaśnic zjawiska homo. inaczej niż przez wpływ otoczenia.
Dean Hamer twierdził iż za homo. odpowiedzialna jest spejcalna sekwencja wewnątrz chromosomu Xq28. Badania kanadyjskich uczonych obalają tę hipotezę, a sam Hamer przyznaje:CYTAT
Te geny nie powodują, iż ludzie stają się homoseksualni.

Nagłośnione zosatły też tezy Glaudego (za homo. odpowiadają hormony) i Laury Allen i Roberta Gorskiego (za homo. odpowiada wiązka włókien nerwowych łączących płaty czołowe mózgu). Wszystko zostało obalone przez naukę...

Tekst źródłowy.


Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom