Homer

Status
Zamknięty.

ognik

New Member
Dołączył
11.11.2005
Posty
11
Mam pytanie na farmie ryżu stoi taki zbieracz Homer gdy do Ciebie zagada to po pewnym czasie spyta się go czy by nie nauczył mnie ataku a odpowiada dlaczego i tu jest problem bo za każdym razem gdy mówie że sobie to przemyślałem on odpowiada
,,I wymiśliłeś coś lepszego" a ja mam zawsze jedną odpowiedź ,,Nie" jak moge mieć tak i zaliczyć tego questa
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No to masz chłopie problem... Proponuje zmiane diety
biggrin.gif


lol a tak na serio to zagadaj z Jeremiaszem - destyluje on ryżówke w karczmie na jeziorze. Spytaj o Ryżowego Księcia. On Ci wszystko opowie i gdy teraz zagadasz z Homerem to będziesz miał opcję że chcesz wygrać z Ryżowym Księciem i wtedy dostaniesz +5 do siły ;]
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Jeśli chcesz aby Homer cie czegos nauczył musisz isc do goscia (nie pamiętam imienia) który znajduje sie w karczmie na jeziorze . Dokładniej : za lada znajduje się pomieszczenie i w nim jest drabina wchodzisz na góre i tam on jest (pędzi Bimber
biggrin.gif
) . Zapytaj "co sądzi o ryżowym księciu " , on ci zacznie gadać ze to ham czy jakoś tak . Wtedy idziesz do Homera mówisz "przemyślałem ... raz "
i oprucz nie będzie tam coś do powiedzenia , mówisz i dalej to już niespodzianka .
 
Dołączył
8.11.2005
Posty
8
Idź do Jeremiasza. Znajduje się on Karczmie na Jeziorze. Gdy już się niej znajdziesz (w knajpie) to idź do Silas (sprzedawcy) i pzejdx przez ladę. Za dnia Jeremiasz będzie w pomieszczeniu za ladą, a wieczorem i w nocy znajdziesz go piętro wyżej, gdzie dostaniesz się idąc po drabinie. Zagadaj do niego a on do Ci ryżówki
smile.gif
. Potem zapytaj się go ,,Co wiesz o Ryżowym Ksieciu?". A on Ci powie kilka rzeczy oraz coś o Horacym. Potem idź do HORACEGO (!!!) i powiedz, że przemyślałeś do sobie jeszcze raz, a on zapyta co. Odpowiedz mu wtedy, że chcesz zabyć Ryżowego Księcia. On Ci da kilka porad = siła + 5
biggrin.gif
cool.gif
smile.gif
!

A i jeszcze coś:


TEN ZBIERACZ MA NAIMIĘ HORACY!!!!!!!!!!! HOMER TO TEN CO DAJE CI MISJE Z TOPIELCEM Z POD TAMY!!!



Powodzenia!
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
gdy zagadasz do homer musisz isc do knajpy szkodnikow i wejsc na zaplecze pogadac z gosciem o imieniu Jeremiasz i on ci powie troche o ryzowym ksiaze i o Homerze. teraz idz do homera i znow znim pogadaj bo w koncu bedziesz mial odpowiedz na pytanie postawione przez homera. teraz dostaniesz od niego bonus w postaci +5 sila imozesz roprawic cie ze szkodnikami na polu ryzowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom