Hobby

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Ja również uwielbiam skakać po dachach ;p i nie tylko. Zawsze próbowałem wskoczyć na co tylko się dało :D, a poza tym to włóczyć się gdziekolwiek, palić bagienne ziele i Czarne Robhary ;p
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Moim hobby w G3 jest polowanie na lenie,dziki itp.Potem zbieram ich skory i trzepie hajs.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Moim hobby w Gothic 3 też jest polowanie.Tylko że ja poluje na wszystko,mi tam obojętne czy troll czy cieniostwór :D wszystko co zobaczę to zaraz ubijam :D
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Moi hobby jest zabijanie wszytkiego co się rusza nie jest ważne czy to Ork czy Aasayn po prostu zabijam i tyle ale nie bez zmiłowania zawsze mam zatrute ostrze i każdy przeciwni przed śmiercią trochę się pomęczy.Nie jest to jedyne hobby lubię budować włsne miasta za pomocą kodów. Ale czasem bawię się w mistrza areny najlepiej mi to idze w Mora Sul.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
A moim hobby jest zbieranie roślin...Potrafię przemierzyc całą krainę by zdobyc jedną rosę poranną. :D
Polowania też są fajnie...szczególnie na jelenie:)
Reszta to raczej częśc fabuły, wiec nie nazwałbym tego hobby.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Ciekawy temacik!
Ja w gothicu lubię się bawić w zwykłe życie czyli poluję zbieram skarby kuję broń zwiedzam świat a pózniej pod wieczór idę do swojej kryjówki w jaskini po ortedze gdzie mieszkam i trzymam tam swoje zdobyte łupy i wykute bronie.
A tak przy okazji szkoda że w gothicu nie można mieć domku jak w tibii.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Hmmm.. no to moim hobby jest otwieranie skrzyń ( jak się sporo ich otworzy to niezłe itemki dropia :D ), polowania na cieniostwory, jelenie.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Niektórzy twierdzą, że to ciekawy temat. Dla mnie jest nico głupawy. Sorry, ale tak to widzę... Jakie macie hobby w grze? Cóż to za pytanie?

Dla mnie zanurzenie się w świecie Gothicka to hobby, a więc sam fakt grania. Ale w samej rozgrywce jako Bezi wykonuję po prostu zadania. Jeżeli wykuwam broń, to aby mieć lepszy oręż lub sprzedać go z zyskiem. Gdy zbieram roślinki, to dla eliksirów lub aby od razu podnieść sobie jakiś współczynnik, ewentualnie na sprzedaż. To samo dotyczy polowania: zarobek, exp itp... Co to ma wspólnego z hobby? Nic. To element gry.
Najszybciej jako rozrywkę samą w sobie, zaliczyłbym zwiedzanie różnych zakątków mapy, by podziwiać ciekawe i piękne lokacje. Prawda jednak jest taka, że robię to, by niczego nie pominąć (jakaś skrzynia z ciekawą zawartością), może jakiś NPC ukryty w głuszy, który zleci jakieś ciekawe zadanko itp...

Tak jak pisałem. Sama gra to hobby. A czynności wykonywane w niej, wynikają z fabuły i z chęci ukończenia jej, to wszystko.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Up ma trochę racji..

Acz kolwiek jeśli ktoś już ukończył grę i chce se pograć przed np "przejściem przez portal" żeby zakończyć grę to to ciekawe pomysły ;p

Ja osobiście lubię polować na jelenie xD
Czasami też wykuwam broń i sprzedaje taki jak by RP..
Np ostatnio mi się nudziło i za pomocą kodów zrobiłem taką mini twierdze i bawię się czasami w polowania dla ludzi w twierdzy i tak dalej..
Bo to wszystko zależy od naszej wyobraźni każdy robi coś innego ;]
 

belianos

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
16
Moim hobby jest zbieranie i kolekcjonowanie wszelkich przedmiotów podczas eksploracji rozległego świata gry.
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Moim hobby jest poszukiwanie, różnego rodzaju jaskiń, w których zawsze można znaleźć dobry łup. Ciekawe jest również napadanie na klany Nordmaru lub atakowanie wcześniej odbitych osad. Można sprawdzić swoje umiejętności bojowe i taktyczne.
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
A ja mam coś takiego - wpisuje kody w Nordmarze, skacze w przepaść i rozwalam obóz orków od środka; epickie. A tak na serio to moim hobby jest polowanie na cieniostwory, żadnemu nie przepuszczę!
 

RASTA12

New Member
Dołączył
18.6.2011
Posty
13
Moim hobby jest, odnajdywanie różnych ester egg'ów, zwiedzanie krain i odkrywanie wszystkich zakamarków.
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Moim hobby w Gothic III jest poznawanie wszystkich przełęczy do Nordmaru i wszystkich w nim ścieżek. Poza tym koronowałem się na króla Varantu, bo zabiłem Zubena i dostałem berło Varantu. Zrobiłem sobie też mieszkanie na wysepce w pobliżu Bakareshu (tej gdzie stoi chata, a w QP4 są piraci). Wstawiłem tam łóżko, koszyk na pierdoły, ognisko, i zespawnowałem lwa, takiego jak ma Shakyor. Ponadto w krzakach wokół chaty wiszą jabłka. Swoje domy mam też w Ishtar (pałac of course), chata Bogira w Klanie Wilka, chata w Monterze, i namiot Nefariusa po tym jak polazł do grobowca Haran Ho. Lubie też polowania łukiem i skakanie go Gothy z jednej z drogi do Nordmaru.
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Ja w grze miałem dwa hobby. Pierwszym były walki na arenach a drugim alchemia. Walczyłem na arenach głównie po to, by ocenić swoje umiejętności bojowe w walce z różnymi przeciwnikami. Specjalnie dobierałem sobie taktykę, zbroje i walczyłem. Co do drugiego hobby to chodzi mi o tworzenie masy miksturek i poszukiwanie unikatowych roślin. Nie było roślinki której bym nie miał w swojej kolekcji. Podnosiłem dosłownie każdą roślinkę, nawet takie których miałem masę. To są moje hobby w gothicku.
 

Amness

New Member
Dołączył
16.7.2011
Posty
6
Moim hobby w Gothic III jest polowanie. Lubię sobie wziąć łuk i strzelać w zwierzynę. Czasami kulami ognia sobie w zwierzęta postrzelam. Czasami też lubię wybijać wszystkich ludzi z miast aż nie dednę :D
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Ja w Gothic`u 3 odgrywam trochę survival :D w skrócie : poluje,jem co jakiś czas,mieszkam w mieście itp

Na jednym save nie sprzedawałem w ogóle skór,rogów itp pod koniec gry miałem za nie 60 k :D
 

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
A moim hobby jest kolekcjonowanie. Zbieram absolutnie wszystko a najbardziej lubię unikatowe przedmioty :D Eksploruję każdy centymetr mapy i zbieram wszystko co znajdę, kradnę też wszystko co się da i gdzie się da - doszczętnie "oczyszczam" miasta i kieszenie :D
 
Do góry Bottom