Hmmm Propozycja Xardasa

Status
Zamknięty.

Infelia

New Member
Dołączył
9.9.2008
Posty
1
Jestem na etapie zdobycia wszystkich artefaktów Adanosa. Udałam się ucieszona z tą wieścią do Xardasa. Rozmowa z nim troche zbiła mnie z tropu ( chodzi o zniszczenie zdobytych artefaktów ). Sama nie wiem co mam robić. Dotychczas byłam po stronie buntowników i pozostałych po stronie Innosa. Od początku było gadane, żeby odnaleźć te artefakty bo są bardzo ważne. Tu mi Xardas mówi, że najlepiej będzie jak je zniszcze bo dzięki temu wojna między bogami skończy się raz na zawsze. Patrząc na końcówkę drugiej części sama nie wiem czy mu ufać czy nie. Przyznam, że potrzebuję tutaj wskazówek od Was. Jakich Wy decyzji podjęliście? Z jakim skutkiem? Co mi radzicie?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Przeszdłem grę każdym sposobem i... zależy to od Twojej decyzji. Możesz np. po zebraniu artefaktów zrobić 3 savy i każdy przejść inną drogą. To, co Xardas mówi pod koniec G2 to oszustwo, bo on po prostu wykorzystuje Beliara by mieć wiedzę i moc (mówi o tym podczas naszej pierwszej rozmowy w G3). Więc to tylko Twoja decyzja jak postąpisz. Każda droga ma swoje zakończenie i fajnie jest znać wszystkie. Nie wiem, czy pomogłem, ale mam nadzieję, że tak.
Pozdrawiam.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Mnie sie tam najmniej sciezka adanosa podobala za duzo tego lazenia.. ale bonus czarowy dla sciezki adanosa jest chyba najlepszy "bombel czasowy" za to u Innosata dostajesz "Meteor". Ja na twoim miejscu wybral bym Innosa ^^>
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
ja się oddałem głównie buntownikom i jako pierwszy przeszedłem gra przeciw orkom.Jako buntownik potem mag
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Xardas dobrze gada :D Nawet Saturas który jest sceptycznie do niego nastawiony przyznaje mu rację.Ja zrobiłem tak jak radził Xardas...a później Rhobar obiecał mi pokazać jak walczy król ale go pobiłem szybko i bez problemowo...jesli tak walczy król i jego armia to wiem czemu Orkowie wygrali wojnę :D
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Ja wybrałem drogę Innosa. Daje on Możliwość korzystania z najlepszych czarów (np. meteor). Poza tym wybrałem Innosa ponieważ nie lubię Beliara i Xardasa...
 

bloodbox

New Member
Dołączył
10.10.2009
Posty
5
Droga Innosa ma najmniej do wykonania dlatego przeszedłem ją na końcu... Na początek polecam Beliara bo to zło wygra i nikt go nie pokona... Droga Adanosa też nie jest zła ma burzę ;p co bardzo polecam... Innos to ... I dlatego dali mu jedne z najlepszych albo i najlepsze spelle w grze
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Mi plan Xsardas nie przypadł do gustu ponieważ nie lubiłem Xsardasa i nie miałęm zamiaru mu pomagać i dlatego wybrałem droge Beliara.Od początku myślałem jak to będzie pomóc Beliarowi ale wystarczylo pare dni i nocy i już wiedziałem jak to jest.Nie pomogłem Xsardasowi ponieważ znienawidziłem go od zakończenia drugiej części sagi...
Pozdrawiam Szczur
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja zawsze jestem za dobrem . Ten Staruszek Xardas trochę za bardzo kręci..... Nigdy nie wiadomo co znowu wymyśli więc postanowiłem że nie będę go już słuchał i będę wykonywać zadania ku chwale króla. Może Rhobar II nie rządzi Myrtaną zbyt dobrze ale wolę już żeby to on władał Myrtaną niż ta banda dzikich orków. No może nie są aż tacy dzicy bo się troszkę ucywilizowali... :D Ogólnie to nasi starzy przyjaciele czyli Diego,Milten,Gorn,Lester itd raczej nie byli by ucieszeni gdy musieliby słuchać rozkazów orków i być ich niewolnikami... Ja też bym wolał tego uniknąć i dlatego postanowiłem wesprzeć naszych starych przyjaciół z gothica 1 i 2
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
I tu wszystkie opcje zostały wykorzystane. Nic nowego raczej się nie pojawi. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom