hmmm.. otwieranie zamkow

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam problem i to nie byle jaki. A mianowicie bylem na tyle glupi ze postanowilem tym razem graja nie brac sobie u thorbena otwierania zamkow:/ a gdy juz dostrzeglem swoj blad wydaje mi sie ze jest juz za pozno. jestem w Jarkandarze a tu jest tyle pozamykanych skrzyn z tabliczkami ze to strach. Probowalem wrocic do khorinis nauczyc sie i spowrotem do doliny budowniczych ale jest jakis blad i nie moge wrocic. Wiec teraz pytanie:
Czy jest ktos w jarkandarze kto moze mnie tego nauczyc?
Czy jest inny sposob na otwarcie zamknietych skrzyn?
Czy jest jakis patch naprawiajacy podroz do khorinis i spowrotem?

Pozdrawiam phate
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jak to nie możesz wrócić? jak nie możesz wrócic to sie nie martw o otwieranie zamków tylko wciskaj nowa gra i módl sie aby ten bug ci ponownie nie wyskoczył :arrow: jak to nie możesz wrócić musi sie dać wchodzisz w portali już> chyba w nowym świecie nikt nie naucza otwierania zamków :?
 

Phate

New Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
4
Zle mnie zrozumiales. Moge wrocic do korinis ale po takiej akcji powrotnej nie moge isc spowrotem do jarkandaru bo mi sie gra do wina wywala. ZCytalm na forum ze to tak jest ale moze znalazl juz ktos na to sposob co??
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
ojj to masz chlopie BIG problem bo w jakendarze z moich obiczen 8) nikt nie uczy otwierania zamkow a chociazbym jak jestes u bandotow to tam gdzies jest taki gosciu co che zebys znalaz paczke wytrychow o ile pamietam to juan mial to paczke tylko trzeba go pobic chyba on nie jestesm pewny a jak nie on to poszukaj bo jak gosciu che wytrychy to musi umiec otwierac zami przecie wiec poszukaj to jedyne wyjscie =]
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
ten gosciu ci kce te wytrychy to fisk........a fisk jak wiadomo jest sprzedawca a nie zadnym nauczycielem......jezeli sie myle to mnie poprawcie
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
1. Nie, nikt w Jarkendarze Cię tego nie nauczy.
2. Nie ma innnego sposobu na otwarcie skrzyń przy których bohater mówi "nie znam się na otwieraniu zamków"
3. Patcha nie ma, jak masz takiego buga to współczuję, próbuj różnych rzeczy np. reinstalki itd.

Ja sobiście radzę, żeby otwierania zamków i skradania nauczyć się już w piewszym rozdziale. skradanie przydaj się czasem przy walce np. z cieniostworem a razem z otwieraniem zamków daje możliwoś obrobienia niemal wszystkich domów w Khorinis i nie tylko, co na początku może nieźle podreperować nasz budżet
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom