Hmm...

Status
Zamknięty.

w0jta$

New Member
Dołączył
9.8.2008
Posty
14
Czy ktos wie, jak wyjsc w tym drugim swiecie jak ja nazywam :D gdzie jest magiczny luk. Tam probowalem wszystkigo skakac pic eliksir szybkosci itp. Aha i jeszcze tam jest czarna ruda wiec moze ktos wie gdzie ja jestem :D. Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
A mozesz konkretnie napisac o co ci chodzi?? Bo nie mam pojecia <_< Jesli chodzi magiczny łuk to nie ma takiego czegos!!! Jest magiczna kusza. Jest ona w grobowcu Ouahodrona, tego ktory pomaga ci sie dostac do swiatyni Adanosa, gdy Kruk ja zamknal. Gdy zjesz czarna rude walnie cie piorun i zabierze ci punkty trafien, wiec nie radzilbym ci jej uzywac.
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Napisał dość mętnie, ale wydaje mi się, że chodzi mu o to jak wyjść z Jarkendaru, a jeśli tak to tak samo jak wszedłeś. A tak jak napisał kolega wyżej nie ma magicznego łuku, ale jest za to ognisty i on znajduje się na samym szczycie wieżyw obozie Dextera
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Jest magiczny łuk jak dobrze pamiętam... Chyba chodzi ci o to miejsce gdzie on byl?
 

w0jta$

New Member
Dołączył
9.8.2008
Posty
14
Witam,

Juz wyjasniam o co chodzi, bo najwidoczniej kuzyn ma problemy z ukladaniem senswonych zdan =)
W dolnej lewej czesci tego "2giego swiata", znajduje sie pewien dungeon, nieopodal ktorego mozna znalezc oderwany od swiata przepascia skrawek ziemi (jak po trzesieniu ziemi ;D ;screen nr 1). Kiedys najwidoczniej był on polaczony kamiennym mostem, jednak teraz pozostaly po nim jedynie resztki, przez co nie sposob sie tam dostać. My jednak, jak zapewne wiekszosc ;D szukalismy buga gry i dostalismy sie tam po skalach (najwidoczniej Bezimienny potrafi sie wspinac ;D). Problem lezy w tym, iz nie potrafimy sie z tamtad wydostac. Po skalkach wdrapac sie juz nie da, a przepasc mimo wszystko jest zbyt szeroka.
Ponizej umieszczam screeny, pierwszy ukazuje na mapie omawiana lokalizacje, natomiast 2gi, przedmiot ktory wedlug niektorych osob nie istnieje.

1)http://img300.imageshack.us/my.php?image=gfdsdgfxo1.png
2)http://img399.imageshack.us/my.php?image=lolbs0.png

Pozdrawiam.
 

Szeryf1592

Pomocnik Magów Wody
Dołączył
16.3.2007
Posty
159
Niedawno temu też tam byłem i też miałem problemy przeskoczyć tą przepaść. Skakałem kilkadziesiąt razy i w którymś tam skoku udało mi się skoczyć na drugą stronę mostu. Trzeba po prostu pójść pod samą końcówkę mostu i próbować. Za którymś razem powinno ci się udać.
Też miałem wielki problem wrócić i musiałem kilkadziesiąt razy wczytywać grę,ale po którymś skoków udało mi się przeskoczyć.
 

rokerss

New Member
Dołączył
31.10.2007
Posty
9
Wskoczyć po Magiczny Łuk jest w miarę łatwo,natomiast w drugą stronę to BARDZO WIELKI PROBLEM.
Próbowanie skoków z różnych miejsc na zasadzie że może się teraz uda kończy się zwykle wczytywaniem wcześniejszego saeva(aż do obrzydzenia) :D Eliksir Przyśpieszenia też nic nie daje.
Oto rozwiązanie.
1.Poczekać z odwiedzaniem tego miejsca,aż Bezi osiągnie 90 pkt Zręczności.Wtedy automatycznie uczy się Akrobatyki, a z ta umiejętnością bez kłopotu przeskoczy z powrotem zerwany most.
2.Należy użyć zwoju"Przemiana w Topielca".W takiej postaci Bezi nieco komicznie i pokracznie wróci z wyprawy po Magiczny Łuk.

Powodzenia.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja zrobilem tak bo kombinowalem niemilosiernie ;p
1. lazilem po jakis sklach i wkoncu tam sie dostalem.
2. Mialem akrobatyke i uwaga! skocz jak juz bedziesz schodzil z koncu mostu..jak juz niby jestes w przepasci to skocz i doskoczysz na 2 strone. Sprobuj przemiana w krwiopicje bo przeciez umie latac to stworzenie.
 

frugo

Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
33
Ja się nie męczyłem. Kupiłem zwój "Przemiana w Cieniostwora" i skoczyłem Cieniostworem, bo on daleko skacze. Ale w drugą stronę było trudniej bo nie miałem zwoju Cieniostwora, tylko Smoczego Zębacza(Zębaczem musisz skakać z najdalej wysuniętego punktu na moście w najdalej wysunięty punkt po drugiej stronie mostu). Jak nie masz zwojów to próbuj tak jak piszą poprzednicy. Na moście jest chyba najbezpieczniej.
 

w0jta$

New Member
Dołączył
9.8.2008
Posty
14
ahhh, zrobione =)
Mnie sie wrocic udalo za pomoca standardowego skoku, czyli bez eliksirow, przemian i umiejetnosci (np akrobatyka). Jednak aby tego dokonac musialem zastosowac pewien trik, ktorego wrecz naduzywa sie w cs'ie. Mowa o 'long jumpie', podczas skoku (ktory poprzedza rozbieg) puszczamy 'W' i w locie cisniemy np 'A' machajac lekko, lecz energicznie, myszka w lewa i w prawa strone. Moze to byc malo wiarygodne, lecz postac wyladowala tuz przy samym poczatku zawalonego mostu ;'o innymi slowy, postac prawie sama przeskoczyla cala przepasc. Oczywiscie skok wykonywalem tuz przy samym gzymsie zawalonego mostu, po stronie gdzie znajduje sie 'Magiczny Luk'. Nie dam sobie uciac reki, czy dana kombinacja dla 'long jumpa' w gothicu wyglada wlasnie tak, ale mnie sie udalo i wiem jedno, ze istnieje takie cos jak 'LJ' w tej grze.
Jak widac, Bezimienny nie tylko potrafi wspinac sie po pinonowych scianach, lecz rowniez skakac na nieprawdopodobne odleglosci :')
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom