Hiuston Mamy Problem

Status
Zamknięty.

LORD DRAGON OGNIA

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
12
GDY GRAM SE W OBEJĘTNIE CZY GOTHICA2 Z DODATKIEM CZY BEZ
cool.gif

DO PO 1 GDZ LUBMNIEJ
sad.gif
LUB WIĘCEJ
rolleyes.gif
WYŁACZA MI SIE GRA BEZ OSZCZEŻNIE
(i) techniczne:
gra: orginał dodatek i zwykły g2
radeon 92000 series 64 mb
2,6 ghz
256 ram

moim zdaniem to ram kupie 512 i bede miał 700 z chakeim albo odrazu na nowego kompa do g3 i diablo3 poczebuje 512 ram z katrą graficzną 512 mb rolleyes.gif
p.s
mam 80 gb na dych
 

seru

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
15
Mam ten sam problem i jest ob spowodowany prawdopodobnie zbyt małą ilością ramu(też mam 256MB).
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Nie możliwe. Ja mam 256 mb RAM i wszystkie części Gothica śmigają mi pięknie.
 

LORD DRAGON OGNIA

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
12
ja też mam wszytkie części gothica tylko Idziałami poprawnie napeno masz ustawione w opcajch sasięg widoku z 300% od 200% do 50%ja ma na 300%
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Jak masz ustawione na 300% to noc kruka ci nie pojdzie do 300% procent trzeba miec 512ram a ty masz ile 256 ram?? zwykly gothic tez mi sie wylaczal i do tego na takim sprzecie trzeba sie przyzwyczaic mozna jednak troche przedluzyc czas do wylaczania sie gry przez zmiejszenie ustawien i zapisuj czesto to nie bedzie rozczarowan ale najlepiej by bylo gdybys kupil nowego kompa
 

Triku

New Member
Dołączył
16.8.2005
Posty
9
Zmniejsz sobie widoczność do domyślnych 120% a gra nie będzie się wykrzaczać... do 300% trzeba mieć jak już ktoś wyżej napisał 512Mb ramu...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Temat wydaje mi się już rozstrzygniety dlatego nie piszemy już tu postów z powtórzeniem znanych nam faktów! Czekamy do zamknięcia!
 
R

ReZiWiz

Guest
Nie, nie macie racji. Jednemu gosciowi gra nie wychodzi do windowsa i ma 256 ram? Możliwe, a wiecie czemu? Bo ma dobra karte graficzna. Ja proponuje dokupienie ramu.

QUOTE Jak masz ustawione na 300% to noc kruka ci nie pojdzie do 300% procent trzeba miec 512ram a ty masz ile 256 ram??

Widocznosc zalezy od karty graficznej a nie od ramow.ja mialem 768 ram i na 140% widocznosci mnie wywalalo, bo moja karta graficzna miala nisko taktowany zegar.
 

LORD DRAGON OGNIA

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
12
1 ma zamiar kupić nowego kompa ma 64mb na karciw mój kolega ma taką samaą karte ale go nie wywyala ma tytlko więcej ramu


tak na marginesie znaciw e-maila do tych którzy robią gorthica piradayn bytes
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ludzie co wy gadacie... ja mam 128mb RAM i mi wszystko działa. Oczywiście za taką małą ilością pamięci idzie zmniejszenie zasięgu widoku ( nawet do 60%, ja tak musiałem ) oraz zasięg zanikania obiektow. Więc raczej w tym twi problem. Albo coś z płyta...
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Dobra powiem ci na moim wyprobowanym sposobie mam 128 na karcie i 256 ramu
wiec zmniejszylem widocznosc do chyba 180 ale musisz poprobowac i dziala mi spoko i nie wlaczaj zadnych innych rzeczy gg innych komunikatorow jak masz zamiar grac w gothica powylaczaj wszystko i zmniejsz znikanie obiektow do 180% chyba ale sproboj 200% lub mniej nie jestem pewny i smiga dobrze tylko czasdem ale bardzo czasem mi sie zatnie na moment 3 sekundy i za chwilke chodzi normalnie
pozdro
biggrin.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ja mam 512 RAM, GF 6600 GT i na maksymalnych ustawieniach wszystko śmiga tyle tylko, że od wczoraj podczas bitwy z orkiem też mi się wyłącza ale nie jest to chyba spowodowane sprzętem. Cóż można doradzić zmniej "fajerwerki" graficzne lub zmodernizuj kompa (tak na G3 akurat
tongue.gif
).
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE (chery @ 31-08-2005, 12:13) Ja mam 512 RAM, GF 6600 GT i na maksymalnych ustawieniach wszystko śmiga tyle tylko, że od wczoraj podczas bitwy z orkiem też mi się wyłącza ale nie jest to chyba spowodowane sprzętem. Cóż można doradzić zmniej "fajerwerki" graficzne lub zmodernizuj kompa (tak na G3 akurat
tongue.gif
).
I po co ten post? Chcesz się pochwalić swym kompem czy raczej głupotą? A wracajac do tematu, na 128 ramach dziala dobrze ale tylko na win98. Eh, i jak by ktos mogl, niech zamknie topic :]
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ty to mnie chyba ReZiWiz nie lubisz już kiedyś też się mnie czepiałeś więc weź się ode mnie odwal (sory za słowo)
mad.gif
Pytasz po co ten post... ano po to rzeby doradzić zmniejszenie "fajerwerków" graficznych i rzeby powiedzieć że nawet na dobrym sprzęcie
gra potrafi przyciąć ot co. A po kiego miałbym się chwalić
mad.gif
mad.gif
mad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom