Heroes Iii

Status
Zamknięty.

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Mam "Heroesa III" od niedawna (bo pożyczyłem od kumpla
dry.gif
) ale miałem ją przedtem. Podobnie jak CAT są w nim dodatki "Armagedon blade" i "the Shadow of Death". Moją ulubioną rasą byli ludzie zaraz potem był Bastion (o ile jest to rasa
wink.gif
). Jak na początku w nią grałem strasznie mi się podobałała. Potem mi się znudziła. Jednakże zawsze chętnie do niej wracam
biggrin.gif


Pozdro
biggrin.gif
 

McJohn

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
5
Lubię bardzo Heroes III właśnie ostatnio grałem w IV i doszłem do wniosku że III jest fajniejsza ponieważ można ulepszać jednostki. W heroes IV bardzo dużym minusem jest:
- Brak ulepszenia jednostek
- Stwory mają prawo zaatakować bohatera blisko siebie
- Bohater również walczy na polu bitwy
dry.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Heroes IV to rzeczywiście był zupełny niewypał, mam nadzieje że V część bedzie lepsza, ale III była po prostu wspaniała. Siedze w niej do dziś. Szkoda że 3DO splajtowało, bo myśle że sprawili by kolejną niespodzienkę w postaci kolejnej świetnej gry. Po Heroes było Etherlords, troche podobne ale troche dziwne więc za długo w niego nie grałem.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Jeśli chodzi o "Hirołsów", to mimo swojego wieku (8 lat, jakby na to nie patrzeć...) Wciąż potrafią zachwycić... Mnóstwo jednostek, map, kilka rozbudowanych kampanii... Dzięki temu przy grze chce się siedzieć nadal!! Kilkunastogodzinne sesje przerywane spoglądaniem na zegarek i słowami: "jeszcze tylko jedną rundkę
biggrin.gif
" (najczęsciej ta "rundka" trwała kolejne kilka godzin gry). Nie znam ani jednej osoby, która po grze w Heroes III nie opuściła się w nauce i nie zaczęła zaniedbywać rodziny
biggrin.gif
. Nie bez powodu stała się grą kultową (dosłownie)...
 

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Gierka stała sie hitem do czasu a teraz to mozna ja nazwac tylko klasykiem ale i tak gram jeszcze w nią bo jest dobra tyle moge powiedziec
Pozdro!
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ostatnio dorwałem tą gierkę i spodobała mi się, mam tylko małą prośbę mógłby jakiś wymiatacz dać kilka podstawowych porad i zasad dotyczących gry? Gram w to już trochę i musze stwierdzić ze to moja pierwsza turówka w życiu
tongue.gif
i trochę się gubie. Musze strasznie kombinować by przejść kolejną misje kampanii
tongue.gif
dry.gif
Mówiąc krócej: brak mi taktyki
tongue.gif
!!! Czekam na Waszą pomoc!

Pozdro
cool.gif
biggrin.gif
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Moim zdaniem jest to jak do tąd najlepsza część Heroes'ów.POdoba mi się w tej grze to że nie ma dużych wymagań systemowych a jednocześnie dobrze wygląda i zaspokaja nawet najwybredniejsze gusta.

Jedyne co nie podoba mi się w Herose III to to że bochater(tytułowy Heros) nie może walczyć wraz ze swoją armią.

Mój ulubiony zamek w Heroes III to Bastion, a ulubina jednostka to strzelcy.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
O dobra giera!! Ile godzin speziłem przy herosach III nawet sam nie jestem w stanie stwierdzić . Są nieporuwnywalnie lepsi od Herosów IV i uzależniają praktycznie każdego kto sie z nimi zetknie
wink.gif
Sam w swoim czasie nic innego nie robiłem tylko grałem w tą gierkę. Najlepszy zamek hmm chyba też Bastion ale lubie też zamek a czasem nekropolie. Nie przepadam za bohaterami czarującymi (mimo że są silniejsi) i gram najczęściej wojownikami. Gra stara ale jara. Obowiązkowa pozycja. Ja poleceam.
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Herosy III są świetną grą ale o tym to chyba każdy wie. Grafika nie jest zła ale nie o nią tu chodzi. Najważniejsza dla gracza jest grywalność a tej grze dał bym za nią 10/10. Grałem w Herosy długi czas. Zbieraliśmy się w sześciu i graliśmy u kolegi w multi. Dla mnie jedna z lepszych strategii turowych ( Gorky 17 też wymiatał).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom