Heroes Iii

Status
Zamknięty.

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A więc co myślicie o tej grze? Mi się bardzo podoba. Ostatnio wgrałem sobie Złotą Edycje i mam problem, ale myślę że sobie poradzę. Co myślicie o grafice, bo mi się wydaje full wypas. Suer jednostki, budynki i fabuła. Wypowiedzcie się!!

Pozdro :p

PS.Czy macie jakiś fajny link skąd można mieć kilka fajnych map??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Powiem tak... W herosa 3 ciupałem przed tym jak dostałem do łapy gothica przez 2 lata ;] ( gothica dostałem akurat jak heros mi sie znudził
tongue.gif
) i do tej pory czasem grywam z kumplami po lanie albo z rodzeństwem przy jednym kompie ;] Trzecia część gry jest o wiele lepsza od 4, bo z czwórką za dużo kombinowali. Większość misji przeszedłem kilka razy więc nie miałem juz po co grać ;] W dodatki też byłem kiedyś przez chwilke uzbrojony, a potem przyszedł kryzys i format
tongue.gif
Ale to juz zupełnie inna historia ;]

Ps: Mapy rob samemu w edytore
biggrin.gif
Ja tak robiłem i dawałem rodzeństwu do grania ( oni tak robili i dawali mi ;] ) i miałem satyswakcje wiedząc co może ich zaraz spotkać ;]
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Grałem w tą gre a konkretnie w trzecią część, musze powiedzieć że była to jedna z najlepszych gier w jakie w tamtym czasie grałem (miałem 11 lat), grafika prezentuje się dość dobrze w odróżnieniu do poprzednich części, a sama gra potrafiła wciągnąc, siedziałem przy niej po kilka godzin ale oczywiście później nadszedł czas Gothica i porzuciłem Heros'ów ;]

Pozdro
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heroes III
biggrin.gif
biggrin.gif
. Rany jak ja się potrafiłem zagrywać w tą grę, to ciężko sobie wyobrazić (ale chociaż ci, co grali dadzą jakoś radę
wink.gif
). Potrafiłem wstać o 8 rano i grać do 20 w nocy
tongue.gif
. W między czasie było też tak, że przychodzili do mnie kumple na jakąś godzinkę i trze było grę zaczynać od nowa
tongue.gif
. Ogólnie uważam, że to jedna z najfajniejszych gier, jakie kiedykolwiek wyszły, bo naprawdę wciąga nie tyle fabuła, czy grafika, co grywalność jest kosmiczna
biggrin.gif
.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Dobre, stare Heroes III. Moja ukochana gra sprzed kilku lat. Grafika jest nawet ładna i nie kole w oczy. Fabuła jest znakomita!!!
biggrin.gif
Dużo alokacij i bohaterów do wyboru nie pozwala graczowi na odczucie nudy. Tę grę można polecić każdemu. Nawet takim osobą które nie lubią tego typu gier. Czwórka była niewypałemale miejmy nadzieję że piątka bedzie prawdziwym hitem.....
Pozdro.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Taaa... heroes 3.. qrde gralem w to gre na kompie na ktorym nic lepszego niechcial sie odpalic
biggrin.gif
a jak juz sie odpalalo to niedalo sie rgac ale jesli chodzi o sama gre
to rgalem w to i gralem i gralem i gralem i...
tongue.gif
poprostu super gierka poprzednie czesci tez byly niezle to znaczy w h1 i h2 gralem bardziej po to zeby sie posmiac a nie zeby grac
biggrin.gif
no ale i tak byly fajne nie to co h4 ehh to juz byla raczej porażka
do dzis niechce mi sie grac w ta czesc ale trzecia odslona byla super, aha pytales o
mapki poprostu zalatw sobei dodatek armagedons blade tam mozesz sobie robic mapki w grze.Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Heroes III jak dla mnie klasyka gier na nasze wspaniałe blaszaki. Nie znam lepszej gry w taki stylu jak Heroes. Jak zagrałem u kolegi to następnego dnia nic nie robiłem jak tylko w niego grałem. Tak bywa z nałogiem.
laugh.gif
Jednak wcale tego czasu nie żałuje. Żałuje, że nie mogę w niego pograć, bo zgubiłem płytę.
sad.gif
Jednak jak dla mnie to gra ponad czasowa i myślę, że każdy powinien w nią zagrać. A nuż mu się spodoba i spędzi przy niej dzień. Szkoda, że 4 nie jest już tak grywalna a co do 5 to nie wiem, bo nie grałem.
tongue.gif
A bym wystawił III, 10 bo to prawdziwy hit, jakich mało. (Nie licząc innych gier
biggrin.gif
).
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Heroes III ... Ja w to nawet teraz gram! Jak pokończe wszytskie nowe gry i nie mam co robić to siadam sobie i gram w tą gre (oczywiście na najtrudniejszym
tongue.gif
).
Czasami robie mapki dla rodzeńswa. Uwielbiam patrzeć jak ''zwiedzają '' mapę i nagle pojawia się zdarzenie (oczywiście ustawione przezemnie:)) '' zostałeś zaatakowany '' i rozwala ich armia składająca się z 2000 archaniołów
wink.gif


PS. napisz mi Maila, to wyśle ci pare fajnych mapek
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Krótko Heroes III to najlepsza częśc ze wszystki które sie ukazały, grafika jak na dzisiejsze czasy troszke kiepska ale ta grywalność ahhh nie jeden wieczór sie spedząło nad tą gierą...Kto jeszcze nie grął niech nadrobi szybko zaległości, w sumie nie spedzilem nad nia aż tak duzo czasu, ale bardzo miło ja wspominam i nadal jest zainstalowana u mnie...
 
G

Gray_Fox

Guest
Heroes III to legenda wśród gier..żywa legenda. Pykałem w nią wtedy kiedy gośćił u mnie mój stary komp ^^ Ona była super, nawet nienajgorsza grafika (ale nie podczas walki), świetna fabuła, multum misji, arttefaktów. Ta gra była i jest waarta polecenia. Niestety nie mogłem jej przejść bez kodów
sad.gif
NO ale cóż kiedyś powróce do jej świata ^^ Bardzo sie cieszyłem że tak dobra gra ttrafiła w moje ręce
wink.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
ooooooooo Heros III to jest legenda wszystkich gier bitewnych... spedziłem wiele godzin przy tej grze , przeszłem wszystkie dodatki i niemam już w grać
biggrin.gif

Dalsze części gry nie są już taki fantastyczne jak Heros III.



POzdRo!!!
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A czy macie taen dodatek: Heroes III In the Wake of Gods??. Ja go dostałem tydzień temu, i musze przyznać, że spox. Nie przeszedłem całego, ale sądząc po pierwszym scenariuszu wprost powiem, że FULL WYPAS!!!. Nowi bohaterzy, kilka potworów i budynków. Zachęcam do kupna i wypowiedzi.

Pozdro
tongue.gif
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
In the Wake of Gods...
Miałem to kiedyś ale nie działało
sad.gif
Może wie ktoś skąd to ściągnąć ?

Sory za krótkiego posta
dry.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Mnie gra Heroes of M&M III też się podoba. Kupiłem ją jakieś trzy...może dwa lata temu z serii Złota Edycja. Były tam też dwa dodatki: Armageddon's Blade i The Shadow of Death. Przeszedłem wszystkie jak dotąd części (bez V) i muszę powiedzieć, że wszystkie są super.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja nawet niedawno zacząłem grać w Heroesa 3 Armagedon's Blade. Nie mam co robić to z nudów więc zacząłem grać. Nie da sie grać tylko w jesdną gre bo mi by sie szybko znudziła. Mam jeszcze Enemy Territory. Nawet niezły ten Heroes, a napewno lepszy od 4. Podoba mi sie ta gra i czuje, że troche sobie w nią pogram. Teraz gram pierwszy raz w 3 tak to tylko u kolegi grałem, bo nie ciągnęło minie zabardzo do tej gry.b Wydawała mi sie nudna ale jak sobie troche pograłem to jes nawet cool.
smile.gif
 

4d4s

New Member
Dołączył
19.9.2005
Posty
11
Heh pamietam czasy gdy spędzałęm całą noc grając z kolagami w Herosa III.
Najbardziej podobał mi sie tryb gry multiplayer.
Zawsze zbierałem ekipe koleów i szliśmy grac w Herosa ustawialismy sojusze i takie tam a potem atakowalismy sie nawzajem.
Potrafiłem spędzić dnie i noce grając w tą grę.
tongue.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
QUOTE Potrafiłem spędzić dnie i noce grając w tą grę.

Hehe to tak samo jak ja, tylko że ja robie to do dziś. Obecnie gram na najwyższym poziomie<lol>. Zawsze koledzy dogadywali mi: "Po co grasz w to gówno" albo "weź przestań ta gra ma 0 grafiki". Ale ja nie przejmowałem sie. Najbardziej lubie wymiatać Nekropolią lub Bastionem. Super giera. Dla początkujących udziele kilku wskazówek:) Pisać na Priva
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ohh Heroes 3 to zarąbista gierka , jest dużo lepsza od 4.Przy Heroesie 3 z wszystkimi dodatkami z kumplami zawsze pykaliśmy w wakacje aajjj stare dobre czasy:D
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
A właśnie że dupa bo najlepszy była część druga;]
Chociaż trzecie i czwarta też mi sie podobała no jedynce niestety nie dałem szansy bo grafiki nie da sie zniesc.
Najlepiej sie z kumplami w to pocina na jednym kompie wtedy jest najciekawiej a co do czwartej cześći to naprawde jest niezła tylko trzeba jej dać szanse i sie przyzwyczaić ja tak zrobiłem i nie żałuje.
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Heroes III - grałam w niego dopóki nie dostałam Jedi Outkast [jeszcze później Gothic'a
smile.gif
smile.gif
]! Bardzo dobra gra. Mam dodatki: Armagedon Blade and Shadow of Death i ostatnio nawet grałam, ale szybko mi się znudziło
biggrin.gif
Kiedyś to mogłam siedzieć nawet po 3 godziny przed Heroes'em
rolleyes.gif
wink.gif
.... No to chyba tyle mam do powiedzenia
laugh.gif
biggrin.gif

Pozdro alll!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom