Hej

PsychoJulas

New Member
Dołączył
9.5.2012
Posty
6
Hej, fajnie, że trafiłem na to forum. Interesuję się rysunkiem, lubię snowboard i football amerykański, w wolnym czasie gram na konsoli... Długi czas piszę też artykuły o Gothicu na stronie której nie będę tu reklamował ;) Samą grę poznałem w wieku ok. 12 lat (pierwsza część), dzisiaj mam "nieco" więcej i nadal pozostaje moją ulubioną grą :D Ogólnie witam wszystkich, mam nadzieję zostać na dłużej :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Witaj, też mamy nadzieję że zostaniesz na dłużej, tymczasem zapoznaj się z regulaminami i takimi tam różnymi ^_^ , baw się dobrze, na pewno znajdziesz tu jakiś zakątek dla siebie :)
A skoro masz zacięcie pisarskie, redakcja i gildie czekają :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witamy, miło że chcesz zostać na dłużej :), jak ci się spodoba to zapraszam do gildii, na pewno przyda sie świeża krew :)


Długi czas piszę też artykuły o Gothicu na stronie której nie będę tu reklamował
konkurencja? oj żeby cię tam nie udusili ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
konkurencja? oj żeby cię tam nie udusili
Mamy cię na oku <_<

Og&oacute;lnie to witamy w naszych skromnych progach. Nie przesadzaj i przestrzegaj regulaminu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Baw się dobrze i pochwal się swoimi pracami jeśli rysujesz :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Dla jakiego serwisu pracujesz?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zastada znana od lat, kt&oacute;rą sobie cenimy

Na Oficjalu nie padają nazwy konkurencyjnych portali. Jak chcesz bardzo wiedzieć to pytaj na PW roman ;p albo niech ci psajcho napisze.
 
Do góry Bottom