Hector Osch

Status
Zamknięty.

alionik

Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
87
witam mam pewne pytanie. wykonywałem misję "przekonaj thorusa do zaprzestania ataków na geldren" czy jakoś tak. kazał mi wykonywać polecenia hectora oscha. wykonałem dwa pierwsze zadania (dostarcz broń i mikstury do obozu i zdobądź artefakt z jaskini pełzaczy) i teraz z tego co opowiadał mi kolega powinienem dostać trzecią misję "Dostarcz Gornowi wiadomość Oscha ". nie wiem czy znajomy ma rację ale w każdym bądź razie ja tej misji nie dostałem. hector powiedział tylko porozmawiaj z thorusem a ten znowu nie chce ze mną rozmawiać. nie wiem teraz czy muszę wykonywać jakieś inne misje aby fabuła poszła dalej do przodu. proszę o odpowiedz.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
O ile dobrze pamiętam to po wykonaniu tych 2 zadań od Oscha i pokazaniu Thorusowi mikstur oraz broni, każe nam on udać się do Oscha po list do Gorna. Wykonałeś zadanie "Thorus chce zobaczyć broń i mikstury" czy jakoś tak?
 

alionik

Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
87
tak wykonałem wszystkie zadania od thorusa. dodam tylko że gram na patchu 2.1 ale wątpię żeby miało to jakieś znaczenie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
To nie ma pojęcia co jest nie tak :) Być może jakiś bug. Powykonuj parę innych zadań, może coś pomoże a jeśli nie to chyba musisz zacząć gre od nowa;]
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Najwidoczniej bug, wczytaj poprzedniego save'a i wykonaj misję na nowo. Grasz w Edycję Rozszerzoną?
 

alionik

Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
87
Nie mam edycji rozszerzonej. Spróbuję jednak trochę szkoda mi tego czasu bo wykonałem sporo misji pobocznych w tym czasie ale trudno. Nie ma jakiegoś kodu na tą wiadomość hectora do gorna? Może to w jakiś sposób pomoże.



sprawdziłem ze starszego save'a i nie pomogło. pozostała mi jeszcze opcja żeby spróbować wykonać wszystkie questy od kana.

dobra problem rozwiązałem. okazało się że trzeba było wykonać wszystkie misje również od kana. temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom