Haxball

  • Thread starter blablabla
  • Rozpoczęty

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
No muszę trochę zluzować, mimo wszystko za kopaniną jaka była w paru meczach to ja nie przepadam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tomu musi grać ze mną, nie będzie się tak denerwował chopak :D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Okej, ale może lekko godzinę przesuńmy gry na 20, jeżeli wam pasuje :)

A może by zrobić małą ligę Haxballową. Wiecie, SO, NO i OB w Haxballu. Wypaliłby plan?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
można o ile się 'naumiecie' ;), w sumie ciekawy pomysł tylko żeby chętni byli z obozów


Ja mówiłem tylko o paralitykach :D
dzięki :p
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
A może by zrobić małą ligę Haxballową. Wiecie, SO, NO i OB w Haxballu. Wypaliłby plan?

Wszystko można, tylko kwestia zwołania odpowiedniej ilości osób. I jeśli o mnie chodzi, to nie zawsze jestem osiągalny o 20, wszystko jednak można dogadać.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
można o ile się 'naumiecie' ;)
Mówiłaś również o sobie, prawda? :D

Dobra, to jakbyśmy mieli zrobić ligę, to zróbmy jakieś składy, kto i ilu z jakiego obozu, co ile mecze się by rozgrywały, itp. Jeżeli trzeba, to ja to mogę wszystko spisać i można myśleć nad ligą.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Mówiłaś również o sobie, prawda? :D
ja już jestem za stara :p, ale ja nie jestem w obozie więc w tych meczach nie uczestniczyłabym :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Abi jesteś , byłaś i będziesz w NO!! ;) Żarty, żartami, ale gra jest typowo pod rozrywkę, tu chodzi o zabawę. Nie trzeba umieć grać, by się dobrze bawić. Prawie nikt nie umie w to grać a i tak zabawa jest przednia. Ja dla przykładu w ogóle nie oglądam/ nie gram / nie lubię piłki a grało mi się fajnie. Na upartego olać obozy, i tak ciężko zebrać drużynę w każdym obozie. Rozlosować po prostu drużyny z tych, co są chętni.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Tyz prowdo. Tak jak z obozami harce... eee, piłkarskimi :D.

Ja proponuje tak (reasumując wasze i moje przemyślenia:

- Niech pojawią się przynajmniej 3-4 chętnych do utworzenia drużyn po 3 osoby (jak się znajdą oczywiście)
- Mecze ligowe toczyły by się co 3 dni, przez 2 dni drużyny mają trening (osobny lub z innymi, jak chcecie)
- No, i najważniejsze, niech pojawią się ludzie. Nawet amatorów chętnie powitamy, bo tu chodzi o zabawę, a nie o rywalizację. Ta wystarczy tutaj między obozami :D

Pasuje innym?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czyli co? Nie ma chętnych ostatecznie
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
To już tyle czasu zleciało?? Trochę nam nie pyknął ten turniej. Czy są chętni to nie wiem, można by na nowo się zgłaszać i może w końcu coś...

Tylko, obozy nie wchodzą w grę ? Wątpię, że będą wstanie wystawić drużyny.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Olać obozy, tak dla zabawy :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
No to trzeba zebrać drużynę ( przed wyruszeniem w drogę :p )
Już jest dwóch chętnych.

Co z resztą ??
Fraser - dawno go tu nie było, ciekawe czy jeszcze chętny?
RoMek
Shawn
tomisakis
Dudi
Nam
Wojtexx
Szkelet
Shox
Abi
Yeed
EB

Cała reszta jest codziennie na forum ( prawie). Więc tylko niech potwierdzą obecność i do działa.

Potrzebny tylko ktoś, kto rozlosuje drożyny i ustawi mecze. Na mnie nie patrzcie, nie znam się ta tych pucharowych systemach.
Jak już to będzie, to bez spin i ograniczeń czasowych będziemy rozgrywać kolejne mecze i zamieszczać tu wyniki.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja bym chętnie z wami pograła, ale niestety przy moim necie tylko ciągle mi zacinało. mega opóźnienie i kupa nerwów. nie zanosi się na lepszy net na razie więc niestety beze mnie :(, pomijam że cieżko mi szło i dawaliście mi fory :wub:
 
Do góry Bottom