Harek

Status
Zamknięty.

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Kiedy doszedlem do Cape dun dowiedzialem sie ze jeden z niewolnikow uciekl. Nie wziolem zadania ale chcial go poszukac bo dowiedzialem sie ze uczy akrobatyki lecz najpierw odbilem Cape dun.. I gdy straznicy uciekali po lesie chcialem ich zestrzelic z luku i przypadkiem zabilem Hareka (czy jak mu tam).
Niby nie problem ale dowiedzialem sie ze uczy on akrobatyki... i tutaj moje pytanie, czy jest inny npc ktory uczy akrobatyki, bo wiem ze to przydatka opcja a nie chcialbym jej stracic przez glupote... Odpowie mi ktos?
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Preszedłem jakieś 70 % gry i jak narazie nikogo (oprócz Harka) kto by uczył akrobatyki nie spotkałem. :( ALe zawsze miej nadzieje :D
 

Valor

Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
52
Harek jest chyba jedyną osobą w królestwach centralnych uczącą akrobatyki. Tak mi się wydaje bynajmniej. Napewno musisz spróbować w Mora Sul i Bakareshu - Asasyni z góry mają dość egzotycznych nauczycieli (walka dwoma mieczami na przykład) i szczerze wątpię, by u nich kogoś odpowiedniego nie było... W Nordmarze też raczej nikogo takiego nie ma. Pozostają Gońcy Leśni, ale z nimi jakoś nigdy się specjalnie nie bratałem, więc nie wiem.
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Całe Bakaresh i Mora Sul przeszedłem wzdłuż i wszerz ale co jak co nauczyciela od akrobatyki tam nie było :(
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Jakis mysliwy kolo Silden uczy tej umiejetnosci. Wiem bo sam korzystalem z jego uslug ;)

~Pozdrawiam
Filip3k
 

gracz

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
1
akrobatyki mozna nauczyc sie tez od Pavlo czy pavel jakas tak on jest mysliwym siedzi w silden a dom jego jest niedaleko silden ;]
 

eggy

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
3
A pamietacie gdzie można znaleźć Harek`a ? bo szukam dziada od jakiegoś czasu i nie moge go znalezc.
 

BaronD

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
15
hehe gdy jetes przy bramie cape down patrzac prosto skieruj sie w lewo !! i troszke do tylu bedzie tam stal ten harek czy cos zagadaj z nim i zaprowadz go do asasyna !!!! :D

PS gdy bedziecie w monerze zagadajcie z sobota !! poprosi was o uwolnienie niewolnikow

1- ma jednego gladiator dan
2- dugiego ma kowal ork !!

sobota placi 1000 sztuk zlota za jednego niewolnika !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom