Happy End Czy Nie?

Status
Zamknięty.

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Moim zdaniem nasz dzielny super mega hiper itp. hero pokona zło i postanowi sie osiedlić albo ruszy w świat aby walczyc ze złem, czyli moim prywatnym zdaniem dzie heppy end. Mysle że nie będzie G4 ani dodatków do G3 tylko zostanie stworzona nowa gra moze cRPG przez PB i to bedzie (s)hit
tongue.gif
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
A ja uwazam inaczej. Jeżeli faktycznie panowie z PB dadzą 2 możliwości przejscia gry-dobrem i złem to również będą dwa inne zakończenia. ;-) I bedzie dobro które wygra ze złym i zło które wygra z dobrem..ale dobro jest silniejsze..eee
blink.gif
Spojrzmy jednalże na grę Bitwa o Srodziemie. Tam jest możliwośc grania jak i dobrym tak i złym. Wiec dlaczego w GIII nie miało tak być? Myśle że panowie z PB nas zaskoczą ;-)
Pozdro all
 

filiar

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
19
Happy end to coś co się dobrze kojarzy nam ale dla Beliara lepiej by było jakby Bezimienny dostał w kość i został inwalidą przez co nigdy nie mógł by już ratować świata
wink.gif
. Ja lubię happy endy więc mam nadzieje żę nasz bohater zostanie np. królem.
biggrin.gif
 

prykul_92

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
8
happy end powinien pojawić się dopiero w 10 części tej gry
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
gdy wszyscy orkowie zostaną pokonani a miejsce króla Robara II (który zginie od orkowego miecza albo po prostu ze starości) zastąpi nasz bezimienny bochater i w tedy poznamy jego całą historie i jego imie
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Moim zdaniem powinny być yak ze 3 zakończenia. Dobre, złe i alternatywne. Dobre po pokonaniu orków, złe po przegraniu wojny z nimi, a alternatywne gdy wojna dalej by trwała. Takie moje zdanie. Howkh
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
hmm!!happy end?? powiem to tak.bedzie i niebedzie!!booo pójdziemy albo ścieżką innosa albo beliara!!! jak pójdemy ścieżką innosa wygramy wojne z orkami.a w g4 zniszczymy pozostale świątynie beliara!!ściżka belira bydzie taka że wygramy wojne z ludzmi[oczywiście] i płyniemy na wyspy południowe i w każdej świątyni beliara znosimy modły do niego!!!hehe dobre nie??pozdro all!!
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Happy End w Gothic 3 hmm.....To jest możliwe,ale lepiej żeby PB kontynułowała wspaniała serię Gothic
biggrin.gif
.Wątpie o dodatkach do G3 no ale kto to wie.
tongue.gif
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Ostatnio czytałem, że będzie można w trakcie gry, wybrać czy walczy się z orkami, czy wybija do końca ludzi, to oznacza, że gra będzie mieć dwa zakończenia, ale czy będzie happy end? Tego dowiemy się w "praniu"
 

prykul_92

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
8
Jeśli będzie tak jak mówi "Ja". to gdy będziemy szli tą złą ścieżką to też będzie wp pewnym sęsie happy end ale dla zła czyli bezi zostanie panem zła, a orkowie i inne potwory wytępią ludzi. ja osobiscie bym wolał ten sczęśliwszy happy end czyli na odwrut dobro pokona zło. czyli z wszystkich potworów pozostaną te najsłabsze np:wilki,ścierwojady,itp
wink.gif
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
ohmy.gif
happy.gif
huh.gif





ludzie nie spamujcie
 

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
Myślę że będzie H@ppY3nd w Gothicu 3. Mogło to by być tak bezimienny zabija wszystkie orki i główną siłę zła cała myrtchana zoztaje wyzwolona na zawsze(chyba) a nasz bochater idzie spać i.... w gothic 4 budzie się obudzony bębnami orków(dobre nie
tongue.gif
)
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ja myśle ze Happy Endu nie będzie ponieważ bezimienny zostanie poważnie ranny w starciu z głównym przeciwnikiem (Xardasem mam nadzieje
tongue.gif
) i umrze.
Takie jest moje zdanie...
Pozdro All
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Wydaje mi się, że jeśli zrobią happy end to pewne będzie to że koniec sagi Gothic.
Jeśli jednak nie zrobią happy end'u może to dać dużo do myślenia, a mianowicie pewną szanse, że powstanie Gothic 4.


PS: o czym pisać na tym forum skoro są zamykane prawie wszystkie tematy
mad.gif
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
Moim zdaniem będzie happy end i będzie tagże GIV ponieważ bohater ma jeszcze nie dotrzeć do wysp połudnowych których ma jeszcze nie być w GIII. Możliwe że wyjdzie dodatek wyczytałem że ma wyjść nie długo po GIII conajmniej rok
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Możliwe że wyjdzie dodatek wyczytałem że ma wyjść nie długo po GIII conajmniej rok
Sorki za off-topa ale jestem bardzo ciekaw gdzie żes to wyczytał....

Mysle, że jesli gothic 3 naprawde będzie ostatni to powinien miec szczęśliwe zakończenie.... Gdyby nasz bohater zginłął wielu graczy czułoby zawód i byłoby za smuconych takim obrotem sprawy....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom