GTA: San Andreas

Status
Zamknięty.

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Czy ma ktoś emulator do GTA: San Andreas. Grałem na PS2 i bardzo mi się pdodbało. Chciałbym zagrać na PC. Czy ktoś chociaż wie czy wyszedł w ogóle jakiś pożądny emulator. Będę wdzięczny za każdą informację.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
niewiem ale słyszałem o czymś takim jak blem i to może być to a powracając do gry to też grałem i uważam że jest bardzo fajna
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
bleem - jest to emulator dla gier z psx - czyli pierwszej konsolki sony, ale nie styty z żalem muszę stwierdzić, że nie działają pod nim gry na ps2.
mało twego wszelakie emulatory dla gier z ps2 pozwalają cieszyć się gierą tylko do menu - próba grania w gierkę kończy się wywaleniem programu
:twisted: ps2 rox rox rox :twisted:
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
O emulator do Ps2 nie łatwo, jeśli już jest to mamy slideshow na ekranie. Poczekajcie cierpliwie na wersje PC, bo zapowiedziano, że takowa wyjdzie
smile.gif
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
biggrin.gif
a ja mam i ps2 i PC
biggrin.gif
i GTA od 3 do snandreas wlncznie i co powiem ... powiem ze vice city najlepsza chociarz san ndres nie przeszlem to escze zobaczymy
biggrin.gif
ale raz poecialem etpackiem na lotnisko chociarz dopero 1 miasto mialem i fajny mstang tam jest ( arka samolotu)
 

Tolram

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
16
Wiesz zawsze możesz sobie ściągnąć GTA SA (tylko w torrencie). Od razu mówie troche się będzie ściągać ale jak ci zależy to nie będzie przeszkodą ja proponuje program do rozpakowywania torrentów to BIT COMET znajdziesz na googlach a stronke z torrentami jeszcze napisze bo ostatnio zgubiłem link. Zawsze sam możesz znaleźć taką stronkę ich jest więcej niż myślisz TYLKO NIE SZUKAJ PO POLSKU.
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
Z jakiej strony to ściągnąć, podaj linka będę wdzięczny.
 

Tolram

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
16
Kiedys to byl www.torrent.org.pl kliknij tam i zobaczysz ta strone u dolu bedzie pisal nowy adres. Niby wszystko dobrze ale mi sie ten nowy adres nie chce wlaczyc pech (wiesz jesli masz non-stop wlaczony komp to spoko sciagniesz ale ostrzegam gierka typu GTA moze sciagac się kilka dni)
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
spoko ja mam transwery minimum 40kb/s, wiec się nie martwie mam swoje sposoby na zwiększenie DL. Komp umnie chodzi od 2 sierpnia 2004 roku, tam kilku godzinnych przerw nie licze, ale komp sie trzyma i będzie sie trzymac a to za sprawą chieftech 360W.
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Ooo gralem i fajowa gra lecz wole żeby było na PC bo nie chce mi się do kumpla ciagle lataqć i grać
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
powiem wam coś, żaden emulator nie obsługuje GTA San Andreas, ale nawet gdyby, to wiecie z jaką prędkością?! 5 FPS, więc nie wiem czy byście se pograli
ps. ja ściągałem tydzień z Torrenta San Andreas, i potem musiałem usunąć bo nie działało, było na ps2 :[, a pozatym premiera na PC będzie w maju tego roku
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
nie wiem gdzie moze być jakis emulator ale powiem ci że san nadreas miał już siatową premierę na pc wiec mozesz go sciegnac z programu emule na pc po angielsku chyba albo po niemiecku bez emulatoruw
a popierwsze nie opłacaa ci sie emulatory pogorsza ci grafike
 

Tolram

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
16
Po angielsku też załatwisz i to bez emulatorów na bank to nie jast taki problem jeśli wiesz gdzie szukać
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
JEST OK !!

LUBIE GTA ALE CZEKAM ZA WYDANIEM NA PC !!
8) GTA LUBIE
laugh.gif
ALE WOLE GOTHICA
:twisted: GOTHIC JEST THE BEST !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom