Gta Center

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zapraszam wszystkich na strone o serii GTA
smile.gif
Narazie jest na stronei mało ale działy będą się powiększac
smile.gif
Serwer mamy dobry styl na stronie jest kiepski ale bedzie inny
smile.gif
Logo jest przejściowe ale i tak dobre
tongue.gif
Forum jest na IPB całkowicie spolszczone i jest bez błędów. Dlatego zapraszamy każdego kto ma ochote popisać o serii GTA a nie o Gothicu!
www.gtacenter.oz.pl
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
No, strona dobra, gratulacje.
smile.gif
Zarejestrowałem się na forum. Też jest dobre. Mam nadzieję, że szybko zmienisz skin i poprawisz drobne błędy w działach. Np.

"Chcesz w jakiś sposób pomóc w rozwoju strony?? Napisz tutaj(,) przyda sie kazda pomoc
tongue.gif
"

"Chcesz się pochwalić własną postacią?? Ciekawym screenem, ubraniem, pojazdem?? Zamieść go tutaj!"

Te drugie pytajniki są nie potrzebne i to nie GG, żeby się kręciły.
wink.gif


"Pierwsze częśći jak, że rewelacyjnej seri GTA."

Jakże.

"W tym miejscu możecie zgłaszać wszelkie błedy na forum jak i stronie."

PS. Sory, że Ci wytykam błędy, ale po poprawieniu ich forum stanie się bardziej estetyczne.
wink.gif


Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zapraszam na strone ponownie:p
Strona przeszła dlekitany lifting i mozna powiedziec, że wygląda ładnie
tongue.gif

Jest teraz Lay z GTA ładne logo i już jest coraz wiecej działów
tongue.gif

Teraz bierzemy się za forum pojawi się nowy lay jak i nowe logo!
Powstała tez Solucja do GTA SAN ANDREAS co jest w siecie bardzo poszukiwane.

www.gtacenter.oz.pl Zapraszam
smile.gif


Kacperex nie spammuj :pPP Jaki ty przykład dajesz ^ ^' - ozi
 

Alamar

New Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
27
zarejestrowałem sie na twoim forum bo warto
wink.gif
Strona ekstra-jednym słowem cool. Jedno mnie razi-Solucja bo w niektórych zdaniach masz bardzo małą czcionke,większą,olbrzymią. Napraw to i bedzie git ziom. Jestem na twoim forum jako Woozie
wink.gif
Pozdro all

Czcionka naprawiona
tongue.gif
teraz jest wszędzie równa! Zapraszaj ludzi na strone
smile.gif
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
Plusy:
+ Solucja GTA:SA
+ Nie Lykos
+ Forum IPB


Minusy:
- Layout troche ubogi, nie ma tła belek, za mało grafiki
- Mało działów
- ogólnie coś nieteges

Ale storna fajna, warto zajżeć. Jesli dopracujesz, będzie dobrze. Powodzenia !
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Strona jest bardzo dobra, i również polecam. Odnośnie nowo wgranego skina, jeśli sie czasem nie włączył taki w pomarańczowym odcieniu, to trzeba sobie samemu przestawić na "gta1". Zapraszam również na forum, które nadal jest jeszcze w stanie "zmian i ulepszania"
cool.gif
.

Pozdrawiam...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Minusy:
- Layout troche ubogi, nie ma tła belek, za mało grafiki
- Mało działów
- ogólnie coś nieteges


Lay moim zdaniem jest dobry i innym tez się podoba ale postaramy się go przerobic i wrzucic jakąś grafike pod belki
smile.gif

-Działów jest mało, gdyż chcemy mieć wszystko swoje. Cały czas piszemy działy po to aby niekopiować od innych, bo jak tak byśmy chcieli zrobic to juz wszystkie działy byłły by zapełnione
smile.gif

Nierozumiem stwierdzenia coś nieteges
tongue.gif

Ale strona nadal bedzie poprawiana zapraszam cały czas
smile.gif


Na forum już poszukuje jakiegoś skina ale nie wiem skąd wziać. Ma ktoś strone gdzie sa skiny do IPB??
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Bardzo fajna stronka i będę często odwiedzał... Mam nadzieję, że się porządnie rozwinie. No i oczywiście na Forum też się zarejestrowałem
biggrin.gif
. Zgadnijcie jaki nick.. oczywiście Cisu <lol>. Forum też bardzo fajne.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Stronka mi się bardzo podoba, nawet mam pewne pytanie co do loga, ale na gg. Mam tylko jeden problem. Wszyscy tak zachwalają, że faje froum i że się na nim zarejestrowali, a kiedy ja wchodze na forum to CODE Błąd
Ten moduł nie został zainstalowany. (nigdy nie używałem tej komendy
biggrin.gif
) Co ja mam zrobić, bo trochę mnie wkurza, że każdy sobie wchodzi na forum, a ja nie moge, bo chętniem bym sobie pogadał o GTA.


Pozdrawiam
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Wysyp for i stronek o gta. Ten nowy lay jakies ma takie nie bardzo kolory przynajmnij mi się one nie podobają bo nie lóbie odcieni takich kolorów logo też ubogie szczególnie dobija mnie jakies różowo pomaranczoe tło ble. Również radził bym poprawic belke "na forum" któa nie pokazuje tematów przecież wystarczy dopsac prosty skrypt który będzie zawierał hasło i login do bazy danych (napisz go sam albo użyj google) również popraw belke "Najczęsciej czytane" na to chyba również jest skrypt. Logowanie po jazkoego grzyba na stronce logowanie i rejestracja. Ten modół jest poto jak masz zintegrowane forum z jportalem czyli podstawowe forum załączone do jportala a Ty masz forum na IPB więc radze usunąc "logowanie/rejestracja". Radze poprawic przyciski w centralnej częsci topa czyli "forum| kontakt" itp daj jakies graficzne będzie fajniej wyglądało. Tera forum i tu jest kiepsko standardowy skin (cos jak subsilver w phpBB =P) logo stfu "INVISION POWER BOARD" noi tyle do reszty chyba nie mam zastrzeżen bądz nie mam ochoty pisac.


Ps: Vice City skin pod IPB 1.3 final mysle że na początek wystarczy i będzie leprzy od podstawowego http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/3276
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nisiągne tego stylu! Jest potrzebne zalogowanie sie. Nie moge sie zalogowac bo niemam konta a załozyc nie moge gdyz jest rejestracja zablokowana
smile.gif

Co do strony to beda prace nad nia ale potrzebuje osobe która przerobiła bądz dorobiła lay
smile.gif
Sam tego niezrobie
sad.gif

Jak mozesz to sciagnij mi ten styl i przesli bo ja nie moge
smile.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Kacperex @ 10-07-2005, 11:46) Nisiągne tego stylu! Jest potrzebne zalogowanie sie. Nie moge sie zalogowac bo niemam konta a załozyc nie moge gdyz jest rejestracja zablokowana
smile.gif

Co do strony to beda prace nad nia ale potrzebuje osobe która przerobiła bądz dorobiła lay
smile.gif
Sam tego niezrobie
sad.gif

Jak mozesz to sciagnij mi ten styl i przesli bo ja nie moge
smile.gif

Też nie moge się zarejestrowac ale u kumpla jest ok i to on mi sciąga wszsytkie laye z tamtąd tylko teraz wyjechał na wakacje więc Ci nie pomoge. Popytaj kogos kto będzie w stanie się tam zarejestrowac...
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Hmm strona jest niezła i naszczęście nie o Gothic'u, a to jush wielki plus w dzisiejszych czasach. Strona narazie trochę uboga, ale jest, że tak powiem nowa, więc nie ma się co dziwić. Zastanawia mnie to czemu nie ma działów o GTA 1 i 2 przecież to klasyka. Na forum taki dział istnieje to dobrze. Co do forum to dobrze, że na IBP, ale tu narazie plusy się kończą. Więc trzeba nad nim popracować. Jeśli włożysz Kacperex trochę jeszcze pracy w stronkę i forum to może być bardzo dobrze.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wkłądam prace z całych sił
smile.gif
Piszemy więcej działów a na forum niedługo pojawi się Lay z VC. Thx Thorbjorn. Forum się rozwija a strona tez bedzie lepsza
smile.gif
dzałów Gta 1,2 nie ma bo jescze nad nimi nie pracujemy na samym poczatku chcemy doszlifowac działy nwszych wersji a potem zrobimy tamte
smile.gif
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
Download: LINK
Rejestracja aby mieć dostęp do download: LINK

Downlaod jest z mojego serwera
wink.gif


Pzodro

Mam już lay
smile.gif
Ale kumpel mi go przerabia z tej wersji na IPB 2.0.4
smile.gif
A jest ten lay pod ta wersje moze?? zmieniam ipb na 2.0.4
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zapraszam ponownie na moją strone o GTA www.gtacenter.oz.pl
Strona przeszła delikatny lifting i pojawiło się dużo ciekawych działów jak i newsów na stronie. Dział Download rośnie w siłe i już są w nim ciekawe mody do SA
smile.gif

Na forum pojawił się nowy lay i myślę, że lepszy. Forum niedługo tez powinno zmienic się z 1,3,1 na 2,0.4 ale to później
smile.gif

Więc zapraszam na forum i strone
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Strona bardzo dobra(jak wszystko za co sie wezmie Kacperex
wink.gif
) widać że cały czas sie rozwija.
Działów jest dużo i wćiąż przybywa, szata miła dla oka, szeroki wachlarz downloadu
wink.gif
i ogulnie wszystko jest piękne oprócz fora na którym mało sie dzieje ale to napewno sie zmieni jak stronka bardziej zaistnieje.

Polecam tą strone każdemu
smile.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Blizna @ 19-07-2005, 15:43) Strona bardzo dobra(jak wszystko za co sie wezmie Kacperex
wink.gif
) widać że cały czas sie rozwija.
Działów jest dużo i wćiąż przybywa, szata miła dla oka, szeroki wachlarz downloadu
wink.gif
i ogulnie wszystko jest piękne oprócz fora na którym mało sie dzieje ale to napewno sie zmieni jak stronka bardziej zaistnieje.

Polecam tą strone każdemu
smile.gif

na forum jest mało ponieważ w ogóle o nei nie dbaliśmy z powodu pracy nad stroną. Teraz wziełem się za forum i je musimy rozwinąc ale potrzebujemy was czyli drogich userów
tongue.gif

Zapraszam i dzieki Blizna
 

Templariusz

Debile
Dołączył
22.7.2005
Posty
9
jak dla mnie forum ma ochydny skin pomimo tego ze autor napisał ze jest do gta (tak inni tez odwiedziaja Invisionize.com) wogule stronka jak narazie niejest taka super daje jej 4/10 ale życze sukcesów (i zmien skina bo naprawde ten różowy kolor niszczy i jest nieprzyjemny dla oczu)

pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom