Gry Na Laptopa

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Witam, potrzebuję tytułów gier na starego laptopa.
Jak na razie zaopatrzyłem się w:
Warcraft 3
Max Payne
Puzzle Quest
Gothic
Diablo 2

Szukam jakiejś starej strzelanki, lub RPG. Gothic 2 i GTA 3 odpadają, bo się tną; GTA i GTA 2 też, bo nie lubię gier 2D.

Szukam pełnej gry, a nie minigierek typu Angry Birds.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Torchlight, Trine, Puzzle Quest 2 (lepsze od jedynki), Warlords Battlecry 2, Minecraft (fajna giera)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wolfenstein 3D, NFS hot pursuit, Mario , może jeszcze Morrowind ci pójdzie.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Morrowind idzie jak pszczółka, zobaczę Puzzle Quest 2 ;]

Parametry:

Intel Celeron 2,8 GHz
1,5 GB RAM DDR1 chyba ;o
MOBILITY RADEON 9000
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To nie powinno być problemów z GTA Vice City, San Andreas w niższej rozdzielczości i tak samo z Gothiciem 2.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
A jednak, mimo takiego sprzętu tnie się. To wina karty graficznej: http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-9000.6942.0.html
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Max Payne 2 powinien ci na spokojnie pójść, mi na o wiele gorszym sprzęcie chodził. Z gier cRPG to może Baldur's Gate 2 albo Icewind Dale. A z hack & slashy to polecam Sacred, podobna gra do Diablo.
Gier które ci na tym kompie pójdą jest mnóstwo...Jeżeli chodzi o FPS'y to Half Life 1 i 2 powinien cię zaciekawić ( jeżeli do tej pory w niego nie grałeś ) W dwójkę na multi gra sporo osób, także możesz pograć w singlu jak i w multi.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Max Payne 2 powinien ci na spokojnie pójść, mi na o wiele gorszym sprzęcie chodził. Z gier cRPG to może Baldur's Gate 2 albo Icewind Dale. A z hack & slashy to polecam Sacred, podobna gra do Diablo.
Gier które ci na tym kompie pójdą jest mnóstwo...Jeżeli chodzi o FPS'y to Half Life 1 i 2 powinien cię zaciekawić ( jeżeli do tej pory w niego nie grałeś ) W dwójkę na multi gra sporo osób, także możesz pograć w singlu jak i w multi.
Również polecam Sacred, wciągnie Cię na wiele dni, lecz jeżeli masz problemy z Gothiciem 2, to z Sacred będzie podobnie, wiem to po moim przykładzie, jeszcze jak miałem bardzo stary komputer, ale spróbować nie zaszkodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom