Grupa Polski Na MŚ

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jak uważacie, czy grupa Polski na MŚ jest trudna?. Ja jestem rozdarty, lubie niemcy bardzo więc niewiem komu będe kjibicowac podczas meczu Niemców z Polską, ale reszta rywali Kostaryka i Ekwador są łątwi więc mamy grosse szanse na wyjście z grupy, i myśle że to osięgniemy.

Nasza grupa wygląda tak:
Grupa A
Niemcy
Ekwador
Polska
Kostaryka

to jakby ktoś nie wiezdiał
wink.gif
... Piszcie.
Pozdrawiam Jodełko
 
G

Gray_Fox

Guest
Tia nie jest źle , nie jest dorbrze czyli zonk..
Zacznijmy od tego, że futbol to gra bardzo nieprzewidywalna. Nic pochopnie nie można stwierdzać bo jeszcz wyjdzie odwrotnie. Niesety polska piłka ma to do siebie że np są w ostatnim meczu do głównych rozgrywek i nagle przegrywają. Tak sie stało z Wisła Kraków kiedy już była baaardzo blisko do awansu ostatniego Ligi Mistrzów. Z niemcami możemy mieć problem, Ekwadorem podejrzewam remis, a z Kostaryką zwyciestwo. Lecz jak wspomniałem , jesteśmy na 50 % , zawsze może sie coś stać na ostatnią chwilę, wiec są to przypuszczenia. Ta oby sie tym razem udało....

Narq :]
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Grupa nien jeet silna (podobniejak w 2002
dry.gif
i wiadomo...), ale jest dużżżża szansa że wyjdziemy.
Co do meczu z nIEMCAMI to mam nadzieję że ich zniszczymy, niech się nie nacieszą swoimi mistrzostwami i mam nadzieję że nie wyjdą z grupy (nIEMCY oczywiscie
wink.gif
).

Pozdrawiam.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Odpowiem krótko: uważam, że grupa nie jest trudna. Dlaczego?? Niemcy to faktycznie dobra drużyna, ale mogą mieć wyjątkowo słaby dzień
rolleyes.gif
. Ekwador i Kostaryka, hmmm... futbol jest nieprzewidywalny, ale tylko do pewnego stopnia
biggrin.gif
. Jeśli Polacy zagrają tak jak w kilku ostatnich meczach, myślę ze nie powinni miec problemu z pokonaniem tych zespołów, niemniej bardzo ważna jest MOBILIZACJA, TAKTYKA I DOBRY SKŁAD, bo bez tego zagramy jak ostatnio. Właśnie w kwestii mobilizacji, jeśli potraktujemy Ekwador i Kostarykę jak mięczaków, to czeka nas niemiła niespodzianka.
dry.gif
A no i oczywiście determinacja, zaangażowanie w grę, nawet jeśli nasza raprezentacja wygrywa to musi się skoncentrować i grać dalej, bo czasem jak wygrywają powiedzmy 2:0 to nagle na boisku pojawia się 11 Rasiaków.
dry.gif
i stoją jak wbici w murawę, czasem ruszą nogą... Czasem mimo przewagi grają dalej, widać że cos robią i angażują się w grę, a i trudniej zasnąć na takim meczu ( co i tak zdaża sie często). Przy okazji życzę, aby tym razem wybrano do odśpiewania hymnu osobę nieco bardziej kompetentną...
rolleyes.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
I znowu los był dla nas łaskawy, ale czy to coś da...nie wiem. Fakt jest taki, że naprawde trafilismy do jednej z łatwiejszych grup, całe szczęście ze nie gramy w grupie Argentyny albo Włochów, ogólnie jestem zadowolony z losowania...i chciało by sie rzec jestem optymistą, ale nie Korea-Japonia 2002 nauczyła mnie czegoś
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Jesteśmy w zdecydowanie najprostrzej grupie. Teraz powinniśmy wykorzystać sytuację i postrac sie wejść do II rundy. Niemcy nie są jakimś super-teamem. Brazylia, Anglia, Czechy, Argentyna, czy Włochy to by byli pechowi przeciwnicy.

Z Ekwadorem i Kostaryką nie powinno być kłopotów. Lecz to sport - wszystko jest możliwe. Najlepszym przykładem sa tamte mistrzostwa kiedy to Francja nie wyszła z grupy przegrywając bodajże z Paragwajem. Oby Nam się udało.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja sądze że nie można oceniać rywala po miejscu w rankingu FIFA czy po tym jak ostatnio grał. Przed mundialem w 2002 roku wszyscy wręcz byli pewni że bez problemów wyjdziemy z grupy. Wynik ?? 4 miejsce za zespołami które z góry były skazane na porażke. Nie powinniśmy sie cieszyć z łatwej grupy, bo żadna łatwa nie jest. Stwierdzimy, że mieliśmy łatwą grupę jeśli z niej wyjdziemy. Puki co poczekajmy na rozpoczęcie się rozgrywek i ostudźmy nasze zapały...
 

Kolo

New Member
Dołączył
7.12.2005
Posty
13
Znowu !!! Znowu gramy z jakimś gospodarzem ważnych imprez sportowch. Na mundialu w 2002 roku graliśmy z Koreą, a także z Portugalią w której odbywały się mistrzostwa Eurpy (szkoda że Poski tam nie było (
sad.gif
). W tym roku gramy z Niemcami, Ekwadorem i Kostaryką wydaję mi się że Polska wyjdzie z grupy.
wink.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Nooo , może w tym roku polska przejdze chociaż do ćwierćfinału , grupa w której znajduje się Polska jest dośc słaba . Z Ekwadorem i Kostaryką Polska grała i oczywiście wygrała oba mecze
biggrin.gif

Wiedzą już jak grać z nimi i mają duże szanse na wyjście z grupy. Z Niemcami niewiadomo jak będzie ...
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Wedlug mnie Polska trafila do najlatwiejszej grupy ... jednak to nie oznacza ze z niej wyjdzie , ekwador pokonamy ... gorzej jest z kostaryka ... na poprzednich mistrzostwach wcale niezle sie zaprezentowali , co do niemcow .... oznacza to ze gramy mecz otwarcia ? , niemcy moga byc pod wielka presja .... tlumy kibicow , wielkie oczekiwania , moga nim nie sprostac, no i wiarzaca sie z tym trema , polacy moga to wykorzystac ... o ile sami sie nie stremuja ^^ , podobnie jak wielu z was korea &japan czegos mnie nauczyla , tak samo mecze wisly w eliminacjach , zawsze kazdy narzekal ze pech itp bo tu barcelona tam inter , padlo na anderlecht "pokonamy pokonamy , slabi"... 2 mecze w dupe , tak samo ostatnio z "panatinaikosem" , wiadome jak sie to skonczylo , dobrze ktos tu zastrzegl ze to czy grupa slaba byla czy nie , okaze sie jak sie skonczy =] , to tyle
tongue.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
A mnie sie wydaje ze nawet jesli jest taka slaba grupa to i tak dostaniemy w du*e
biggrin.gif

nie ma co marzyc... Polacy czasami potrafia pokazac ladny futbol ale ogolnie nic im nie wychodzi ...

hmm... Licze na Zurawskiego
tongue.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE oznacza to ze gramy mecz otwarcia ?
Niestety nie
dry.gif
. Najpierw gramy z Ekwadorem, potem z Niemcami a na końcu z Kostaryką.
Grupa jest, moim zdaniem, jedną z najłatwiejszych, o ile nie najłatwiejszą.
Z Ekwadorem powinniśmy wygrać (3:0 niedawno w Barcelonie, chociaż był to mecz na wodzie
smile.gif
) , z Kostaryką dobrze będzie jak zremisujemy, a Niemcy... no cóż, nie liczę na wiele
smile.gif
.
Tak więc 4 punkty i powinniśmy wyjść, chociaż kto wie...

QUOTE Korea-Japonia 2002 nauczyła mnie czegoś
Cóż, mnie też
tongue.gif
.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Grupa nie jest zbyt silna, Ekwador, Kostaryka raczej nam nie zagrażają ale Niemcy oczywiście tak. Dobrze się stało że wylosowaliśmy takich przeciwników, z grupy powinniśmy wyjść przynajmniej z tego drugiego miejsca jak nie z pierwszego, choć nigdy nie wiadomo co się stanie, przecież każdy pamięta co stało się w 2002 roku
dry.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie można powiedzieć wprost że grupa jest słaba i napewno wyjdziemy... każdy zespół ma swoje podrygi, skąd możemy wiedzieć czy nagle Ekwador stanie sie mocny i nas pokona... nie wiadomo. Nie powiem że grupa jest łatwa, nie powiem też że jest trudniejsza niż w 2002, jeśli o to chodzi to sądze że jest łatwiejsza... ale nie wiadomo czy polski zespół jest tak mocny jak w 2002...



pozdro...
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Chwała losowi i ręką Pele. Znowu się udało wylosować dobrą grupę, ale to jakieś 5% sukcesu pozostaje jeszcze 95%. Uważam grupę w której znalazła się Polska za prostą, ponieważ Kostaryka nie prezentuje ze sobą takiego kombinacyjnego futbolu. Co do Ekwadoru hm… cóż, ostatni mecz z nimi dużo nam wyjaśnia. A co do Niemców uważam iż Polacy potrafili by wy remisować z nimi mecz.

Mam nadzieje, że znowu nie zlekceważymy rywali tak jak na ostatnim mundialu, gdy wydawała nam się prosta grupa.

Pozdrawiam.

Do Boju Polsko ;].
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom